IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъъъ, не съм такъв индивид. Смея да река, че извъобще се неподдавам на влияние /ни се водя, ни се карам/
    Наздраве!

    П.П. Що темата пак в пепел от рози!? Кво сте накривили на фризурата на модературата!?
    Подвеждам се по Чичин и после и мен замазват. А аз съвсем прилично и исторично им го хортувам. Ама, те, Не!, с лоша компания съм се бил събрал.да тракам и дрънкам с уста, наместо с чаши и бутилки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


      Забравих да сложа от грозните емотикони, ама правелно си сфанал потока на мисълта ми.

      П.П. Имам хартък мед от слънчоглед и една партида от нещо неопределено /слънчоглед, тиква, магарешки трън и всякви други треволяци/.
      Колко буркана ще те компенсират / фнимателно с бройката, не забравяй кой хабитат обитавам/?
      Стига ми тази награда, че предложи компенсация !

      Благодаря и наздраве !

      пп Таз година да изкарате 3 реколти !!!

      Оплакват се пчелари, че 10 % от кошерите са дали фира...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Това невярно писание го смятам за лична обида и ще трябва да се компенсира с голяма почерпка....

        пп Не за друго но казват, че съм паметлив....Аз в изблик на самокритика бих казал, злопаметен...

        Забравих да сложа от грозните емотикони, ама правелно си сфанал потока на мисълта ми.

        П.П. Имам хартък мед от слънчоглед и една партида от нещо неопределено /слънчоглед, тиква, магарешки трън и всякви други треволяци/.
        Колко буркана ще те компенсират / фнимателно с бройката, не забравяй кой хабитат обитавам/?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Абе, неслучайно ти го пофтарям аз, ама не мога разбера що се влияеш от махленско-каадесарските интриги и поплювни по адрес на достойните пиячи. На тях все гледат им развалят кефа и пиенето разни алконедоносчета. Нема им споменавам имената, ако и да си го направила вече в друга по политизирана тема.
          Тцъъъ, не съм такъв индивид. Смея да река, че извъобще се неподдавам на влияние /ни се водя, ни се карам/
          Наздраве!

          П.П. Що темата пак в пепел от рози!? Кво сте накривили на фризурата на модературата!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Слагай и по някой друго листо гинко билоба - при теб действието му ще е комплексно.
            Това невярно писание го смятам за лична обида и ще трябва да се компенсира с голяма почерпка....

            пп Не за друго но казват, че съм паметлив....Аз в изблик на самокритика бих казал, злопаметен...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Интересна бутилка ...Сигурно дървото е черница, та да дава аромат и цвят на ракийката....

              Аз съм на 50 гр мавруд за намаляване вискозитета на кръвоносната система....

              Наздраве !
              Слагай и по някой друго листо гинко билоба - при теб действието му ще е комплексно.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Дамаджаните са си ясни - дядо имаше 5-6 такива големи и винаги имаше по нещо в тях от различни години. Едната беше от моето раждане Иначе тези изгъзици с крушите ми идват малко навъзгорно, но пък стои ефектно, спор няма. Из Азия-та съм ги виждал такива със змии, ама да не слагм тук, че ще уплашим клиентелата. А времето си е баш ракиено, само да нямах толкова работа, ама нищо, четвертък летя за един по-топъл Валентино-Трифонски уикенд, та ще компенсирам. Ако можеше и да не е с жената.... Ама май много се размечтах
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  на Север казват: Няма лошо време, има лоша екипировка - те сигурно затова и толкова пият, за да се екипират за студа А дядо ми, Бог да го прости, сутрин гаврътваше една 50-грамка, както той се изразяваше, "за промивка на червата" - един път не съм го видял болен и развален зъб нямаше, а четка за зъби не ползваше -голям човек беше, ехххх!
                  Наздраве за екипировката, вътрешната промивка и хубавите спомени, завещани от дедите ни!
                  П.С. Дядо пиеше от такава бутилка със стълбичка в нея.
                  Тия са по култови според мен:


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    на Север казват: Няма лошо време, има лоша екипировка - те сигурно затова и толкова пият, за да се екипират за студа А дядо ми, Бог да го прости, сутрин гаврътваше една 50-грамка, както той се изразяваше, "за промивка на червата" - един път не съм го видял болен и развален зъб нямаше, а четка за зъби не ползваше -голям човек беше, ехххх!
                    Наздраве за екипировката, вътрешната промивка и хубавите спомени, завещани от дедите ни!
                    П.С. Дядо пиеше от такава бутилка със стълбичка в нея
                    Интересна бутилка ...Сигурно дървото е черница, та да дава аромат и цвят на ракийката....

                    Аз съм на 50 гр мавруд за намаляване вискозитета на кръвоносната система....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Времето е отврат даже и за дружките на Юнкер .....

                      Наздраве !
                      на Север казват: Няма лошо време, има лоша екипировка - те сигурно затова и толкова пият, за да се екипират за студа А дядо ми, Бог да го прости, сутрин гаврътваше една 50-грамка, както той се изразяваше, "за промивка на червата" - един път не съм го видял болен и развален зъб нямаше, а четка за зъби не ползваше -голям човек беше, ехххх!
                      Наздраве за екипировката, вътрешната промивка и хубавите спомени, завещани от дедите ни!
                      П.С. Дядо пиеше от такава бутилка със стълбичка в нея
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Времето е отврат даже и за дружките на Юнкер .....

                        Наздраве !
                        Това юнкери ли ще рече? Горките германци, никой ти нема уважение спреш ли да пиеш, пардон, да биеш.

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Времето е отврат даже и за дружките на Юнкер .....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                            [ATTACH=CONFIG]n3167120[/ATTACH]

                            П.П. Подла съм аз, мноооого подла.
                            Абе, неслучайно ти го пофтарям аз, ама не мога разбера що се влияеш от махленско-каадесарските интриги и поплювни по адрес на достойните пиячи. На тях все гледат им развалят кефа и пиенето разни алконедоносчета. Нема им споменавам имената, ако и да си го направила вече в друга по политизирана тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Тази двусмислица, Каке, я оставям на твоя сметка за някой по подходящ момент за припомняне относно любознателността на жените, спомената в друга тема. Наздраве за нездравото ти любопитство!

                              Click image for larger version

Name:	coffee-drink10.jpg
Views:	2
Size:	12.5 КБ
ID:	3167120


                              П.П. Подла съм аз, мноооого подла.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Пламен ли си,Светлин ли си....
                                Наздраве
                                На Диоген лампата - уааааа....

                                Коментар

                                Working...
                                X