IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ща замолим модературата /вий с 4i40 при тях сте вървежни/ , до емотиконите да цопнат една голяма червена точка /демек, ща предупреждаваш аудиторията/. И да ти видим тогаз фантазията ... или оправданията.
    Наздраве!
    Точ за точката мислех да пиша в предишния пост, ама си рекох, ай се не излагаме, да не сме на Славчо предаване. Наздраве за свободната мисъл.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Начи, само се пие туканка, а едно време, в едно позабравено шоу, лозунгът (по съвременно му слоган) беше: "Малко се пие в тази държава"....

      Та сега съм се надумкал със скара от "Майстор Миро" - 'ич не ги тачим шумадийците, ама скарата си е скара и е международна, та наздраве - не смея да кажа, че сега ръгам количка, за да си засладя малко, че след почти кило чисти мръвки, без 'ляП, не си е работа да си на работа...

      Ти си изверг, бе! Тамън бях решил да попостя с бобец, сланинка и туршийка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Начи, само се пие туканка, а едно време, в едно позабравено шоу, лозунгът (по съвременно му слоган) беше: "Малко се пие в тази държава"....

        Та сега съм се надумкал със скара от "Майстор Миро" - 'ич не ги тачим шумадийците, ама скарата си е скара и е международна, та наздраве - не смея да кажа, че сега ръгам количка, за да си засладя малко, че след почти кило чисти мръвки, без 'ляП, не си е работа да си на работа...

        Тука вече триглигрицеридите ми са в душевен оргазъм .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Кат прочетох началото, реших, че ще ме караш с паветата да си удраммм..... главътъ. Фантазии имам много, ама ако взема ги разправам ше закрият темата.
          Ща замолим модературата /вий с 4i40 при тях сте вървежни/ , до емотиконите да цопнат една голяма червена точка /демек, ща предупреждаваш аудиторията/. И да ти видим тогаз фантазията ... или оправданията.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3167598[/ATTACH]


            Наздраве, Съкровище!

            Малиии ...... триглицеридите ми са на крака и аплодират с бурни аплодисменти леееко преминаващи в овации ....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Начи, само се пие туканка, а едно време, в едно позабравено шоу, лозунгът (по съвременно му слоган) беше: "Малко се пие в тази държава"....

              Та сега съм се надумкал със скара от "Майстор Миро" - 'ич не ги тачим шумадийците, ама скарата си е скара и е международна, та наздраве - не смея да кажа, че сега ръгам количка, за да си засладя малко, че след почти кило чисти мръвки, без 'ляП, не си е работа да си на работа...

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                башшш.

                Ох, горкото Чиче, как ще дундурка и ще го подмокрят. Засрами се, жените 18+ са обществено достояние, а не на ревнивите им бащи. Раждаемостта трябва се повишава. Наздраве за грижливите дядовци!
                П.п. На срещата на форума да се явиш с дъщерята.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Кои са деца, бе, щерка ти ли? Ах, къф сладък дедо ше станеш с възторжен поглед и глуповата усмивка.
                  позна...
                  Пия си червеното вино ( вече 100 гр) , слушам музикалния ти поздрав и се разтапям в мечти..

                  пп Не кът тебе ....Тракащи кокали....80 кила ...10 % мозък, то нищо не остана.....

                  Last edited by 4i40; 08.02.2017, 13:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Земи две жълти павета, па си сложи едно у левия, друго у десния джоб. Опасност има да те отвее идващия пролетен вятър.
                    Наздраве!


                    П.П. Как пък тъй са случи да си мъж съвсем без фантазия, начи!?
                    Кат прочетох началото, реших, че ще ме караш с паветата да си удраммм..... главътъ. Фантазии имам много, ама ако взема ги разправам ше закрият темата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Баш, както си требе го рече, Съкровище .....
                      Click image for larger version

Name:	D7K_7893.jpg
Views:	1
Size:	20.5 КБ
ID:	3167598



                      Наздраве, Съкровище!


                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Понеже сме в Кръчмата, ще река, че споменатите дами са за маса - да се смеят, да фърлят по някой дяволит поглед, да пеят, да беснеят, ама ако затиснат 80-кг. хърбеляк като мен в леглото, му се жилите опъват, езикът изплезва и очите изблещват. Нема ли кой да отвори една-две креватни теми - "Будоар в лилаво и копринено" или "Бардак, но не батак"?
                        Земи две жълти павета, па си сложи едно у левия, друго у десния джоб. Опасност има да те отвее идващия пролетен вятър.
                        Наздраве!


                        П.П. Как пък тъй са случи да си мъж съвсем без фантазия, начи!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          ...... Една дама като я видиш, трябва да ти иде да я захапиш, не да я нахраниш.
                          Наздраве!
                          Баш, както си требе го рече, Съкровище .....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Много красива музика....Цял ден мога да слушам подобна.....малко носталгична.....

                            пп Не закачай децата.....( само от 33 нагоре...)
                            Кои са деца, бе, щерка ти ли? Ах, къф сладък дедо ше станеш с възторжен поглед и глуповата усмивка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Уффф, и тоз хал на хабер си няма от жени. Една дама като я видиш, трябва да ти иде да я захапиш, не да я нахраниш.
                              Наздраве!

                              https://www.youtube.com/watch?v=sUcvnQFhPeo
                              Понеже сме в Кръчмата, ще река, че споменатите дами са за маса - да се смеят, да фърлят по някой дяволит поглед, да пеят, да беснеят, ама ако затиснат 80-кг. хърбеляк като мен в леглото, му се жилите опъват, езикът изплезва и очите изблещват. Нема ли кой да отвори една-две креватни теми - "Будоар в лилаво и копринено" или "Бардак, но не батак"?
                              Last edited by Trakatrak'; 08.02.2017, 10:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Уффф, и тоз хал на хабер си няма от жени. Една дама като я видиш, трябва да ти иде да я захапиш, не да я нахраниш.
                                Наздраве!

                                https://www.youtube.com/watch?v=sUcvnQFhPeo

                                Коментар

                                Working...
                                X