IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Ти си запецнал от студ бре !!!

    Черпя те едно червено вино, че си се одървил на неправилното място ...

    Наздраве !
    И на мен червено вино, че събрах бая студ днес. И кал газих, гарнирана със сняг и лед.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ти си запецнал от студ бре !!!

      Черпя те едно червено вино, че си се одървил на неправилното място ...

      Наздраве !
      Много си е правилно мястото, но сутрешният прилив на сили отмина. Хапнах, пийнах и пак ми се доспа. Прати нещо ме топли. Само не минавай с номера червено греяно винце с чер пипер, щото после ще бълвам кат вулкан.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Вино и маляки - ми как да ти кажа, малко като руснаци и шампанско или българи и уиски, ама шом те кефи. Аз лично никога не съм им харесвал вината, както и малоумната бира Митос, но за туристите стават, те са непретенциозни.
        Конкретно - нямам идея къде го продават това у нас, но ако се свържеш с някой като мейк 98 може и да ти се случат нещата, те внасят почти всичко - въпрос на цена
        Виното им гола вода, а бирата като козя пикня.....

        Метакса и Узо, друго не си заслужава в Гърция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Какакакъф съм бил? ..................
          Ти си запецнал от студ бре !!!

          Черпя те едно червено вино, че си се одървил на неправилното място ...

          Наздраве !

          Коментар


          • Добро утро !
            Вярно го писа Наивника....Станахме повече от китайците......
            Еее, не всички де...Грую си гледа жената и щот много го слуша я води на романтични пътешествия, дет се правят близнаци.....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Тракашият, ти не беше ли дрЪт за тея работи, бре, дето само си трака, а не рипа Липсват ми тракаши и рипащи емотиконки, затова съм със стандартните на сайта. Ай наздраве, аз летя към Италия днес, че празник има да се посреща, така че
              Какакакъф съм бил? Дрът си ти що пушилякот и ядот ти увредили кръвоносната система и не ти стига кръфта до....... главътъ.Добре да се прекараш в Талията! Наздраве за талянките! Може ги слушам с часове без да ме ядосат. Що нищо не им разбирам. Па темпераментни иначе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Не, не, рекох си, за да ма отклони от щерката може е пратил некое опитомено от него моди, но явно ни едно още не е опитомил.
                Тракашият, ти не беше ли дрЪт за тея работи, бре, дето само си трака, а не рипа Липсват ми тракаши и рипащи емотиконки, затова съм със стандартните на сайта. Ай наздраве, аз летя към Италия днес, че празник има да се посреща, така че
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Тук е мястото да питам старите кучета - ей-това къде в България може да се поръча/купи?
                  Вино и маляки - ми как да ти кажа, малко като руснаци и шампанско или българи и уиски, ама шом те кефи. Аз лично никога не съм им харесвал вината, както и малоумната бира Митос, но за туристите стават, те са непретенциозни.
                  Конкретно - нямам идея къде го продават това у нас, но ако се свържеш с някой като мейк 98 може и да ти се случат нещата, те внасят почти всичко - въпрос на цена
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Последно - представител на модературата или щерката?
                    Наздраве!
                    П.П. Много объркващи послания му пращаш и по тази начин му даваш възможност да увърта.
                    Не, не, рекох си, за да ма отклони от щерката може е пратил некое опитомено от него моди, но явно ни едно още не е опитомил. Наздраве за опитомените лисички по Екзюпери.
                    Last edited by Trakatrak'; 09.02.2017, 09:43.

                    Коментар


                    • Наздраве за свежите утрини!
                      https://www.youtube.com/watch?v=C00nvTRacgc
                      https://www.youtube.com/watch?v=H4X3TPvkNuQ
                      https://www.youtube.com/watch?v=PC32dVRnOig
                      https://www.youtube.com/watch?v=Aa-DQ13SwDo
                      https://www.youtube.com/watch?v=zloCaH9LrCM
                      https://www.youtube.com/watch?v=x1ByRGNIpFA
                      https://www.youtube.com/watch?v=NYBfH2W-Gdg
                      https://www.youtube.com/watch?v=MLscMSdspiw
                      Last edited by Trakatrak'; 09.02.2017, 09:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Да се пофаля, цяла нощ без парно и под юрганя чак се изпотих. Бях подготвил да включа печка, но не се наложи. Сега проверявам из леглото да не би Чичи да ми е пратил некое моди ме топли, ма не намирам. Само за себе се грижи това чиче. Наздраве за Топлофикация и нейните изнурени аварийници! Дано оправат работата.
                        Последно - представител на модературата или щерката?
                        Наздраве!
                        П.П. Много объркващи послания му пращаш и по тази начин му даваш възможност да увърта.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Да се пофаля, цяла нощ без парно и под юрганя чак се изпотих. Бях подготвил да включа печка, но не се наложи. Сега проверявам из леглото да не би Чичи да ми е пратил некое моди ме топли, ма не намирам. Само за себе се грижи това чиче. Наздраве за Топлофикация и нейните изнурени аварийници! Дано оправат работата.

                          Коментар


                          • Тук е мястото да питам старите кучета - ей-това къде в България може да се поръча/купи?

                            Stores and prices for 'Greek Wine Cellars GWC Kourtaki Mavrodaphne of Patras, Peloponnese, Greece'. Find who stocks this wine, and at what price.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Една запетайка да има в изречението, но да е на правилното място.
                              Наздраве!
                              Тя запетаята живот затрива нали знаеш:

                              -Да се обеси не,да се помилва!
                              -Да се обеси,не да се помилва!

                              Не ми се пие нещо, пък се чувствам здрав,интересно...
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Не, пий ми се!
                                Една запетайка да има в изречението, но да е на правилното място.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X