IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро.
    Съни,нямаш грижи,ако възникнат въпроси-свиркай.
    Ще се радвам някой да започне да се грижи по-добре за тялото и здравето си.
    Трябва да се пие вода, повече от колкото пием!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • По-строгите пости се наченаха. Очаква се да сте умерени в мислите и премерени в изказа. А не като Чиче да изкушавате околните със свинско, па било то и със зеле. От днес само зеле.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Засрами ме и с малко пепел по косата казвам Наздраве ))
        Ма, мислех, че всички дълбоко спите по това време и сънувате лазурни плажове .... )))
        И ще четете рано сутрин между виенска кифличка и каничка кафе .... ))

        Hemilio, много благодаря, заинтрегува ме и ще си попълня празнотите ))
        В Кръчмата не използваме пепел за ритуално посипване, а мерудията, дето я остъргваме от телешката пастърма. Ама ти от къде да знаеш!? Рядко ни навестяваш, се у секси розовата тема се набутваш.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 27.02.2017, 09:38.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Живата вода е Алкалната вода с pH- над 8-9

          Може да се получи по много начини,има инфо в нета.
          Аз пия такава от 3-4 месеца и се чувствам много добре.

          И аз така, ама като пия огнена вода. Щото знам, че всички болести се получават от неправилна употреба на алкохол - било то, щото е нередовна или пък в недостатъчни количества.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq
            Не стига, че не спите , а и не пиете!?
            Наздраве за лека нощ
            Засрами ме и с малко пепел по косата казвам Наздраве ))
            Ма, мислех, че всички дълбоко спите по това време и сънувате лазурни плажове .... )))
            И ще четете рано сутрин между виенска кифличка и каничка кафе .... ))

            Hemilio, много благодаря, заинтрегува ме и ще си попълня празнотите ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Хубава седмица, пълна с усмивки на цялата Кръчма



              Би ли споделил твоите начини
              Има и минерални води с pH 8 и повече ... содата също е с такова pH, сигурно затова има хора, които взимат лъжичка сода против "киселини в стомаха", но съм чела доста негативни мнения за директния й прием
              Лимонът, който е със силно киселинен характер(pH 2-3) също води до алкализиране на средата ....
              Виждала съм и някакви метални пръчки, които ги слагат по бутилки с вода ...

              Пия много често минерална вода, особено при пътувания....по-лесно, по-сигурно, уж, но масовата вода по пазара е с киселинен характер...

              Разкажи, моля те, малко повече за твоя начин ... и правиш ли някакви замервания ) за да следиш средата в твоя организъм ... и какво следиш - кръв, урина ...

              Иначе, казват, алкалната среда убива вирусите
              http://www.bio-produkti.com/index.ph...roller=product

              От тук можеш да си вземеш каничката,която прави алкална вода.
              Почти всички болести идват от киселинността в оранизма ни,това е добрата среда за тях.
              Киселинността идва от лошите храни,атмосфера и т.н.
              Аз направих камъни в бъбреците,заради висока киселинност на урината ми.
              pH се мери с pH метър,най лесно и евтино с дигитален(50лв в България),5$ от aliexpress.
              Мериш водата,мериш урината и така.
              Има доста минерални води с високо pH,но тази вода не е активирана.
              Водата,която се получава в тази кана е като физеологичен разтвор,много бързо се усвоява от организма.
              Има много информация в интернет.

              http://www.chudesa.net/9-%D0%B6%D0%B...B%D0%B7%D0%B8/
              Last edited by hemilio; 27.02.2017, 03:10.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Хубава седмица, пълна с усмивки на цялата Кръчма

                Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Живата вода е Алкалната вода с pH- над 8-9

                Може да се получи по много начини,има инфо в нета.
                Аз пия такава от 3-4 месеца и се чувствам много добре.
                Би ли споделил твоите начини
                Има и минерални води с pH 8 и повече ... содата също е с такова pH, сигурно затова има хора, които взимат лъжичка сода против "киселини в стомаха", но съм чела доста негативни мнения за директния й прием
                Лимонът, който е със силно киселинен характер(pH 2-3) също води до алкализиране на средата ....
                Виждала съм и някакви метални пръчки, които ги слагат по бутилки с вода ...

                Пия много често минерална вода, особено при пътувания....по-лесно, по-сигурно, уж, но масовата вода по пазара е с киселинен характер...

                Разкажи, моля те, малко повече за твоя начин ... и правиш ли някакви замервания ) за да следиш средата в твоя организъм ... и какво следиш - кръв, урина ...

                Иначе, казват, алкалната среда убива вирусите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Според мен - не ...
                  Ориза специален, листата специални, пълнежа специален, разправията специална ( само гледах и се изнервих) , вкуса специален ( неопределено блудкав...) и като кажеш това на жените, после два дни се мръщят, че направили нещо специално а аз не разбирам....

                  пп Абе, сладури, свинско със зеле няма ли за вас....?

                  Нзздраве !
                  Кисело!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Аз го излекувах на канарските острови и за сега не се оплаквам ,сега се чудя да ли да не ходя за дискова херния пак там ...
                    Имам двойна дискова херния - 4-5 и 5-1...Два пъти в болница лежах и отказвах операции, пареза на левия крак, ужасни болки и т.н.

                    Сега си бачкам кът улав...Само като спра да работя се обажда парещата болка по крака....

                    На Канарите всичко се оправя.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Според мен - не ...
                      Ориза специален, листата специални, пълнежа специален, разправията специална ( само гледах и се изнервих) , вкуса специален ( неопределено блудкав...) и като кажеш това на жените, после два дни се мръщят, че направили нещо специално а аз не разбирам....

                      пп Абе, сладури, свинско със зеле няма ли за вас....?

                      Нзздраве !
                      Свинското със зеле го приключих миналата сидмица. Вчера бях на свинско и говеждо. Днес смятах да я карам на прАжени картофки, но синковеца прояви инициатива.

                      От утре..... ПОСТ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Тъъъъййй....
                        Прайхме със синковеца суши.
                        Голяма разправия с тва навиване. Инак на вкус го удордисахме.
                        Ама, като се замисли човек, не знам струва ли си разправията. Толкоз пари дадох за матриал....
                        Според мен - не ...
                        Ориза специален, листата специални, пълнежа специален, разправията специална ( само гледах и се изнервих) , вкуса специален ( неопределено блудкав...) и като кажеш това на жените, после два дни се мръщят, че направили нещо специално а аз не разбирам....

                        пп Абе, сладури, свинско със зеле няма ли за вас....?

                        Нзздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          А пък за хемороиди - в Турция !
                          И за запек, и за запек!

                          Коментар


                          • Тъъъъййй....
                            Прайхме със синковеца суши.
                            Голяма разправия с тва навиване. Инак на вкус го удордисахме.
                            Ама, като се замисли човек, не знам струва ли си разправията. Толкоз пари дадох за матриал....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Аз го излекувах на канарските острови и за сега не се оплаквам ,сега се чудя да ли да не ходя за дискова херния пак там ...
                              А пък за хемороиди - в Турция !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Те така един съсед излекувал синузита в Либия ме съветваше се заселя из Сахара и си правя ракия от мандарини.
                                Аз го излекувах на канарските острови и за сега не се оплаквам ,сега се чудя да ли да не ходя за дискова херния пак там ...

                                Коментар

                                Working...
                                X