IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Чиче, диамант, при това на Шопар, съм ѝ купувал за сватбата - бая пара се оръсих Втори диамант съм ѝ взел, след като роди чаветата, ама за 8-ми марта да купувам трети - няма да стане, скръндза съм и това си е
    Слушай, това с деамантите са глупости...
    Земи си й нож (ели конплет ножки) и нИ са замивай с камънье...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
      Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
      Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

      Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
      Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

      Наздраве!
      Наздраве, Съни, днес на мен ми е спорен ден, в смисъл че не знам точно какъв ми е, но в твоя чест и чавето - ще пия едно довечера, то май сестра ми на суши ще ме води, ама не знам дали ще сколосам до него, пък и съм ѝ сърдит, че вчера не ми иска прошки, то не че аз шях да ѝ дам
      Наздраве за децата - да растат и да ни надминават, че ние сме си сериозна летва, по която да се равняват (поне в кръчмарските изцепки)
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
        Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
        Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

        Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
        Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

        Наздраве!
        Поводът е уважителен !!!
        Здраве, благоденствие, късмет и льобоф...
        Другото се продава...
        дА !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Купи ѝ диамант.....
          Чиче, диамант, при това на Шопар, съм ѝ купувал за сватбата - бая пара се оръсих Втори диамант съм ѝ взел, след като роди чаветата, ама за 8-ми марта да купувам трети - няма да стане, скръндза съм и това си е
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Купи ѝ диамант.....
            Я, Чиче дава вредни съвети. Не на него тия, на нея подскажи, тя ще намери подход как да го изработи. После може и той да намери. Наздраве за изкуствените брилянти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
              Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
              Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

              Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
              Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

              Наздраве!
              Да тий живо и здраво и да те ядосва кога израства и себедоказва!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                Наздраве!
                Да е живо и здраво и много да те радва !
                На слънчева майка, слънчево дете !!!

                Наздраве !
                Last edited by 4i40; 27.02.2017, 16:34.

                Коментар


                • Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                  Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                  Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                  Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                  Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Абе мен пости не ме ловят, та да запитам за хубава машинка за рязане на филета, суджици, луканки и т,н, - това ни е най-големият проблем у нас - мааме сухите мезета на някакви басамаци и вкусът им се губи, а трябва да са макс на тънко, като Талианците и Шпаньолците както го правят. Та ако има някой предложение - нека да го сподели, че идва 8-ми март и трябва да подарявам нещо практично на жената
                    Наздраве за тънките мезета
                    Купи ѝ диамант.....

                    Коментар


                    • Преди обед като излязох с колелото му гръмна гумата. Така експлодира, че задницата на велосипеда подскочи. Първата ми мисъл беше, кака пробва новата оптика. После се сетих, че 8 март не е дошъл. Явно съм пренапомпал гумата. Добре че имам второ колело. Дано изкара поне до 8 март, пък тогава ще видим (и чуем) коя колежка къф подарък изкарала.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Тези не се вписват у моите представи. Един път ще го изтърва тоз нож на теракота и до там.
                        Е, на ... днес трябва да ходя си купувам прилеп за лаптопа /така викам на мишката, щото непрекъснато лети и пада на пода/. Корава душа имаше, не знам колко пъти съм й събирала карантиите и съм досаждала на по-едрата 1/3-та пълноправен член да ми я сглобява / превързана съм към нея/, но сега и прекъснах кабела и не ми бе обяснено, че не подлежи на ремонт.
                        Наздраве!
                        Майната му на ножа, ами ако ще фърляш остриета по пода, да си намериш едни холандски налъми, че .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

                          Еее, благодаря! Верно си е много добра бирата. Наскоро си взех едни керамични ножове. Много леко режат и няма нужда от точене. Все пак не винаги съм много трудолюбив.
                          Тези не се вписват у моите представи. Един път ще го изтърва тоз нож на теракота и до там.
                          Е, на ... днес трябва да ходя си купувам прилеп за лаптопа /така викам на мишката, щото непрекъснато лети и пада на пода/. Корава душа имаше, не знам колко пъти съм й събирала карантиите и съм досаждала на по-едрата 1/3-та пълноправен член да ми я сглобява / превързана съм към нея/, но сега и прекъснах кабела и не ми бе обяснено, че не подлежи на ремонт.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ясно, ще се купуват ножове - пак ще трябва да се трудя явно, а исках да си спестя То така сме с кухненския робот - виси си дома и събира прах - я се ползва веднъж на тримесечие, я - не. Мерсаж, ценно инфо от първа ръка, черпя една виртуална бира, че то в това време май само това става - по Варненско май на тази се кефехте, доколкото имам правилните спомени

                            Еее, благодаря! Верно си е много добра бирата. Наскоро си взех едни керамични ножове. Много леко режат и няма нужда от точене. Все пак не винаги съм много трудолюбив.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

                              За суджуци, луканки, шунки и по-меки колбаси, както и за някои сирена, става. Но само ако ти идват гости и трябва да се нарежат много мезета за малко време. Иначе не си струва цапотията. Като приключиш с бръмченето, следва разглобяване и миене. Моята си седи в килера от две години. По-добре си намери електрическо точило за ножове и се захващай с ръчен труд! Точиш ножа да цепи косъм, пускаш си някъв мазен джаз и се захващаш бавно и равномерно да постигаш Съвършенството.
                              Ясно, ще се купуват ножове - пак ще трябва да се трудя явно, а исках да си спестя То така сме с кухненския робот - виси си дома и събира прах - я се ползва веднъж на тримесечие, я - не. Мерсаж, ценно инфо от първа ръка, черпя една виртуална бира, че то в това време май само това става - по Варненско май на тази се кефехте, доколкото имам правилните спомени

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Деба, разубеждавате ме и ме насочвате към алтернативата с ножовете, дето хич не ми се нрави Но мерсаж за мненията. Хайде да те питам още нещо, ако не възразяваш - а суджуци режеш ли с тази колбасорезачка, че те са ми основния дерт - с филетата се справям и с нож, колкото и да ме мързи, луканката я купувам нарязана, ама жената пусто се кефи на суджуци, а тях си ги продават на подкови и няма оправия
                                За суджуци, луканки, шунки и по-меки колбаси, както и за някои сирена, става. Но само ако ти идват гости и трябва да се нарежат много мезета за малко време. Иначе не си струва цапотията. Като приключиш с бръмченето, следва разглобяване и миене. Моята си седи в килера от две години. По-добре си намери електрическо точило за ножове и се захващай с ръчен труд! Точиш ножа да цепи косъм, пускаш си някъв мазен джаз и се захващаш бавно и равномерно да постигаш Съвършенството.

                                Коментар

                                Working...
                                X