IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Да немаш запек? Кво ще прайш три дни у кенефо?
    -1000001
    Да ме прощаваш, Наивник, но по-голяма простотия от умен и уважаван от мен форумец не съм чел! Не ти отива нито на реномето, нито на годините!

    От мен - патриотичен коктейл и да го духат всички българофоби и емигранти - никога не се прибирайте и си стойте на майната си, подсмърчайки сополи, докато поредната маляка ви оправя отзад, а вие се радвате, че не сте в "кочината България". Срам, срам, срам!!!

    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Честит празник !
      Вчера учителките от 42 у-ще " Пушкин " , са извели първолаците до паметника на "Цар Освободител", строили са ги в редичка и вперили решителни детски погледи към парламента са цитирали " Аз съм БЪЛГАРЧЕ "....!!!
      ХВАЛА !!! ХВАЛА !!! ХВАЛА !!!
      Ама, отвътре не е имало кой да ги чуе. Само се хабили децата да припомнят на сенаторите откъде произхождат. Нищо, след изборите пак там да им изпеят "Когато бях овчарче" https://www.youtube.com/watch?v=7aiETUAqrVE .

      Коментар


      • Добро утро !
        Честит празник !
        Вчера учителките от 42 у-ще " Пушкин " , са извели първолаците до паметника на "Цар Освободител", строили са ги в редичка и вперили решителни детски погледи към парламента са цитирали " Аз съм БЪЛГАРЧЕ "....!!!
        ХВАЛА !!! ХВАЛА !!! ХВАЛА !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Честит 3-и Март.

          Отивам на едно място за три дни -да се гордея,че съм Българин.
          Да немаш запек? Кво ще прайш три дни у кенефо?

          Коментар


          • Честит национален празник! Почерпете се по повода, пред който и постите могат си премълчат.
            https://www.youtube.com/watch?v=6OaxC-S45Cs
            https://www.youtube.com/watch?v=7XgyPAsb5Vo
            https://www.youtube.com/watch?v=Va-YDMIr87U
            https://www.youtube.com/watch?v=tGtEgyuW5Hk
            Last edited by Trakatrak; 03.03.2017, 09:29.

            Коментар


            • Честит 3-и Март.

              Отивам на едно място за три дни -да се гордея,че съм Българин.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Наздраве!
                tnm скалата в първа или втора фокална равнина е ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                  А ,Не ,Не ,Не съм И го казал /само виц написах за по-голяма веселба/
                  Имам усещането, че чувството ми за хумор бележи значителен спад.
                  Наздраве!

                  П.П Отивам си почистя визьора на оптиката.


                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                    А ,Не ,Не ,Не съм И го казал /само виц написах за по-голяма веселба/
                    Късно е Три осмици, виж как подозрително се е умълчала. Сигурно съсредоточено бърше оптиката. Но поне ще разбереш как беше преди 1989-а кога разправиш неподходящ виц. Наздраве за премълчаните вицове (добре че не помня вицове)!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ти й го каза. Въпреки това залегнах за всеки случай, че може почне пуца безредно и непремерено. Наздраве да уцелват не повече от набелязаната цел!
                      А ,Не ,Не ,Не съм И го казал /само виц написах за по-голяма веселба/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        При Цезар я доставят в килим, ма сега няма ти вързвам кусур за таз неволна грешка.
                        Наздраве!
                        Тез подробности ги помна, ама се размечтах и при мен така. Ех, мечти, да ти падне некоя вързана жена! Опала, май точка трябва се поставя, ма каква на цвет не знам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Понамязваш малце на Клеопатра, ама от по-късните й години кога се беше фанала с един водопроводчик, май беше. Пък оная Клеопатра на Антоний не доживе толкоз длъжко. Но ще е интересно да ми паднеш в килим, да те дърпам за клеопатровия нос и те питам къде ти е карабината. Разни други работи, де може се свършат с един килим, Чиче твърди съм забравил.
                          При Цезар я доставят в килим, ма сега няма ти вързвам кусур за таз неволна грешка.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                            Какво е жена въоръжена с огнестрелно оръжие - гърмяща змия
                            Ти й го каза. Въпреки това залегнах за всеки случай, че може почне пуца безредно и непремерено. Наздраве да уцелват не повече от набелязаната цел!

                            Коментар


                            • Какво е жена въоръжена с огнестрелно оръжие - гърмяща змия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Приятни празници !
                                Убаво време се очертава....Дий Белчо, диййй....
                                Пак ли се хабиш 12 часа на ден. Вчера мартеница ти вързаха. Я си гледай здравето и дюлевата.

                                Коментар

                                Working...
                                X