IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Хемилио свързвам те с нефтохима, сигурно си бургазлия ...ква хубава идея да идеш у варненско )) Браво
    в студентските години поработих едно лято в ирландския пъб голдън лайн на златните, тогава за първи път видях как един бакшиш не можеш да си прибереш ) всичко споделено в една стъклена чаша и седмично разпределение с целия персонал
    Правеха невероятно вкусен ябълков пай с топка сладолед ))

    Наздраве
    Позна,и съм от Бургас,и съм в Нефтохима

    Честито на Именяците,да почерпат!!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Честит Тодоровден! Всички именяци по конете. Именячките могат да яхат и некои по-глупави създания.

      Коментар


      • Хемилио свързвам те с нефтохима, сигурно си бургазлия ...ква хубава идея да идеш у варненско )) Браво
        в студентските години поработих едно лято в ирландския пъб голдън лайн на златните, тогава за първи път видях как един бакшиш не можеш да си прибереш ) всичко споделено в една стъклена чаша и седмично разпределение с целия персонал
        Правеха невероятно вкусен ябълков пай с топка сладолед ))

        Наздраве

        Коментар


        • Честит 3ти Март, Кръчмата )
          Наздраве!

          Обичам празниците, всичките, даже ... малко повече трябва да се потрудим жените и да си направим повечеко празници, кво е туй един 8ми март, една китка и айдеее ))) И мъжете не си трайте - направете си и вие повече да има да празнуваме и да черпите ))
          Верно харесвам празниците и като пътувам и в чужбината и на техните се радвам ... не всички ги разбирам, на някои еуфорията ми идва в повече, на други логиката...но си празнувам )))

          Груйо, честит празник и на теб и да са ти живи и здрави дечицата )) Не така лошо с Българите, заминали да търсят по-добър или живот с повече възможности навън. Ако си направим държавицата по-подредена, по-малко дечица в бъдеще ще я напускат Независимо на колко морета е България Една Холандия, например, ги привлича, нищо че е по-малка от нашата земя с ...качеството на живота там и по-малкото цигания в ежедневието - от всякакъв род.

          Наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

            Да немаш запек? Кво ще прайш три дни у кенефо?
            То верно Златни Пясъци е кенеф,ама айде да не отваряме таз тема.

            Наздраве,тука едно барманче му осигурявам постоянно работа

            П.С. Турили са ми пагони на старши матрос,и тях ще ги полея.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              ...и да падаме на меко...

              Наздраве !
              Правилно! Отивам на 60-годишнина, поне на твърдо да не падам. А бузата ми се издула от едната страна. Хем ще пия, хем ще жабуркам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Гледам, добре са те обслужили там. Прилъгали са те, че безплодни, та да си оставиш генотипа там. Ама, явно не си успел да свършиш работа. Наздраве да се препъваме само кога требва!
                ...и да падаме на меко...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Кви бре..?
                  Лекуват безплодие и са готови на всичко....

                  Дет се вика и ти може да намажеш....

                  пп Сори за бъзика с кандидат мамите....В преобладаващия случай са виновни мъжете....

                  Наздраве за бъдещото поколение !
                  Гледам, добре са те обслужили там. Прилъгали са те, че безплодни, та да си оставиш генотипа там. Ама, явно не си успел да свършиш работа. Наздраве да се препъваме само кога требва!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    А какви мацки има там. Само да не изпаднеш в положението на Нейчо от "Мъже в командировка". Па да почнеш вдигаш наздравици с мъжа й.
                    Кви бре..?
                    Лекуват безплодие и са готови на всичко....

                    Дет се вика и ти може да намажеш....

                    пп Сори за бъзика с кандидат мамите....В преобладаващия случай са виновни мъжете....

                    Наздраве за бъдещото поколение !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                      Отивам у Кюстендил. Не съм ходил сигурно 30 години.
                      Кво ще правиш там..?
                      Има един спа хотел с цени кът в Баден - Баден...
                      Но поне прекият път до Сепарева баня е за 20 мин.....

                      пп Верно ти трябва кюстендилска мин.вода за нервите.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        Отивам у Кюстендил. Не съм ходил сигурно 30 години.
                        А какви мацки има там. Само да не изпаднеш в положението на Нейчо от "Мъже в командировка". Па да почнеш вдигаш наздравици с мъжа й.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          а сега вече се разбрахме а знамето е нашето, но за бялото трябва малко фантазия
                          Отивам у Кюстендил. Не съм ходил сигурно 30 години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Аз съм си тук. Горд съм че съм българин и няма да спра да се боря България да спре да бъде кенеф.
                            Разбирай го както искаш!
                            А тва знаме у чашата не знам чие е.
                            а сега вече се разбрахме а знамето е нашето, но за бялото трябва малко фантазия

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              -1000001
                              Да ме прощаваш, Наивник, но по-голяма простотия от умен и уважаван от мен форумец не съм чел! Не ти отива нито на реномето, нито на годините!

                              От мен - патриотичен коктейл и да го духат всички българофоби и емигранти - никога не се прибирайте и си стойте на майната си, подсмърчайки сополи, докато поредната маляка ви оправя отзад, а вие се радвате, че не сте в "кочината България". Срам, срам, срам!!!

                              Аз съм си тук. Горд съм че съм българин и няма да спра да се боря България да спре да бъде кенеф.
                              Разбирай го както искаш!
                              А тва знаме у чашата не знам чие е.

                              Коментар


                              • А ако това си останеха границите на Балканите, тук щеше да е Скандинавието на Европа, но с много по-топъл и приветлив климат и народ. Уви, остана мъртвороден блян, но някога пак ще стане.
                                ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X