IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Мрачен, дъждовен, но ще го ручаме....
    Наздраве !
    Подъл Чиче, обеща да работи на къра по 12 часа на ден, в сравнение с които. моите час, два изглеждаха бледа работа. Ама той си седи в столнината, докато на мен ми черней. Да пием винаги да има с кого успокоително да се съизмерваме!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Tъйцък, прибрах сеи и май скоро няма да излизам от София Да си споделя и одисеята, все едно съм в бг-татко или нещо от сорта. Та тръгнахме значи в посока любимия на бате Пешо Северозапад, по-конкретно Плевенско, че не бях стъпвал от години, а имах много хубави спомени, пък и свещичка да запаля на роднини, които винаги ще нося в сърцето си.

      Задръствания в пвтък по обяд - километрични (затворили 2 тунела за ремонти и организация- кръгла нула. Не разбирам, при положение че има забрана за тирове, защо онези дебелите момченца с нашивките, дето се крият по шубраците, не ги спираха и отклоняваха. Ми сори, Герджиков, ама Тиквата определено се справяше по-добре в такива случаи. В тунелите пак хаос - уж с три лени е платното, а се ползват една вляво и една вдясно, средната е разделителна и неизползваема. Ами да видят как става по пътя след Владая и как се разделя лента на 2, като имаш двоен път в натоварената посока. Въобще, сегашното служевно и избралият го Гумен Крадев (гласувал съм за него от зор, сер да не е Тетка) са доста зле откъм справяне с проблемите.

      Стугнахме с около час закъснение, децата помрънкаха, но те са душички и се справиха някакси. Селото - ами как да кажа, нищо хубаво почти не е останало, а има хора, към 1000 човека е, беше 2 000 преди 20-на години и пълно с деца, сега деца много не се виждаха, освен тъмнозелени. Викам си, ще се оправим, поне чистота и тишина има. Има, ама друг път - едните съседи решиха да горят пластмаса, а другите - мокра трева и се почувствах точно като в София. А след това пък някакъв друг съсед реши да празува РД от обяд та докъм 4-5 сутринта с музика на макс и стана весело (това се повтори и следвата вечер). Сутринта пък някакви дечица набичиха и те уредбите на макса да си слушат техните парчета и почивката утече в канала...

      Та явно селянията вече е в главоломни нива и бг селото е тотално чао - трябва да си бесен дивак, за да оцелееш. Ако отида някога пак, или ще трябва да влизам в криминалните хроники, или ще подлудявам местната милиция със звънене. Жалко, а беше толкова китно село

      За финал - няка кажа и хубавото нещо - майка ми извела децата с количката, а някакво момче от селото я гонило 200 метра, за да ѝ даде 2 лева за децата. Бездетно момчето, но кандидатствало за приемен родител и дано го одобрят. Не го понзвам, май не сме роднини, но така ме трогна - явно все пак България и доброто в нея са живи. Дано на това момче му се случи всичко най-дборо в живота, а тези 2 лева ще си ги запазя като най-скъп дар за децата, редом до офицерската сабя на прадядо им. Дано има повече хора с такива огромни сърца като това момче (убеден съм, че няма 5 лева да се услихне, но е заделило за децата), а на майка ми съм дал наставления, като го одобрят за приемен родител, да купи голям подарък и да занесе!!!

      Ох, насълзиха ми се очите, а се старая да съм безчувствен. Наздаве за доброто, нека винаги го има, на останалите простотии - майната им!
      Гледам разнородни емоции си изпитал .... а това е подходящо за всичко ...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Честит празник !
        Вчера учителките от 42 у-ще " Пушкин " , са извели първолаците до паметника на "Цар Освободител", строили са ги в редичка и вперили решителни детски погледи към парламента са цитирали " Аз съм БЪЛГАРЧЕ "....!!!
        ХВАЛА !!! ХВАЛА !!! ХВАЛА !!!
        Само да вметна, че училището, не е 42, а 133-то... МОЕТО училище !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Tъйцък, прибрах сеи и май скоро няма да излизам от София Да си споделя и одисеята, все едно съм в бг-татко или нещо от сорта. Та тръгнахме значи в посока любимия на бате Пешо Северозапад, по-конкретно Плевенско, че не бях стъпвал от години, а имах много хубави спомени, пък и свещичка да запаля на роднини, които винаги ще нося в сърцето си.

          Задръствания в пвтък по обяд - километрични (затворили 2 тунела за ремонти и организация- кръгла нула. Не разбирам, при положение че има забрана за тирове, защо онези дебелите момченца с нашивките, дето се крият по шубраците, не ги спираха и отклоняваха. Ми сори, Герджиков, ама Тиквата определено се справяше по-добре в такива случаи. В тунелите пак хаос - уж с три лени е платното, а се ползват една вляво и една вдясно, средната е разделителна и неизползваема. Ами да видят как става по пътя след Владая и как се разделя лента на 2, като имаш двоен път в натоварената посока. Въобще, сегашното служевно и избралият го Гумен Крадев (гласувал съм за него от зор, сер да не е Тетка) са доста зле откъм справяне с проблемите.

          Стугнахме с около час закъснение, децата помрънкаха, но те са душички и се справиха някакси. Селото - ами как да кажа, нищо хубаво почти не е останало, а има хора, към 1000 човека е, беше 2 000 преди 20-на години и пълно с деца, сега деца много не се виждаха, освен тъмнозелени. Викам си, ще се оправим, поне чистота и тишина има. Има, ама друг път - едните съседи решиха да горят пластмаса, а другите - мокра трева и се почувствах точно като в София. А след това пък някакъв друг съсед реши да празува РД от обяд та докъм 4-5 сутринта с музика на макс и стана весело (това се повтори и следвата вечер). Сутринта пък някакви дечица набичиха и те уредбите на макса да си слушат техните парчета и почивката утече в канала...

          Та явно селянията вече е в главоломни нива и бг селото е тотално чао - трябва да си бесен дивак, за да оцелееш. Ако отида някога пак, или ще трябва да влизам в криминалните хроники, или ще подлудявам местната милиция със звънене. Жалко, а беше толкова китно село

          За финал - няка кажа и хубавото нещо - майка ми извела децата с количката, а някакво момче от селото я гонило 200 метра, за да ѝ даде 2 лева за децата. Бездетно момчето, но кандидатствало за приемен родител и дано го одобрят. Не го понзвам, май не сме роднини, но така ме трогна - явно все пак България и доброто в нея са живи. Дано на това момче му се случи всичко най-дборо в живота, а тези 2 лева ще си ги запазя като най-скъп дар за децата, редом до офицерската сабя на прадядо им. Дано има повече хора с такива огромни сърца като това момче (убеден съм, че няма 5 лева да се услихне, но е заделило за децата), а на майка ми съм дал наставления, като го одобрят за приемен родител, да купи голям подарък и да занесе!!!

          Ох, насълзиха ми се очите, а се старая да съм безчувствен. Наздаве за доброто, нека винаги го има, на останалите простотии - майната им!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Добро утро !
            Мрачен, дъждовен, но ще го ручаме....
            Наздраве !

            Коментар


            • Дубрутру.
              Свърши ядене,пиине,хайде на работа.

              Каве,чай!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Ена голема рикия !

                Коментар


                • На Шипка всичко е спокойно ...

                  Първо национален празник, после именници ... Ужаст, мани, мани ... Да идва понеделник, та да си почина.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Хубава СъботоНеделя Кръчмата )

                    гледах репортаж от вчерашното честване на празника и десетките хиляди качили се на Шипка
                    О, Шипка ...голям кеф ) И знамена български, няма червени, сини, пембени...само с трибагреника се обгърнали млади и по-малко млади
                    Мила картинка и много оптимистична.
                    Прекланяйки се пред историята ни, ще имаме вдигнати чела да гледаме напред
                    Ще имаме общност

                    Наздраве и да са живи и здрави имениците

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Хемилио свързвам те с нефтохима, сигурно си бургазлия ...ква хубава идея да идеш у варненско )) Браво
                      в студентските години поработих едно лято в ирландския пъб голдън лайн на златните, тогава за първи път видях как един бакшиш не можеш да си прибереш ) всичко споделено в една стъклена чаша и седмично разпределение с целия персонал
                      Правеха невероятно вкусен ябълков пай с топка сладолед ))

                      Наздраве
                      Позна,и съм от Бургас,и съм в Нефтохима

                      Честито на Именяците,да почерпат!!!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Честит Тодоровден! Всички именяци по конете. Именячките могат да яхат и некои по-глупави създания.

                        Коментар


                        • Хемилио свързвам те с нефтохима, сигурно си бургазлия ...ква хубава идея да идеш у варненско )) Браво
                          в студентските години поработих едно лято в ирландския пъб голдън лайн на златните, тогава за първи път видях как един бакшиш не можеш да си прибереш ) всичко споделено в една стъклена чаша и седмично разпределение с целия персонал
                          Правеха невероятно вкусен ябълков пай с топка сладолед ))

                          Наздраве

                          Коментар


                          • Честит 3ти Март, Кръчмата )
                            Наздраве!

                            Обичам празниците, всичките, даже ... малко повече трябва да се потрудим жените и да си направим повечеко празници, кво е туй един 8ми март, една китка и айдеее ))) И мъжете не си трайте - направете си и вие повече да има да празнуваме и да черпите ))
                            Верно харесвам празниците и като пътувам и в чужбината и на техните се радвам ... не всички ги разбирам, на някои еуфорията ми идва в повече, на други логиката...но си празнувам )))

                            Груйо, честит празник и на теб и да са ти живи и здрави дечицата )) Не така лошо с Българите, заминали да търсят по-добър или живот с повече възможности навън. Ако си направим държавицата по-подредена, по-малко дечица в бъдеще ще я напускат Независимо на колко морета е България Една Холандия, например, ги привлича, нищо че е по-малка от нашата земя с ...качеството на живота там и по-малкото цигания в ежедневието - от всякакъв род.

                            Наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              Да немаш запек? Кво ще прайш три дни у кенефо?
                              То верно Златни Пясъци е кенеф,ама айде да не отваряме таз тема.

                              Наздраве,тука едно барманче му осигурявам постоянно работа

                              П.С. Турили са ми пагони на старши матрос,и тях ще ги полея.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                ...и да падаме на меко...

                                Наздраве !
                                Правилно! Отивам на 60-годишнина, поне на твърдо да не падам. А бузата ми се издула от едната страна. Хем ще пия, хем ще жабуркам.

                                Коментар

                                Working...
                                X