IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .................

    Тъкмо се замечтах.....

    Коментар


    • Упс. Наздраве и от мен на свежото попълнение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        ......

        Що таквиз работи пишеш за мен бре ...? Срама нямаш ли от белите ми ( си ) коси....

        Аз съм безобиден кът пърхащо колибри, ти за орел - грабител на невинни деца ме представяш....

        Тракаща му работа.....

        Наздраве !

        пп Кво му е на снимката на детето....младо, русичко, горещо му е и затова само по потниче оди..... да го съжали човек и да го на_метне....
        Ма, аз писах, че с чашка налиташ да намериш компания. Ти какво си помисли? Тцъ, тцъ, тцъ, май е това каквото си помислих. Може ли такова нещо... на стари години... Остави тез работи на мен. Моите коси черни още. За теб оная красавица с чаша пред чешмата. Черпа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Арис, кога ще седнем на една маса, ако си такава, каквато си на снимката? Тцъ, едва ли ще си. Ма, все пак фнимавай, че тука има едно Чиче, налита наред.
          ......

          Що таквиз работи пишеш за мен бре ...? Срама нямаш ли от белите ми ( си ) коси....

          Аз съм безобиден кът пърхащо колибри, ти за орел - грабител на невинни деца ме представяш....

          Тракаща му работа.....

          Наздраве !

          пп Кво му е на снимката на детето....младо, русичко, горещо му е и затова само по потниче оди..... да го съжали човек и да го на_метне....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Aris Разгледай мнение
            Наздраве!!!
            Арис, кога ще седнем на една маса, ако си такава, каквато си на снимката? Тцъ, едва ли ще си. Ма, все пак фнимавай, че тука има едно Чиче, налита наред.

            Коментар


            • Наздраве!!!

              Коментар


              • Навремето пеех "Целувката на Ана" със следния изчанчен текст:

                Да бях аз някой чародей, чешмичка бих направил
                и вино щеше да се лей, дано не ме забравят. 2


                Не бих желал дори и щерка на султана
                пред чучура на моята чешма засмяна.


                Ех, славни времена бяха! А чешмичката други я направиха:

                Last edited by Trakatrak'; 07.03.2017, 18:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не, бре!!! Дедо имал некакъв у района, та са му от наследство. Така съм чувала.
                  Наздраве!
                  Чувал съм тук-таме нещо, ама и аз мойта да си изпея. Наздраве да ни се чува гласчето в общия хор!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Нищо в неприличие съм не писал. Кой кви имоти има и дали са с крадени пари, не мога да знам. Да пием за това прокуратурата да си върши работата, та да разбираме от пресата кой, къде, какво откраднал.
                    Не, бре!!! Дедо имал некакъв у района, та са му от наследство. Така съм чувала.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Той май някакви имоти по тревненско имаше!?
                      Наздраве!

                      П.П. Ща изтрий модературата зарад неприлично предложение
                      Нищо в неприличие съм не писал. Кой кви имоти има и дали са с крадени пари, не мога да знам. Да пием за това прокуратурата да си върши работата, та да разбираме от пресата кой, къде, какво откраднал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Гълтай там, стига се правила на просветена.
                        П.п. Вчера те гледам, обърнала си Прас-Прес и се правиш, че може четеш. Требва ти пратя Крас-Прас-Прес щото се чете наопаки. Каквото казал патрона наобратно се разбира.
                        Той май някакви имоти по тревненско имаше!?
                        Наздраве!

                        П.П. Ща изтрий модературата зарад неприлично предложение
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мое ли по-кратки наздравици, щот за тез влагам усилия да ги осмисля. Пък аз мразя усилията.
                          Наздраве!
                          Гълтай там, стига се правила на просветена.
                          П.п. Вчера те гледам, обърнала си Прас-Прес и се правиш, че може четеш. Требва ти пратя Крас-Прас-Прес щото се чете наопаки. Каквото казал патрона наобратно се разбира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Жизнерадостната простотия е сламата към глината (мезето) и водата (алкоола) с кои се съгражда килнатото здание на веселбата. Ама, трябва да отличаваш доброплодната простота от злотворната простотия. Наздраве за пълноценните веселби изпълнени с първична разтвореност на душата и изтънчена дебелашко-комична простащина.
                            Мое ли по-кратки наздравици, щот за тез влагам усилия да ги осмисля. Пък аз мразя усилията.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Анджък де,възпитан съм да не се примирявам,а простотията я ненавиждам и не виждам как ще съжителстваме с нея.
                              Отделно циганизацията. ..,абе дай да не влизаме в подробности,че вдигам кръвно.
                              Чиче,нема драми,аз съм позитивен човек.

                              Наздраве.
                              Жизнерадостната простотия е сламата към глината (мезето) и водата (алкоола) с кои се съгражда килнатото здание на веселбата. Ама, трябва да отличаваш доброплодната простота от злотворната простотия. Наздраве за пълноценните веселби изпълнени с първична разтвореност на душата и изтънчена дебелашко-комична простащина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                                Въпрос на мироглед, възпитание и личен избор...
                                НО, айде да не разваляме консумацията със словесни полюции...
                                Анджък де,възпитан съм да не се примирявам,а простотията я ненавиждам и не виждам как ще съжителстваме с нея.
                                Отделно циганизацията. ..,абе дай да не влизаме в подробности,че вдигам кръвно.
                                Чиче,нема драми,аз съм позитивен човек.

                                Наздраве.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X