IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Па аз няма и да се натискам за участие, щото ща пия и ща замезвам за здравето на Грую, докат вий търчите напред назад да гоните петела.
    Наздраве!
    Бе, ти като колежка нема ле се сетиш почерпиш. Аз като чиновник с опит съм свикнал срещу едно цвете цял ден да пърхат край мен и да питат какво да сложим и налеем в уста ти. Остави ги другите, те частпром, при тях и на празника се работи, ма сложи една маса само за мен. А ако се Чичин присламчи, ще го светна, че това тянкината маса за празника н 1 април трябва й го върнем тъпкано.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Чиче, виж я тази подла жена как се гаври предпразнично с естествените ни въжделения. Но като дойде най-мъжкият празник - 2 февруари, ще я лишим от възможността да участва във възстановката и да чертае с червена боя по вратите. И петел нема й дадем. Да видим как ще се подиграва, че сме останали с отворена уста и едни пръст вътре. А ти, щом си вече стар и прегърбен, може да участваш като некой паша във възстановката.
      Па аз няма и да се натискам за участие, щото ща пия и ща замезвам за здравето на Грую, докат вий търчите напред назад да гоните петела.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Благодаря за пожеланията, момчета!
        И вие да сте ни живи и здрави, че дълго време да ни уйдисвате на съкровените желания
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ко става, котараци!? Облизвате ли се?
          Наздраве!
          Чиче, виж я тази подла жена как се гаври предпразнично с естествените ни въжделения. Но като дойде най-мъжкият празник - 2 февруари, ще я лишим от възможността да участва във възстановката и да чертае с червена боя по вратите. И петел нема й дадем. Да видим как ще се подиграва, че сме останали с отворена уста и едни пръст вътре. А ти, щом си вече стар и прегърбен, може да участваш като некой паша във възстановката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Пак се мазниш на Техни Сфетейшества, ей. Вчера те подведоха с младо агнешко, ама се не научи да се държиш достойно и на разстояние... докато тършувам из модаратурата коя за какво ще я ползваме. Изчакай! И за теб ще оставя някоя модистка да приклякаш и с ръце да пляскаш.
            Убаво де..
            И теб те включвам към по-красивата част.....

            Наздраве !

            Коментар


            • Ха наздраве , Добър ден !
              Честит празник на всички дами

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ай, наздраве за по-хубавата половина на човечеството - ако не сте вие, нямаше да ни има и нас - с все кусурите, привичките и безкрайния ни мързел, който прикриваме под формата на интелектуално изивисяване с алколец пред тв-то
                Моята жена обича розе, затова и пратих огромен букет с розови рози, понеже миналата седмица прочетох, че уреди за празника не се подарявали.
                Наздраве!
                Ама то и розето не се прави от рози. Предупреди я ги не сложи да втасват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Честит празник на по-умната, по-добрата, по- красивата част от форума !
                  Еманципирани или не, да си получите подаръка за деня......!

                  НАЗДРАВЕ !
                  Пак се мазниш на Техни Сфетейшества, ей. Вчера те подведоха с младо агнешко, ама се не научи да се държиш достойно и на разстояние... докато тършувам из модаратурата коя за какво ще я ползваме. Изчакай! И за теб ще оставя някоя модистка да приклякаш и с ръце да пляскаш.

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    Честит празник на по-умната, по-добрата, по- красивата част от форума !
                    Еманципирани или не, да си получите подаръка за деня......!

                    НАЗДРАВЕ !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Във връзка с празника (ас си го смятам за такъв) съм определил, ПОГОЛОВНА почерпка в заведението...
                      Безразборна !!!
                      Нема мъже, жени, деца и старци !!! СИЧКИ на масата !!! Кокот усеща коремът и душата вИ !!!
                      дА !!!
                      Ай, наздраве за по-хубавата половина на човечеството - ако не сте вие, нямаше да ни има и нас - с все кусурите, привичките и безкрайния ни мързел, който прикриваме под формата на интелектуално изивисяване с алколец пред тв-то
                      Моята жена обича розе, затова и пратих огромен букет с розови рози, понеже миналата седмица прочетох, че уреди за празника не се подарявали.
                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Във връзка с празника (ас си го смятам за такъв) съм определил, ПОГОЛОВНА почерпка в заведението...
                        Безразборна !!!
                        Нема мъже, жени, деца и старци !!! СИЧКИ на масата !!! Кокот усеща коремът и душата вИ !!!
                        дА !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Честит празник на Колежката! Живи, здрави, красиви и доволни на всички колежки.
                          Другото име на празника е "Болен здрав носи". Честито!

                          Коментар


                          • Чичоооо, стига дрема, ами рипай и казвай наздраве на стопанката ))))) Ако се стресне и е още сънена за да не се сети какъв е повода - по случай 8 март, и ще се умилостиви ))) Така че наздраве на кавалерите и кавалерките днеска, не искам да мисля какви терзания и старания ще ги съпътстват )))) аз лично ще тр. да шофирам през деня и се въздържам от алкохоли засега))))) наздраве на мераклиЙте ))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq

                              Добра нощ ! Подсети ме за това https://m.youtube.com/watch?v=HgXx4Wgw83I
                              Наздраве със Загорките на 4i40 ! Мерси 4i40 !
                              Хубава вечер , Кръчма !
                              Мерси Лелче !
                              Мии, да си лягаме.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Ко става, котараци!? Облизвате ли се?
                                Наздраве!
                                Кът няма агнешко и майка му върши работа.....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X