IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Добро утро ! Купа сладолед и чдрно кафе , ако може
    Добро утро.
    как сладоледа преди кавето?
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
      Безименния:
      Не искам да цапам темата, но някои хора виждат само пред носа си. Какво ме интересува МТел бе, пич? Ти по какъв начин пък ме интересуваш, за да имам каквото и да било мнение за теб, та и реакция? Тук съм на работа, още малко.

      Казах наздраве на готините хора, които са тук. Ти от къде се пръкна?

      Задала си възможно най-сложният въпрос, който често сам си задавам. Няма да те удостоя с отговор по единствената причина, че сам не зная отговора му.

      Очевидно, когато някой смята, че има принос в определена област и го игнорират - му става крив целият свят. Вчера това се случи и с мен. Голяма загуба на време е изкушението да се опитваш да помагаш на хора в нета... И те съсичат.

      Извинявай за "безименниТЕ МИ гадни коментари" /мисля, че той беше само един/. Зная, че ще ти държи влага дълго /дано не е така/, но не съм знаел, че напускаш тук, т.е. - няма как да обираш вече отрицателните емоции, нито пък да си отговорна за нечии ЧУЖДИ действия...

      Пожелавам ти винаги в живота си - реално - да намираш уюта, който харесваш в тази виртуална кръчма! Също - и приятелите ти да са коректни, разбиращи и реално съществуващи /в което не се съмнявам, че е точно така/.

      Като минал по тоя път /пак съвети!!!/, да те предпазя все пак от излишен стрес: никога не мисли, че знаеш, кога ще станеш /ще те направят/ баба...
      ))

      Когато - все пак /НЯКОГА/ станеш баба /неколкократно/ - то със сигурност ще бъдеш и най-добрата, чувствена и мила баба - не само за внуците и децата си, но и за... мъжа до себе си /предполагам, всички в уютната И ТВОЯ кръчма - вече му завиждаме/!

      Това ти пожелава гаднокоментарният безимeн. Все тая, дали ще съм безимен, или - не, щом като сам не зная откъде съм се пръкнал, нали?

      Успехи!



      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Съкровище, у Чужденеция сичкото кайсия цъфнало. По-мъжествената част от домочадието става посрят нощя да пали димки. Ще пием с теб кайсиева ракия / за разнообразие/.
        Kaйсиева вместо ром ....?...... моооооже.....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          сипете .....
          Съкровище, у Чужденеция сичкото кайсия цъфнало. По-мъжествената част от домочадието става посрят нощя да пали димки. Ще пием с теб кайсиева ракия / за разнообразие/.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            tnm, явно, да! Завиждам за Природата!
            Не те знам за къде си се запътила, ама гледай за срещата на форума у София да си на линия, че инак скука. Мъжката част от списващите се покъсва да се надфърля кой ще сяда от лявата ти страна, кой от дясната, па и кой ще е щастливеца, се ще седне срещу ти.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

              Ти си един от най-милите хора във форума и сърдечно ти благодаря! До края на седмицата ще пукам тролове, после ще е трудното.
              Поздрави на Чичо ако не се засечем!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm
                Ама за Кръчмата тази наздравици си е много подходяща, де.
                Да, добра е. Веднъж питах падре да ми каже една хубава наздравица, кратка, ясна и за всеки случай - незнам как му го роди акъла, но веднага я измисли на секундата - та се и усъмних че вече е разсъждавал по този въпрос вътрешно )))))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • сипете .....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Може мен да ме направите Super Moderator, за да наглеждам форума
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      ей госпожи(госпожици) и господа - внимавайте с алкохоля))))) трупа килца на талийката и уголемява черното дробче)))) и др.))) Тнм - измислило съм една универсална наздравица - "за всеобщото благополучие")))) - имам я за всеки случай като готов рефлекс а и съм забелязало, че много й се радват))))
                      Аз съм проклетница. Мразя другите да са благополучни баш колкото мен. Ама за Кръчмата тази наздравици си е много подходяща, де.
                      Last edited by tnm; 04.04.2017, 21:48.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                        Траки, аз се готвя за баба след 10 годинки бре :-)
                        Че то не пречи. При толкова грехове към троловете може си се замислила за пост и молитва.

                        Коментар


                        • Благодаря ти!!!

                          Коментар


                          • Аз не съм от милите, но ти желая късмет - всеки си има кусури и плюсове, та твоят основен плюс е, че "слезе" при хората в най-хуабвата тема. Всеки край е ново начало, а както казва народната мъдрост - човек не знае какво печели, когато губи, и какво губи, когато печели! Бъди здрава и имай вяра в себе си, останалото се нарежда.
                            П.С. И винаги си добре дошла в нашата тема, ние тук се самоцензурираме
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Траки, аз се готвя за баба след 10 годинки бре :-)

                              Коментар


                              • днеска черна котка се опита да ми мине пътя, и се чудех цял ден каква ще е бедата, а то ето каква стана, ще останеме без амстердам, лоша работа. Ще пия една глътка още и ще бегам и аз за тази вечер.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X