IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Добре,че се бях запретеснил,че не съм добре.
    На втората вечер не ми се пука...
    Mи като не ти се пука, лупкай бре
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Добре,че се бях запретеснил,че не съм добре.
      На втората вечер не ми се пука...
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Добър ден. Един сладолед и кафе
        Добър да е !
        Плодов сладолед и кафе с мляко !

        пп Младежи, с намаляне на мръвките не става....Намалете захарта..!
        Като не давате на организма холестерол ( без който ще се гътнете за 2 дена ), той си го синтезира в черния дроб и то на 2-3 цикъла .
        Тогава става с по-малък обем на молекулата ( тва може и да не е точно ) и с по - голяма активност и започват да се свързват в по-големи структури, които се закрепват по стените на кръв. съдове и т.н.
        Пийте си по 1/3 аспирин на 3-4 дни и се не бойте за холестеролите.....
        Еееее, ако има и по някоя чужда кака да ви лекува е добре....

        пп Шъ ви помоля да не правите връзка между нашта Кака и чуждите "каки"......

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Трудно, бих казала дори невъзможно. Рядко ми се случва след последната чаша да обърна още няколко.
          Наздраве!

          П.П. От сутринта сам се подпътила по разни учреждения и институции - Бюро по труда /някви студентски стажове да търся/, Здравна каса /тук ще замълча, щот нали съм дама/, пък за следобед съм оставила най-хубавото - Областна служба по земеделие и Агенцията по безопасност на храните.
          Засега ЗК води по проклетия, ама смятам, АБХ ще спечели палмовата клонка.
          Данъчното, данъчното да не пропуснеш. Понякога връщат надвзето, ама при габровка - надвзето, едва ли.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            С друга увеличава стреса а той увеличава холестерола и триглицеридите ....
            Съкровище, не вярвам да има друга, де мое да стресне по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието повече от мен. Кръвното, а оказа се и кръвната захар ги държа на високи нива. ще трябва да прегледам резултатите на холестерола и триглицеридите. Не бива да се излагаме, начи.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Теб ште елиминирам с бутилка рум, та да седиш на масата, да си броиш пръстите и да се питаш къде се е загубил единайстият. А той ще те почесва по главата и ще се пита, както пита Безимен, на теб ли толкова кеф, че го не усещаш или на него, че не се обажда къде е, ами гледа и в ушото се пъхне.

              Трудно, бих казала дори невъзможно. Рядко ми се случва след последната чаша да обърна още няколко.
              Наздраве!

              П.П. От сутринта сам се подпътила по разни учреждения и институции - Бюро по труда /някви студентски стажове да търся/, Здравна каса /тук ще замълча, щот нали съм дама/, пък за следобед съм оставила най-хубавото - Областна служба по земеделие и Агенцията по безопасност на храните.
              Засега ЗК води по проклетия, ама смятам, АБХ ще спечели палмовата клонка.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Аз, като един от най-младите и ербап мишман пиячи, да взема да ти отговоря - нямам ядове ни с пиене два поредни дни, ни с нещо друго, ако момата е арна, ама нивгаш не завтарям веднага, щото не ме кефи. Случвало се е да има и по 5-6 дни с пиене подред, коетп при мен значи по около поливинка концентрат (виски). Та да, може, особено ако друг черпи (това за тнм го пиша и нейната харна старопланинска душа )

                Иначе минах изследванията и то след като снощи хапнах стабилно месо и гътнах 300 грама ракия, ама купешка, че нямаше как да си извадя домошарката. Простата е в норма, което ми е най-важното за момента, само холестеролът ми е шестица и понеже рекох на доктора, че тревопасно няма да ставам, той препоръча повече секс, но не уточни с моята или с друга? Та ще обясбявам някога на жената, ако ме хване в крачка, че е било по лекарско предписание Наздраве - хапнах банички и след малко отивам за някоя хубава мръвка при майстор ви Миро
                Точно тази част от текста не се чете. Дано не е нещо важно.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А бе ..., ти се снишавай и подтичвай на зиг - заг за всеки случай, че знаеш ли от къде ще изникна неочаквано.
                  Наздраве!
                  Теб ште елиминирам с бутилка рум, та да седиш на масата, да си броиш пръстите и да се питаш къде се е загубил единайстият. А той ще те почесва по главата и ще се пита, както пита Безимен, на теб ли толкова кеф, че го не усещаш или на него, че не се обажда къде е, ами гледа и в ушото се пъхне.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    С друга увеличава стреса а той увеличава холестерола и триглицеридите ....
                    Tриглицеридите са много в нормата и няма ядове там, така че ще се блажи А проблеми със стреса няма в тази насока, пък и май никога не съм имал, може би щото съм темерут и много не ми пука...

                    Безимен, не го понасям това животна зехтина и това си е, горчи ми, гаден ми е, не мога да го трая. Виж, нашенско си олио много харесвам - доматки с олио - класика в жанра. Иначе обичам разни балсамикота, особено ако не са на винена основа, а нещо като смокиня, нар и т.н. Уф, отплеснах се, хайде да вървя да блажа
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      ... само холестеролът ми е шестица и понеже рекох на доктора, че тревопасно няма да ставам.......Наздраве - хапнах банички и след малко отивам за някоя хубава мръвка при майстор ви Миро
                      Хубавата мръвка /на скара/ за намаляване на холестерола е класика! /ако можеш да се ограничиш в мръвките, без тлъстини - ето това е ключето - супички, без тлъсти меса, с много зеленчуци, независимо дали месото е свинско, телешко, пилешко.../.

                      И другото: много зехтин в салатите и ястията, които ти приготвят /независимо коя е жената/, по възможност - без краве масло и кашкавали, а сирената - ако са с гарантирано качество...

                      Приема се като вид необходимост и след няколко месеца вече не го имаш за диета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        ......но не уточни с моята или с друга.....
                        С друга увеличава стреса а той увеличава холестерола и триглицеридите ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Алоу,не ми отговорохте!!!
                          Важно ми е да си сверя часовника.
                          Може ли да пиете,след тежък запой предния ден?????
                          Аз, като един от най-младите и ербап мишман пиячи, да взема да ти отговоря - нямам ядове ни с пиене два поредни дни, ни с нещо друго, ако момата е арна, ама нивгаш не завтарям веднага, щото не ме кефи. Случвало се е да има и по 5-6 дни с пиене подред, коетп при мен значи по около поливинка концентрат (виски). Та да, може, особено ако друг черпи (това за тнм го пиша и нейната харна старопланинска душа )

                          Иначе минах изследванията и то след като снощи хапнах стабилно месо и гътнах 300 грама ракия, ама купешка, че нямаше как да си извадя домошарката. Простата е в норма, което ми е най-важното за момента, само холестеролът ми е шестица и понеже рекох на доктора, че тревопасно няма да ставам, той препоръча повече секс, но не уточни с моята или с друга? Та ще обясбявам някога на жената, ако ме хване в крачка, че е било по лекарско предписание Наздраве - хапнах банички и след малко отивам за някоя хубава мръвка при майстор ви Миро
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            То, кученцето - да не е като теб припряно и чевръсто! Не моЕ сите да са като теб - със светкавични реакции, защото генът ви е сложно устроен... И друго има: кученцето вече е разбрало за себе си, че продължителното почесване доставя по-голяма част от удоволствието... Остава и другите наоколо членове от фамилията /които дават вид на неразбрали/ да достигнат до неговата истина...
                            Все пак, тъй като липсват коментари, нека се допълня. Не зная какви са усещанията на кученцето по отношение на това, кой от чарковете им получава по-голямото удоволствие при почесването: ухо - лапа, с която се чеше ухото, или език - почесвано място от тялото на кученцето...

                            Допълнението ми идва от оная констатация в спора - кой от половете получавал по-голямо удоволствие при "почесването", когато един от спорещите задал въпрос на другия: кое получава по-голямо удоволствие при почесването: пръстът или почесваното място? Другите подробности ми се губят...

                            Рано е за "наздраве". Да сте здрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Аха, вече знам какво му подготвя за притегляне, те дръпне и изтощи кога шетам из хабитата, не може да повдигнеш карабината. Да пием за добре проведената проучвателна и разузнавателна работа!
                              А бе ..., ти се снишавай и подтичвай на зиг - заг за всеки случай, че знаеш ли от къде ще изникна неочаквано.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                След яко пиене трябва да се почива 2-3 дни, за да се възстанови черния дроб....
                                След здраво ч.....е , може и да се прескочат 2-3 седмици...

                                Наздраве !
                                Боже, опази ...
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X