IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Е как ..Разбира се...
    Само махни едно съ....
    Демек, ти си и преподавал в 6 клас, кът млад левент, а тя те е гледала в захлас....
    Знайш ли, че съм имал и такива изпитания. На хоспитацията ми бяха дали шести клас. А аз за даскал не ставам. Та една отворенгяс от първия чин ми намига. Правя се на строг и й викам, не ми намигай. Целият клас хилеж. Отзад титулярката даскалка се държи за главата. Добре че не станах учител.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Ееее, Чиче, ти си бил мой човек. Аз си мислех, че чакаш на теб да се нахвърлят, ама ти изчакваш по старшинство. Похвално!
      Е как....?
      Ти ся мен уважаваш ли ме ..?( ще попиташ..)

      Така съм възпитан - уважавам възрастните....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq

        Lelq, не ти е съученичка и не те познава извън тази кръчма. Просто един път си поиграх
        Лелче, на по възраст, на по възраст. И това ако не е кръвна обида!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Стига, бе! Леля сигур ми е съученичка, пък моите мечтания поне по съученичките на Хемилчо. След таз кръвна обида, очаквам Леля и Кака ми се нафърлят с гол камшик в ръка. Ама кво да направа като мечтанията все по нещо далечно, пък реалността е друга.
          Е как ..Разбира се...
          Само махни едно съ....
          Демек, ти си и преподавал в 6 клас, кът млад левент, а тя те е гледала в захлас....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Пак не ти се разбира ...
            Да ти се нахвърлят голи с камшик в ръка ли...? - Ма ти си извретеняк бре.....
            Или да размахат "гол" камшик над беззащитната ти персона....Това си е ситуация за съдебен иск в Страсбург....Цялото нещастно и малтретирано мъжко войнство ще застане зад тебе.....( най - вече оня, обратния приятел на тиквата, дет му забравих името...)

            пп Наздраве, но дай подробности за да помечтаем...
            Ееее, Чиче, ти си бил мой човек. Аз си мислех, че чакаш на теб да се нахвърлят, ама ти изчакваш по старшинство. Похвално!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Лопатата права или крива ще е!? Питам, че да не те объркам с някой друг шегаджия.
              Наздраве!
              Сега вече съм спокоен за домочадието...Разбираш от лопати, значи ги ползваш....
              С мотиката явно не можеш да се разбереш къде да я настъпиш, но в лопатите ти е силата....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Стига, бе! Леля сигур ми е съученичка, пък моите мечтания поне по съученичките на Хемилчо. След таз кръвна обида, очаквам Леля и Кака ми се нафърлят с гол камшик в ръка. Ама кво да направа като мечтанията все по нещо далечно, пък реалността е друга.
                Пак не ти се разбира ...
                Да ти се нахвърлят голи с камшик в ръка ли...? - Ма ти си извретеняк бре.....
                Или да размахат "гол" камшик над беззащитната ти персона....Това си е ситуация за съдебен иск в Страсбург....Цялото нещастно и малтретирано мъжко войнство ще застане зад тебе.....( най - вече оня, обратния приятел на тиквата, дет му забравих името...)

                пп Наздраве, но дай подробности за да помечтаем...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  По-отблизо. На една оптика разстояние.
                  Ето по-отблизо, различаваш ли го вече
                  Върти опашка и пита кво ще се закусва днеска.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    И аз се чудя какви слова се разнасят по нашъта кръчма за твоята персона....

                    Шъ ти споделя какви ги ръси Тракашия - При теб имало два избора - или да пуцнеш горкия с един изстрел между очите, или да му разкажеш играта с кукла на конци и игли....
                    Да ти споделя - вече съм съгласен с оптиката..само кажи къде и кога да се маскирам кът елен лопатар...( ся. лопатата може и да си е истинска...)

                    начи, дърт дятка ходи в Балканя и носи лопата на рамо....
                    Лопатата права или крива ще е!? Питам, че да не те объркам с някой друг шегаджия.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ето го
                      По-отблизо. На една оптика разстояние.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Искам да видя отблизо тоя, дето ще се осмели да сложи такавата снимка и баш с тоз надпис.
                        Наздраве!
                        Ето го

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Хич и не се съмнявам, че обичаш шоколадов сладолед със парченца шоколад и залят с течен шоколад, а за питие, шоколадов ликьор....

                          Кът се замечтае човек - направо да те залее човек с горещ шоколад.....( Тракащия е по замечтанията....)

                          Наздраве !
                          Стига, бе! Леля сигур ми е съученичка, пък моите мечтания поне по съученичките на Хемилчо. След таз кръвна обида, очаквам Леля и Кака ми се нафърлят с гол камшик в ръка. Ама кво да направа като мечтанията все по нещо далечно, пък реалността е друга.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Що, бре!? Аз ще ги уморя, няма да ги лекувам, така ли!?
                            И аз се чудя какви слова се разнасят по нашъта кръчма за твоята персона....

                            Шъ ти споделя какви ги ръси Тракашия - При теб имало два избора - или да пуцнеш горкия с един изстрел между очите, или да му разкажеш играта с кукла на конци и игли....
                            Да ти споделя - вече съм съгласен с оптиката..само кажи къде и кога да се маскирам кът елен лопатар...( ся. лопатата може и да си е истинска...)

                            начи, дърт дятка ходи в Балканя и носи лопата на рамо....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Въх недей......Шъ съ депресирам от загрижени хора и ще взема да се напия до несвяст.....

                              пп Кът сега ....Бях много зле с нервите и съм на 25 гр ракия и две чаши бира....( тия в работата ще ме уморят - мама им..Ако не съм тъп овен да съм напуснал преди 2г......Умирамм да ми е гадно, трудно, недооценено и неплатено..... )

                              Наздраве !
                              В тая ситуация е свръхнеобходимо у къщи да те чака един Скорпион, та да уравновеси служебните с битовите несгоди, поне донякъде.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                А пред кръчмата няма ли твоя снимка с надпис "Пие наред и не плаща подред! Да се допуска само до прозореца отвън, та да гледа съвестните пияндета."
                                Восточна София освободена от дефицит на топлоподаване. Поздравявам страдалците!
                                https://www.youtube.com/watch?v=oanysaRs0Mk
                                Да се готви Центъра. После август пак Изтока ще бедства. Дръжте се, зимата може пък да няма пропуск. Каквото и да означава това.
                                Искам да видя отблизо тоя, дето ще се осмели да сложи такавата снимка и баш с тоз надпис.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X