IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сутрешна разходка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Сега вече съм спокоен за домочадието...Разбираш от лопати, значи ги ползваш....
      С мотиката явно не можеш да се разбереш къде да я настъпиш, но в лопатите ти е силата....

      Наздраве !
      Разбирам от лопати, ма ич не ги ползвам. Не мога да се меся в приоритетите на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        П.П. Кака се излегнала на канапето и спами, полуизлегната кат древна римлянка, като переодически фърля по едно око на виасат хисторито. Дават за Плантагенетите. Дишаш ми прахоляка, кога стане дума за мързел. Примири се!
        Като писах леглото, значи под юргана, а не в бойна обстановка в стана ромейски. И гледам на руската сериал за шефа на охраната на Сталин - Власик. Малко размекнат тоя сериал, ама сега го хващам, та да проверя докъде са го докарали. Май под кривата круша. Наздраве с крушовица!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ти уби всицко веселяшко у мен. Аз спамя от леглото, щото както съм заявявал, съм по-ленив и от Кака, че да вися по бюрата.
          П.П. Кака се излегнала на канапето и спами, полуизлегната кат древна римлянка, като переодически фърля по едно око на виасат хисторито. Дават за Плантагенетите. Дишаш ми прахоляка, кога стане дума за мързел. Примири се!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Стига, бе! Леля сигур ми е съученичка, пък моите мечтания поне по съученичките на Хемилчо. След таз кръвна обида, очаквам Леля и Кака ми се нафърлят с гол камшик в ръка. Ама кво да направа като мечтанията все по нещо далечно, пък реалността е друга.
            Мале, малеей!!! Какво пиеш? Направо та е отрязало.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Утре отивам да видя кво пият островитяните Англичани.
              Ще пиша от там с доклад.
              Лека.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                Щот си споглеждал най - отвореното дяте...
                Ще гледаш най- тъпото и ще му повтаряш, дорде му светне пред очите...( това не са мои мисли - Киро - секирата във ВМЕИ, така обясняваше желязо - въглеродната диаграма...)

                Наздраве !

                Лека нощ, че питиетата си казват думата ( стига си спамил и марш в леглото !)....
                Ти уби всицко веселяшко у мен. Аз спамя от леглото, щото както съм заявявал, съм по-ленив и от Кака, че да вися по бюрата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Знайш ли, че съм имал и такива изпитания. На хоспитацията ми бяха дали шести клас. А аз за даскал не ставам. Та една отворенгяс от първия чин ми намига. Правя се на строг и й викам, не ми намигай. Целият клас хилеж. Отзад титулярката даскалка се държи за главата. Добре че не станах учител.

                  Щот си споглеждал най - отвореното дяте...
                  Ще гледаш най- тъпото и ще му повтаряш, дорде му светне пред очите...( това не са мои мисли - Киро - секирата във ВМЕИ, така обясняваше желязо - въглеродната диаграма...)

                  Наздраве !

                  Лека нощ, че питиетата си казват думата ( стига си спамил и марш в леглото !)....
                  Last edited by 4i40; 18.05.2017, 22:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Е как....?
                    Ти ся мен уважаваш ли ме ..?( ще попиташ..)

                    Така съм възпитан - уважавам възрастните....
                    Припомняй си го по-често. Наздраве за заблудената учтивост и отстъпчивост!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Е как ..Разбира се...
                      Само махни едно съ....
                      Демек, ти си и преподавал в 6 клас, кът млад левент, а тя те е гледала в захлас....
                      Знайш ли, че съм имал и такива изпитания. На хоспитацията ми бяха дали шести клас. А аз за даскал не ставам. Та една отворенгяс от първия чин ми намига. Правя се на строг и й викам, не ми намигай. Целият клас хилеж. Отзад титулярката даскалка се държи за главата. Добре че не станах учител.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Ееее, Чиче, ти си бил мой човек. Аз си мислех, че чакаш на теб да се нахвърлят, ама ти изчакваш по старшинство. Похвално!
                        Е как....?
                        Ти ся мен уважаваш ли ме ..?( ще попиташ..)

                        Така съм възпитан - уважавам възрастните....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq

                          Lelq, не ти е съученичка и не те познава извън тази кръчма. Просто един път си поиграх
                          Лелче, на по възраст, на по възраст. И това ако не е кръвна обида!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Стига, бе! Леля сигур ми е съученичка, пък моите мечтания поне по съученичките на Хемилчо. След таз кръвна обида, очаквам Леля и Кака ми се нафърлят с гол камшик в ръка. Ама кво да направа като мечтанията все по нещо далечно, пък реалността е друга.
                            Е как ..Разбира се...
                            Само махни едно съ....
                            Демек, ти си и преподавал в 6 клас, кът млад левент, а тя те е гледала в захлас....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Пак не ти се разбира ...
                              Да ти се нахвърлят голи с камшик в ръка ли...? - Ма ти си извретеняк бре.....
                              Или да размахат "гол" камшик над беззащитната ти персона....Това си е ситуация за съдебен иск в Страсбург....Цялото нещастно и малтретирано мъжко войнство ще застане зад тебе.....( най - вече оня, обратния приятел на тиквата, дет му забравих името...)

                              пп Наздраве, но дай подробности за да помечтаем...
                              Ееее, Чиче, ти си бил мой човек. Аз си мислех, че чакаш на теб да се нахвърлят, ама ти изчакваш по старшинство. Похвално!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Лопатата права или крива ще е!? Питам, че да не те объркам с някой друг шегаджия.
                                Наздраве!
                                Сега вече съм спокоен за домочадието...Разбираш от лопати, значи ги ползваш....
                                С мотиката явно не можеш да се разбереш къде да я настъпиш, но в лопатите ти е силата....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X