IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Пия си бирата и си мисля за почивния ден през седмицата....Супер !
    Наздраве !

    пп Емо да внимава някой птеродактил да не го уапе по китката на тази височина.....
    Почивен, ама сряда. Мразя срядата.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Коле, сипи на всеки какво душа му иска, че голям повод имам.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добро утро !
        Пия си бирата и си мисля за почивния ден през седмицата....Супер !
        Наздраве !

        пп Емо да внимава някой птеродактил да не го уапе по китката на тази височина.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Личи си, че се самоизтъкваш под нажежеващата те вътрешна топлина /неалкохолна/.
          То, аз не съм спирала да се самоизтъквам. Още от време оно, кога спамех в темата за Поколението на 30 +.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Дубрутру.
            Отивам на Колелото,да го видим от горе Градо
            само внимавай с кафето с уиски (вярно, не си в Ирландия, но все пак ), че току виж видиш и още нещо - например някое митично чудовище
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Дубрутру.
              Отивам на Колелото,да го видим от горе Градо
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Напротиф! Смятам, че дори проявявам несвойствена за мен скромност. Отивам да си премеря температурата, дано не съм се разболяла.
                Наздраве!
                Личи си, че се самоизтъкваш под нажежеващата те вътрешна топлина /неалкохолна/.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Е, как кой, в спекулативното ползване на клипа младежът би трябвало да изразява мойта скромна личност. Масата беше бая масивна, малко се надценяваш като тежест в обществото и влияние върху физическата околна среда. Наздраве за правилната самооценка!
                  Напротиф! Смятам, че дори проявявам несвойствена за мен скромност. Отивам да си премеря температурата, дано не съм се разболяла.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                    Фънимание, фънимание!!! Клиентелата, у Кръчмата се пръкна една кръстоска между Фройд и Юнг.
                    Наздраве!
                    Не така, само Желев. Колко скромно!
                    П.п. Имам много резерви спрямо втория. Първият също теглил локуми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Тъй....
                      Булгаря,писател не читател,и не видел табелата.
                      Карък-незнам,писано било,ше почерпа че не ми натроши костите,и не ме инвалидизира.
                      Наливайте смело,требе курбан да се прай.
                      Еееее, ще ти остане ярък спомен, а също ще може се имаш за избран.... избраник на кончето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Ти пък, Чиче го бъзикам от месеци на тая тема, за да преодолява постепенно бащинската ревност. Нещо като веселяшко превъзмогване на прекалените задръжки. Всъщност по-интересно да подлагам майките на това изпитание, защото от един момент започват да съзират в дъщерите си конкуренция, но също се стряскат от спомени за изблиците на стремеж към зрелост през собственото съзряване. Добре е страховете и тревожността им да бъдат поразсейвани с весела психоанализа. Това е важна функция на хумора. Наздраве за фиктивната лекция!

                        Фънимание, фънимание!!! Клиентелата, у Кръчмата се пръкна една кръстоска между Фройд и Юнг.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Младото... И кой това!?

                          П.П. Аз ако бях, ти сега щеше да си удряш пръстите, докато ковеш гвоздеите, с които ремонтираш почупения инвентар на Кръчмата.
                          Е, как кой, в спекулативното ползване на клипа младежът би трябвало да изразява мойта скромна личност. Масата беше бая масивна, малко се надценяваш като тежест в обществото и влияние върху физическата околна среда. Наздраве за правилната самооценка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Тъй....
                            Булгаря,писател не читател,и не видел табелата.
                            Карък-незнам,писано било,ше почерпа че не ми натроши костите,и не ме инвалидизира.
                            Наливайте смело,требе курбан да се прай.
                            Днес Св. Константин и Елена - голям празник, точно време за курбан.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Доста грубо си влязъл в темата с този твой пост. Наистина, ситуацията е сложна, ако се майтапим по тоя начин, а човекът отсреща - само той си знае... Дамите повече издържат на намеци, но твоето е доста различно...

                              Въпрос на виждане, но аз бих се извинил.
                              Ти пък, Чиче го бъзикам от месеци на тая тема, за да преодолява постепенно бащинската ревност. Нещо като веселяшко превъзмогване на прекалените задръжки. Всъщност по-интересно да подлагам майките на това изпитание, защото от един момент започват да съзират в дъщерите си конкуренция, но също се стряскат от спомени за изблиците на стремеж към зрелост през собственото съзряване. Добре е страховете и тревожността им да бъдат поразсейвани с весела психоанализа. Това е важна функция на хумора. Наздраве за фиктивната лекция!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Мълчи там, такива като мен само се заглаждат с годинките. Ше съболезноваваш на Чиче, че се съсухря. А таз, де я покачиха на масата, не ли беше ти? Възторжената й усмивка по младото на теб ще да отива.
                                Младото... И кой това!?

                                П.П. Аз ако бях, ти сега щеше да си удряш пръстите, докато ковеш гвоздеите, с които ремонтираш почупения инвентар на Кръчмата.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X