IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

    Паек,
    Ас, НИКОГА не пестя..
    Климатроникът НЕ Е за Кръчма, а за педалски, хомо-кръжок...
    Тук си ПИЙ и ЯДЕ...
    Кат се запОтиш, мож се уми в банята...
    Хавлеени кърпи и битова химия има в и на белото шкафче озат, зад вратата...
    На мен климатик ми не требва, що малко се потя, но другите бягат. Иначе феромоните с потта излизат, та в горещината по стават нещата. Поне според на жената носа и главата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ами, като пестиш от климатик, та повечко да консумираме за разхлаждане в кръчмата, не се оплакваше. Чак сега кога хванахме баирите се почна с кандърдисването, че отново приятно хладно. Почерпи и набързо ще се върнем. А дотогава сме на поляната.
      Паек,
      Ас, НИКОГА не пестя..
      Климатроникът НЕ Е за Кръчма, а за педалски, хомо-кръжок...
      Тук си ПИЙ и ЯДЕ...
      Кат се запОтиш, мож се уми в банята...
      Хавлеени кърпи и битова химия има в и на белото шкафче озат, зад вратата...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        А, добре е бре...
        Тъка поне мое да се спи..
        Че инак ноо жега...
        Ами, като пестиш от климатик, та повечко да консумираме за разхлаждане в кръчмата, не се оплакваше. Чак сега кога хванахме баирите се почна с кандърдисването, че отново приятно хладно. Почерпи и набързо ще се върнем. А дотогава сме на поляната.

        Коментар


        • А, добре е бре...
          Тъка поне мое да се спи..
          Че инак ноо жега...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Добро утро.
            11° Рай
            Отивам у гурътъ
            баси клинча, почвай с дебелите мезета от зарана, че се не трае такъв студ
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Добро утро.
              11° Рай
              Отивам у гурътъ
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq

                Човек винаги трябва да опитва. Дори с нетрадиционни способи
                Я, Леля била по дух оптимист. Май спекулантите сме все такива реещи се в облаците. Някои дори се возят на тях. Наздраве за сполучливите проби, де стават на пробиви!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Здравейте Кръчма Откакто с глупост се опитах да издължа линията на ума , върху дланта ми , минах на круши и открих , че стават за мезе на почти всякакъв алкохол. Та наздраве с арманяк
                  Тури им малко плесенясало сирене и се е утепало за ракия. Грозде се синьо сирене също върви много
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Привет от студено Пампорово- 12°
                    Много е харно на прохлада
                    Наздраве, едине и пийне на корем,аз черпя
                    Ай, опечи ягнето и пак направи опит да черпаваш. Ако не караш ски.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Здравейте Кръчма Откакто с глупост се опитах да издължа линията на ума , върху дланта ми , минах на круши и открих , че стават за мезе на почти всякакъв алкохол. Та наздраве с арманяк
                      Не се издължава това, което е неиздължимо!
                      Псевдо Козма Прудкин

                      Коментар


                      • Привет от студено Пампорово- 12°
                        Много е харно на прохлада
                        Наздраве, едине и пийне на корем,аз черпя
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ти майтапиш ли се, бре!? Как щяло да дам на друг да ми бере билките!? По Еньовден нашмулих де що има из кварталния парк, събрах мълчана вода из една локва /поповите лъжички, де бяха в нея ги отглеждам в очакване да станат жаби/, прибрах няколко змийски кожи, улових известно количество скакалци и съм почти подготвена за новия вещерски сезон.
                          Наздраве!

                          П.П. Ако трябва някакъв лек я за язва, я за подагра - насреща съм.
                          Ами, гледам отслабват ти силите, паметта от вуду-билето наречено ром, та се нуждаеш от асистенция. Аз даже мога да прата рецепта некоя, ако прибереш мойта кукла в шкафа. Чичовата си я дръж подръка ти не падне тонуса съвсем. Наздраве за сухите иглени тренировки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Заръчай си голям казан и набор треволяци и други вещи вещерски. Може па почерпиш кръчмата с отвара.
                            Брях, много лошо ли, че са ме на сън обрали? Те и наяве, но все разни нематериални ценности, засега.
                            Ти майтапиш ли се, бре!? Как щяло да дам на друг да ми бере билките!? По Еньовден нашмулих де що има из кварталния парк, събрах мълчана вода из една локва /поповите лъжички, де бяха в нея ги отглеждам в очакване да станат жаби/, прибрах няколко змийски кожи, улових известно количество скакалци и съм почти подготвена за новия вещерски сезон.
                            Наздраве!

                            П.П. Ако трябва някакъв лек я за язва, я за подагра - насреща съм.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Вярно ме е прецакал. Ще му река за рождения ми ден да се коригира.

                              П.П. Не е на хубаво, кога ти крадат нещо насън.
                              Заръчай си голям казан и набор треволяци и други вещи вещерски. Може па почерпиш кръчмата с отвара.
                              Брях, много лошо ли, че са ме на сън обрали? Те и наяве, но все разни нематериални ценности, засега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Котката черна ли беше? Иначе не важи. А метлата требва да е модел "дълга дръжка" в комплект със забрадка (наместо каска) и шошони. Минал те е. Комплектът бил непълен.
                                Сега се сещам, тази нощ сънувах, че докато се разхождам си губя обувките и още нещо. После пък ми крадоха колелото в подлеза пред Соф. у-тет. И си викам аз "Дръжте крадеца!" Пък никой не ще го държи.
                                Вярно ме е прецакал. Ще му река за рождения ми ден да се коригира.

                                П.П. Не е на хубаво, кога ти крадат нещо насън.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X