IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не съм влизАл в Кръчмата от сумА ти време и сте я обърнали на еврейския квартал в Анверпен .....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Кат бех у Виетнам всичката бира се пиеше с лед.
      Тва е положението,нема не искам,инак е пикоч.
      Идва каса бира и кофа с лед докато още седнеш на масата във всяко заведение.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Спокойно! Ще коригираме скалата на Моос, ще я натамъним на твоите претенции. Ти само се успокой и не говори за червени конци. Наздраве!
        П.п. Прати изумрудо-смарагда го не загубиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Каке, да го караме по- дружелюбно. От мен за теб безценен зелен ахат:

          От теб за мен скромно камъче зелен изумруд, де ми е за късмет според рождения месец. Благодаря за подаръчето!

          Наздраве за мъжката високоблагородна щедрост и за женската скромност!
          Не ме четеш, бре!? Написала съм - от осмица и нагоре по скалата на Моос. Тоз ахат, де се опитваш да ми го пробутваш, най-високото качество едва достига седмица.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! При мен зеленото камъче върши същата работа, че и повече.
            Ама ти си вържи едно око на Назар с червен конец на лявата ръка, щот не се знай кога ще те засека при фриволните ти разходки, де ги правиш из моя хабитат. За секи случай.
            Наздраве!
            Каке, да го караме по- дружелюбно. От мен за теб безценен зелен ахат:

            От теб за мен скромно камъче зелен изумруд, де ми е за късмет според рождения месец. Благодаря за подаръчето!

            Наздраве за мъжката високоблагородна щедрост и за женската скромност!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              А манистата, а манистата?
              Тцъ! При мен зеленото камъче върши същата работа, че и повече.
              Ама ти си вържи едно око на Назар с червен конец на лявата ръка, щот не се знай кога ще те засека при фриволните ти разходки, де ги правиш из моя хабитат. За секи случай.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Прежалвам се и на безцветни, ама да са поне от осма степен нагоре по скалата на Моос, но като цяло най са ми на сърце зелените.
                Наздраве, Lelq!
                А манистата, а манистата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                  претполагам, на тнм камичЕтата, дет ге обича, нИ са слагат в чаша...
                  най-вече по шията, пръстите и киткете...
                  май..
                  Не си съвсем праф, да знайш. И в чаши са слагат, ама като чуйш цената на коктейла, одма се задавяш.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq

                    tnm обича цветни , обработени камъчета . Не просто чакъл
                    Прежалвам се и на безцветни, ама да са поне от осма степен нагоре по скалата на Моос, но като цяло най са ми на сърце зелените.
                    Наздраве, Lelq!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq

                      tnm обича цветни , обработени камъчета . Не просто чакъл
                      Тянка може и маниста да обича, ама ги нема лелите кои да й ги пробутат кат талисман. Затова си носи метлата и черна котка незабележимо я следва, за да я пазят от уроки и лоши очи като моите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq

                        tnm обича цветни , обработени камъчета . Не просто чакъл
                        претполагам, на тнм камичЕтата, дет ге обича, нИ са слагат в чаша...
                        най-вече по шията, пръстите и киткете...
                        май..
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          Не некои места, навместо лет, в чашете слагат стодени камънье ...(основно грънитни паралелепипедчета в подходяш размер, възможно мрамор ели друк инертен матерял...) хем разлаждат флоида, хем не го кепазят с вода...
                          Ас, за ся не съм опотребявал подобна каменна комбинация..
                          Зараттва подобна техника в Кръчмата нема... Ако некой има мнение, ша зема един конплет... За зор, за ман...
                          Това е ценно за напитки кои не требва се разводняват. Например бело вино. Вземи един комплект, па женорята веднага се фърлат на шика. Не мож се доредим от тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Че ти настине кръста, бе! За мен ладното е в напитките. Топлички не ги понасям и въпреки бронхита, набивам яко лед в чаша извадена от камерата. Бяха ми подарили хладилна чаша с двойна стена и гел помежду стените, която се замразява и после бързо отдава студа. Но се спука. Според мои напъни отпреди четвърт век, цивилизацията стига докъде има лед по кръчмите. Тогава на малко места имаше. Напредна светът!
                            Не некои места, навместо лет, в чашете слагат стодени камънье ...(основно грънитни паралелепипедчета в подходяш размер, възможно мрамор ели друк инертен матерял...) хем разлаждат флоида, хем не го кепазят с вода...
                            Ас, за ся не съм опотребявал подобна каменна комбинация..
                            Зараттва подобна техника в Кръчмата нема... Ако некой има мнение, ша зема един конплет... За зор, за ман...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq

                              Кръчмарят си е на местото ?! Веднага една голяма вратна да сервира , че умрях от глад.
                              Леля !!!
                              ...
                              инак.. Кръчмарот, ВИНАГЕ си е на местото...
                              .. дА.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Аз пък точно на обратното,кат ми е жега ни ми съ йери,не искм никой да ме пипа,еле кат са изпотя.
                                Обаче
                                Пусна ли ладното и легна на белия чаршаф,малииии...
                                Че ти настине кръста, бе! За мен ладното е в напитките. Топлички не ги понасям и въпреки бронхита, набивам яко лед в чаша извадена от камерата. Бяха ми подарили хладилна чаша с двойна стена и гел помежду стените, която се замразява и после бързо отдава студа. Но се спука. Според мои напъни отпреди четвърт век, цивилизацията стига докъде има лед по кръчмите. Тогава на малко места имаше. Напредна светът!

                                Коментар

                                Working...
                                X