IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    В тъмното дее...На хладина..
    Само по тензухена бяла рокля, за да се видят стройните 85 килограмови кълки......

    пп Ей тез жени...От млади бичета ни превърнаха в дърти волове....
    Още малко и ще ги достигна тези заветни кила. Добре се храня и до края на лятото ще се тапицирам доволно
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Не,че правя проучване,ама вие по колко време варите царевицата
      Варим до готовност. То, като се замисля и с печенето е така.

      П.П. Зависи колко е "млечна" царевицата. Около час, час и половина. За по-сигурно пробваш с вилицата.
      И в никакъв случай не слагаш сол във водата, в която я вариш.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        А без налягане?
        Де да знам....Купи се тенджера под налягане....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ти да не искаш и ритуални танци около огъня да изпълнявам!? В тая жега!? Мързи ме!
          Наздраве!
          В тъмното дее...На хладина..
          Само по тензухена бяла рокля, за да се видят стройните 85 килограмови кълки......

          пп Ей тез жени...От млади бичета ни превърнаха в дърти волове....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            3 min в тенджера под налягане.
            Ако я превариш става на дърво...
            А без налягане?
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Не,че правя проучване,ама вие по колко време варите царевицата
              3 min в тенджера под налягане.
              Ако я превариш става на дърво...

              Коментар


              • Не,че правя проучване,ама вие по колко време варите царевицата
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ти да не искаш и ритуални танци около огъня да изпълнявам!? В тая жега!? Мързи ме!
                  Наздраве!
                  И клип да му пратиш, иска. Требва провериш да не е той хакера от предишния ми пост. Брей, тва коняче голям кураж ми даде. Айде още едно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това някакъв лапсус на клавиатурата ли е или търсиш да се заяждаш с мен!? Баш с мен!? Направо се фтрещих!
                    Наздраве!
                    ни ни ни нищо не съм писал. Некой ми е ползвал виртуалната клавиатура. Пооодли хакери! Нема да черпиш, нема да вършиш нищо. Най-много да почистиш карабината. За хакерите, де. Бих поднесъл официални извинения, ама ми треперят ръцете. Отивам да пия едно коняче. В жегите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Я, Чиче се появи препечен и опушен. Къде се губиш бе, Чиче? Нема кой да фали Тянка. За малко да свърши неква работа и да почерпи, само да я пофалят.
                      Това някакъв лапсус на клавиатурата ли е или търсиш да се заяждаш с мен!? Баш с мен!? Направо се фтрещих!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !

                        Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

                        Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

                        Наздраве !


                        Ти да не искаш и ритуални танци около огъня да изпълнявам!? В тая жега!? Мързи ме!
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Добро утро !

                          Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

                          Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

                          Наздраве !


                          Я, Чиче се появи препечен и опушен. Къде се губиш бе, Чиче? Нема кой да фали Тянка. За малко да свърши неква работа и да почерпи, само да я пофалят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тцъ!!! Никво балиране! Събира на купчини, а аз минавам и им паля клечката. От миналата година открих, че у мен са се пръкнали завидни пиромански наклонности.
                            Наздраве!
                            Добро утро !

                            Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

                            Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

                            Наздраве !



                            Коментар


                            • Добро утро,ха да го видим днес какво ще е
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ех, че весела забава си му организирала! Ама да те подсетя, накрая трябва да балира. С ръце. За награда малка биричка, безалкохолна.
                                П.п. Три стъпала?! Не са ли ти множко? Нещо послъгваш.
                                Тцъ!!! Никво балиране! Събира на купчини, а аз минавам и им паля клечката. От миналата година открих, че у мен са се пръкнали завидни пиромански наклонности.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X