IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лека
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Време е да бъдете изпързаляни. На късата писта, С изхвърляне на тревата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Почва да ме гложди мисълта дали няма нещо ромско у теб Но може да е от количествата Капитан Морган, знам ли?
        Наздраве, днес за пръв път ядох диня със сирене, добавих едни миди+салата преди това и полях със Стралджанска, че напоследък такава взех да пия, щото съм им дал бойкот на бургаските бъркочи, след като понаучих някои неща от кухнята, та те така
        Айде един първак в тази жега, че да е на принципа fighting fire with fire, а довечера пак съм на кръчма...

        Има, има ... Една боя в повече по рождение. Въобще не ми трябва слънце, че да направя тен
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          То всеки си намира майстора уж въпреки , че в твоят случай се съмнявам. На всичкото слънце и дини , мен ме е налегнала депресия. Наздраве с кварц, tnm
          И аз съм си го намирала, ама не е било свързано с даване на пари.
          Наздраве, Lelq!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Почва да ме гложди мисълта дали няма нещо ромско у теб Но може да е от количествата Капитан Морган, знам ли?
            Наздраве, днес за пръв път ядох диня със сирене, добавих едни миди+салата преди това и полях със Стралджанска, че напоследък такава взех да пия, щото съм им дал бойкот на бургаските бъркочи, след като понаучих някои неща от кухнята, та те така
            Айде един първак в тази жега, че да е на принципа fighting fire with fire, а довечера пак съм на кръчма...

            Чистокръвна габровска е тя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Хих! Изгарям от любопитство кой ли ще са е тоя ендевид, дет ще сътвори това чудо /да ме накара да платя/!?
              Наздраве!
              Почва да ме гложди мисълта дали няма нещо ромско у теб Но може да е от количествата Капитан Морган, знам ли?
              Наздраве, днес за пръв път ядох диня със сирене, добавих едни миди+салата преди това и полях със Стралджанска, че напоследък такава взех да пия, щото съм им дал бойкот на бургаските бъркочи, след като понаучих някои неща от кухнята, та те така
              Айде един първак в тази жега, че да е на принципа fighting fire with fire, а довечера пак съм на кръчма...

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Хих! Изгарям от любопитство кой ли ще са е тоя ендевид, дет ще сътвори това чудо /да ме накара да платя/!?
                Наздраве!
                То всеки си намира майстора уж въпреки , че в твоят случай се съмнявам. На всичкото слънце и дини , мен ме е налегнала депресия. Наздраве с кварц, tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ако е така си го закъсала. Най - много ти ще платиш . Наздраве !
                  Хих! Изгарям от любопитство кой ли ще са е тоя ендевид, дет ще сътвори това чудо /да ме накара да платя/!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Мале, малеее! Какъв телеграфен стил на писане процъфтява у Кръчмата. Ще рече човек, че Колето взема по 10 лефа на дума, написана в коментарите.
                    Наздраве!
                    Ако е така си го закъсала. Най - много ти ще платиш . Наздраве !

                    Коментар


                    • Мале, малеее! Какъв телеграфен стил на писане процъфтява у Кръчмата. Ще рече човек, че Колето взема по 10 лефа на дума, написана в коментарите.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро и весел ден !
                        https://www.blitz.bg/lyubopitno/mnog...ews528796.html

                        Коментар


                        • Безкраен ден.
                          https://m.youtube.com/watch?v=bdtx1nF-Ki0

                          Коментар


                          • Ползотворен ден.
                            Наздраве.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Трудно излизане от среднощни прохладни веселби.
                              Дано тези пляски ви освежат:
                              https://www.youtube.com/watch?v=0HtvH34CmZY

                              Коментар


                              • Добро утро.
                                Хайде на кавенцето ,
                                Днес ден година храни,отивам на виличката да правя зимнина
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X