IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добрутро!
    Едно кафе и тръгвам за кола.
    Не ми помогнахте мноуу. И тези тойоти ги мразя. Карам авенсис в момента. Верно не знам от къде се отваря капака, ама са дървени, че дрънкат.

    Коментар


    • Идва захлаждане. Добро време за пиене.
      https://www.youtube.com/watch?v=eIa7ZfJUeGU
      https://www.youtube.com/watch?v=yS0onvNCqiE
      https://www.youtube.com/watch?v=8MSqU7thJJ0

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Наздраве, Леля ) специално за теб в топлата нощ https://www.youtube.com/watch?v=Yr8x...Njjhh9kP8bYmEh
        И прекрасна Събото-Неделя )
        Прекрасна и на теб и благодаря И цветни сънища! Лека нощ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Добра нощ , Кръчма !
          С падането на мрака стана свежо, като летен морски бриз. Та сядам си на масата в ъгъла . В тъмното . И сипвам , за да кажа и аз наздраве!
          https://m.youtube.com/watch?v=4itMGMoVwDw
          Наздраве, Леля ) специално за теб в топлата нощ https://www.youtube.com/watch?v=Yr8x...Njjhh9kP8bYmEh
          И прекрасна Събото-Неделя )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Добро утро и Наздраве, Кръчмата ))
            Къде ще плажувате )) лятоска)
            Имам един естетически проблем, като човек лудо влюбен в морето, използвам всяка възможност да поплувам.
            Напоследък ходя само надвечер....даже след 7 часа, но вече имам латиноамерикански тен.... с това темпо....да не го докарам до африкански
            Ползвате ли мазила? Аз ги изхвърлих козметиките и дадох предимство на природата )) даже си забърках сама ала-бала балканско-тропически коктейл)

            Наивник, една дребна кола ... може и Тойота, или пък Корола ) супер си е...на 10на години....да си я кара на воля из града и да не се пъчи с колата, а да я ползва
            Наздраве съни

            Коментар


            • Добра нощ , Кръчма !
              С падането на мрака стана свежо, като летен морски бриз. Та сядам си на масата в ъгъла . В тъмното . И сипвам , за да кажа и аз наздраве!
              https://m.youtube.com/watch?v=4itMGMoVwDw

              ​​​​​​​
              Attached Files

              Коментар


              • Добро утро и Наздраве, Кръчмата ))
                Къде ще плажувате )) лятоска)
                Имам един естетически проблем, като човек лудо влюбен в морето, използвам всяка възможност да поплувам.
                Напоследък ходя само надвечер....даже след 7 часа, но вече имам латиноамерикански тен.... с това темпо....да не го докарам до африкански
                Ползвате ли мазила? Аз ги изхвърлих козметиките и дадох предимство на природата )) даже си забърках сама ала-бала балканско-тропически коктейл)

                Наивник, една дребна кола ... може и Тойота, или пък Корола ) супер си е...на 10на години....да си я кара на воля из града и да не се пъчи с колата, а да я ползва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Наздраве на кръчмата.
                  Даже ме домързя да отида да пия бира след работа.

                  Разни пързалки и морски пейзажи сте напускали, но за мен май почивка скоро няма да има....
                  Занимавам се с нещо, дет не ми е работа. Търся за синковеца кола. Гледам обявите и се коркам. Уникати, Реални километри, лукс, швейцарка....


                  Бах мааа му, да взема да напиша аз една обява.

                  "Незнаещ от къде се отваря капака на колата и неговия също файтонджия син, търсят кола, убава, уникатна, ко може без пари, и то веднага"

                  Дайте акъл ко да зема и от къде? Пари за нова - не давам





                  /лизинг, малък разход на гориво, хибрид - пазите околната среда максимално, гаджетата се лепят.../..., на страницата има адрес, телефон...


                  https://www.toyota.bg/new-cars/auris...Fbrochure.json

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    И на ноктетата, и на ноктетата. Да ти дам идея, този паразит, по-кльощавата 1/3 сигур само вее гащи, та мое му организираш една инициация с четка в ръка. Зер ще се пуска от полата на майка си в близко време.
                    Бе, ти как надуши рома и се присламчи към нашето наливане с Безко? Вещерска интуиция!
                    В момента се четириуми. Макар, че по моето лично и неангажиращо мнение, щом няма да ходи в странство - все тая.
                    Наздравеы
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                      Ми аз нямам кола. Налага се да му купя. Утре ще е приключение. Ще ме питат автоджамбазите кво искам.... Аз ще гледам умно.
                      Той и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието има служебна, та затова така леко прие конфискацията.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Скоро не съм се вихрила из хапартамента. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието нещо диабетик го дава, та трябва по-деликатно отношение. Инак, ако беше в добро здраве, щях да разбия паркета, че отдавна съм го маркирала за пренареждане.
                        Тази година, да е без хич, може да подновя лака на дограмата.
                        Наздраве!
                        И на ноктетата, и на ноктетата. Да ти дам идея, този паразит, по-кльощавата 1/3 сигур само вее гащи, та мое му организираш една инициация с четка в ръка. Зер ще се пуска от полата на майка си в близко време.
                        Бе, ти как надуши рома и се присламчи към нашето наливане с Безко? Вещерска интуиция!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пък у дома по-кльощавата 1/3-та пълноправен член направо се качи на леката кола, а джипа остави на по-едрата 1/3-та. Щото джипа е триглав змей и много гори, а наследникът вечно е в недоимък.
                          Наздраве!
                          Ми аз нямам кола. Налага се да му купя. Утре ще е приключение. Ще ме питат автоджамбазите кво искам.... Аз ще гледам умно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Наместо чипкане в морето си взех душ. И понеже съм натаралянкан с аромата на алкидна боя, ми трябват само две-три чашки се подпра на възглавката. Ден на майстора! По-точно вечер на уморения Сам съм си чирак.
                            Скоро не съм се вихрила из хапартамента. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието нещо диабетик го дава, та трябва по-деликатно отношение. Инак, ако беше в добро здраве, щях да разбия паркета, че отдавна съм го маркирала за пренареждане.
                            Тази година, да е без хич, може да подновя лака на дограмата.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Наздраве на кръчмата.
                              Даже ме домързя да отида да пия бира след работа.

                              Разни пързалки и морски пейзажи сте напускали, но за мен май почивка скоро няма да има....
                              Занимавам се с нещо, дет не ми е работа. Търся за синковеца кола. Гледам обявите и се коркам. Уникати, Реални километри, лукс, швейцарка....


                              Бах мааа му, да взема да напиша аз една обява.

                              "Незнаещ от къде се отваря капака на колата и неговия също файтонджия син, търсят кола, убава, уникатна, ко може без пари, и то веднага"

                              Дайте акъл ко да зема и от къде? Пари за нова - не давам
                              Пък у дома по-кльощавата 1/3-та пълноправен член направо се качи на леката кола, а джипа остави на по-едрата 1/3-та. Щото джипа е триглав змей и много гори, а наследникът вечно е в недоимък.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Наздраве на кръчмата.
                                Даже ме домързя да отида да пия бира след работа.

                                Разни пързалки и морски пейзажи сте напускали, но за мен май почивка скоро няма да има....
                                Занимавам се с нещо, дет не ми е работа. Търся за синковеца кола. Гледам обявите и се коркам. Уникати, Реални километри, лукс, швейцарка....


                                Бах мааа му, да взема да напиша аз една обява.

                                "Незнаещ от къде се отваря капака на колата и неговия също файтонджия син, търсят кола, убава, уникатна, ко може без пари, и то веднага"

                                Дайте акъл ко да зема и от къде? Пари за нова - не давам
                                Отивай в Германията. Поне ще се разходиш. А синчето ще е благодарно на баварец се прави на гъзар.

                                Коментар

                                Working...
                                X