IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=GsrIZ1mnOvU

    С кафе и от мен.

    И требе да се излюпвам, че сме ергени със синковеца и ако не се изнеса, аз ще трябва да чистя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Добро утро.
      Обожавам лошото време
      И аз. Добро утро с кафе

      Коментар


      • Добро утро.
        Обожавам лошото време
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Кой отишъл на наше море - отишъл. Останалите ще се къпете в локвите. Дори в Греция. А слънчице по целите Балкани нема. Наздраве за лошото време!

          Коментар


          • Остана ли нещо за поркане?
            Мамун,виж хондите сивик,коя ти генерация ареса,много здрави,истински коли,младежите и те ги аресват май.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Добро утро и Наздраве, Кръчмата ))
              Къде ще плажувате )) лятоска)
              Имам един естетически проблем, като човек лудо влюбен в морето, използвам всяка възможност да поплувам.
              Напоследък ходя само надвечер....даже след 7 часа, но вече имам латиноамерикански тен.... с това темпо....да не го докарам до африкански
              Ползвате ли мазила? Аз ги изхвърлих козметиките и дадох предимство на природата )) даже си забърках сама ала-бала балканско-тропически коктейл)

              Наивник, една дребна кола ... може и Тойота, или пък Корола ) супер си е...на 10на години....да си я кара на воля из града и да не се пъчи с колата, а да я ползва
              Ползвам медицинска козметика, 50 + фактор. От години при мен се наблюдават резки разногласия с природното светило. Подходът му към мен изключително некоректен, чумата да го тръшне.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                не знам с какъв акъл купувате коли на вчерашни .....После като стане беля
                Сега са луди-млади -много много не му мислят

                Миналата година купих гараж от комшията и той
                веднага половината пари даде за кола на отрочето
                след това ремонти-добре ,че са само ламарини...

                А дубрютру и от мен - от час пече здраво...

                Едно съвсем неангажиращо мнение и от мен.... Включих се в дискусията с идеята, че момчето вече е избрало марката и модела, защото на тия години подобна тема ги интересува най-много. Това присъства в ежедневните им разговори. Тойота Аурис зная, че Наивник няма да му купи, а по-скоро търси нещо, което да може да се изчуква за по-малко пари... Колегата, цитиран от мен го казва в прав текст горе. Ще го подкрепя с малко инфо...

                Значи, младежът трябва да бъде възможно най-добре защитен /ако е възможно/ - а това струва някакви пари, които не бива да спестяваме, за да му ги дадем, например за цигари и пиене /образно казано - това е разбира се малко грубичко, защото нашите са най-добри, най-разсъдливи, най-..., най.../

                Да де, ама нашите, ако и да са най-най-... на пътя ТЕ зависят от разни джигити..., както и зависят от променливи пътни условия, но и от постоянни промени в наклона на пътя /трасето/. Ако си даваме сметка за това, то /щом сме решили да купим автомобил/ - няма да е кой-знае колко трудно от финансова гледна точка, ако се погрижим той да е с тракшън-контрол, за да му се помогне на момчето да овладява автомобила при подхлъзване, дължащо се на лошо сцепление на гумите с пътя, лоша настилка... На него няма да му се налага САМ да овладява колата при пълна газ /а той ще опита това!!!/, както и няма да се грижи за правилното потегляне на автомобила при лошо сцепление на пътя. Най-общо /няма да се впускам в подробности/ - компютърът осъществява електронния контрол на силата върху педала, с която момчето ще свиква постепенно... Същата система ще предпазва гумите от подхлъзване, като ще наложи контрол върху ускорението при неблагоприятни условия, независимо колко той ще натиска газта... /например, ако все още няма навика за ускоряване на автомобила или пък - да преценява натоварването /например, при преодоляване на различни наклони и пътища с различна настилка/.

                Много голяма стана "лекцията", но ще приключа с това, че добрата система с тракшън ползва сигналите на датчиците за движението на колелата, както при ABS - за спирачната система, като компютърът преценява разликите в оборотите на всяко колело за хилядни части от секундата, при което преценява дали някое от колелата не е изгубило контрол с пътя /при хлъзгав участък/ - и компютърът взема решението си за скоростта на автомобила, както и, дали да намали подаването на гориво в цилиндрите на двигателя, при което пък се намалява скоростта и се избягват нежелани ситуации....

                АдИ стига толкова... Малко неразбираемо го написах, ама - общо-взето, когато системата за тракшън засече, че някое от колелата се върти по-бързо от другите - тя автоматично включва спирачните челюсти на това колело, намалява оборотите му и овладява подхлъзването, което момчето няма как да усети, нито пък да изпълни...

                Със здраве и успешна покупка! /и да почерпите във виртуалната кръчма/ ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                  не знам с какъв акъл купувате коли на вчерашни .....После като стане беля
                  Сега са луди-млади -много много не му мислят
                  Миналата година купих гараж от комшията и той
                  веднага половината пари даде за кола на отрочето
                  след това ремонти-добре ,че са само ламарини...
                  Не знам. Млади, нямат опит... Е като не кара, как ще придобие опит? Аз карам от как мога. 18г и 1 ден. В Щатите карат от 16.
                  От друга страна, като знам ние какво сме правили с ладите.....рИве ми се.


                  Иначе, пълна греда с покупката. Обикаляхме като замаяни и нищо не ни хвана окото. Само 3-4 А4-ки аудита.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Наздраве на кръчмата.
                    Даже ме домързя да отида да пия бира след работа.

                    Разни пързалки и морски пейзажи сте напускали, но за мен май почивка скоро няма да има....
                    Занимавам се с нещо, дет не ми е работа. Търся за синковеца кола. Гледам обявите и се коркам. Уникати, Реални километри, лукс, швейцарка....


                    Бах мааа му, да взема да напиша аз една обява.

                    "Незнаещ от къде се отваря капака на колата и неговия също файтонджия син, търсят кола, убава, уникатна, ко може без пари, и то веднага"

                    Дайте акъл ко да зема и от къде? Пари за нова - не давам
                    не знам с какъв акъл купувате коли на вчерашни .....После като стане беля
                    Сега са луди-млади -много много не му мислят
                    Миналата година купих гараж от комшията и той
                    веднага половината пари даде за кола на отрочето
                    след това ремонти-добре ,че са само ламарини...
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Добрутро!
                      Едно кафе и тръгвам за кола.
                      Не ми помогнахте мноуу. И тези тойоти ги мразя. Карам авенсис в момента. Верно не знам от къде се отваря капака, ама са дървени, че дрънкат.
                      Успех! И да почерпиш.

                      Коментар


                      • Добрутро!
                        Едно кафе и тръгвам за кола.
                        Не ми помогнахте мноуу. И тези тойоти ги мразя. Карам авенсис в момента. Верно не знам от къде се отваря капака, ама са дървени, че дрънкат.

                        Коментар


                        • Идва захлаждане. Добро време за пиене.
                          https://www.youtube.com/watch?v=eIa7ZfJUeGU
                          https://www.youtube.com/watch?v=yS0onvNCqiE
                          https://www.youtube.com/watch?v=8MSqU7thJJ0

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Наздраве, Леля ) специално за теб в топлата нощ https://www.youtube.com/watch?v=Yr8x...Njjhh9kP8bYmEh
                            И прекрасна Събото-Неделя )
                            Прекрасна и на теб и благодаря И цветни сънища! Лека нощ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добра нощ , Кръчма !
                              С падането на мрака стана свежо, като летен морски бриз. Та сядам си на масата в ъгъла . В тъмното . И сипвам , за да кажа и аз наздраве!
                              https://m.youtube.com/watch?v=4itMGMoVwDw
                              Наздраве, Леля ) специално за теб в топлата нощ https://www.youtube.com/watch?v=Yr8x...Njjhh9kP8bYmEh
                              И прекрасна Събото-Неделя )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Добро утро и Наздраве, Кръчмата ))
                                Къде ще плажувате )) лятоска)
                                Имам един естетически проблем, като човек лудо влюбен в морето, използвам всяка възможност да поплувам.
                                Напоследък ходя само надвечер....даже след 7 часа, но вече имам латиноамерикански тен.... с това темпо....да не го докарам до африкански
                                Ползвате ли мазила? Аз ги изхвърлих козметиките и дадох предимство на природата )) даже си забърках сама ала-бала балканско-тропически коктейл)

                                Наивник, една дребна кола ... може и Тойота, или пък Корола ) супер си е...на 10на години....да си я кара на воля из града и да не се пъчи с колата, а да я ползва
                                Наздраве съни

                                Коментар

                                Working...
                                X