IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Сънувах кошмар! Жадна съм за Капитана! Влизам , виждам го , опитвам да си поръчам , посочвам , говоря , ръкомахам, скачам , крещя... и отсреща ме гледат неразбиращо и бездушно ми предлагат кафе !?
    Успешна седмица Кръчма , без кошмари наяве или сън , а пълна с летни усмивки в дългите дни.!
    Тоз Капитан като как точно изглежда- некво описание дай, че ме погна една такава женска любознателност.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Добро утро, Кръчмата и хубава слънчева седмица ) Лято еее ))



      След 3-4 години с 50+ защити на уж, най-космополитните брандове ... и един куп пропуснати, по-скоро, допуснати "лекенца" от тях ...се предадох и се върнах назад към природата - кокосово масло, сусамово, морковено, карите ... извлек от невен ....все с естествени съставки за защита от UV ....засега, май се справям....само не знам как ....като че ли и от Луната започнах да придобивам тен )))

      btw...туй, 50+ малко кофти... пречи на кожата да синтезира и вит.Д от Слънчицето
      Язе съм горещ привърженик на природните козметични средства и сама правя най-различни кремове и извлеци. Ама подозирам, че ще потопя в дълбока печал дерматолога си, ако спра да използвам предписаните от него. Пък и той като ми пусне диагностика на компа, веднага ми изфаща издънките. Много напреднаха технологиите, да му се не види.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Чичо, в грешка си ....с понятията )) Дивото не амортизира, само зарежда! ) Но, ако си ежедневно на "високооктанови катализатори" ... може да те хваща после кислородна треска - хем ти се иска, хем не ти стиска ))

        Леля, добро утро с голямо свежо κафе )) https://www.youtube.com/watch?v=qeve-pJUEZg
        Добро утро съни Аз по късно ще черпя, че сега съм малко заета.
        Хубави са природните с това, че не пречат на Слънчицето (а в твоят случай и Луната) да гали, а само пазят от ноктите му.
        Готина , морска седмица

        Коментар


        • Сънувах кошмар! Жадна съм за Капитана! Влизам , виждам го , опитвам да си поръчам , посочвам , говоря , ръкомахам, скачам , крещя... и отсреща ме гледат неразбиращо и бездушно ми предлагат кафе !?
          Успешна седмица Кръчма , без кошмари наяве или сън , а пълна с летни усмивки в дългите дни.!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Не обичам затворени пространства, пък били и изби с Мерло ...особено през слънчево лято
            Наздраве и прекрасна седмица ))


            Виж ти - съмишленик... , щях да кажа - сподвижник,... Значи, аз не само, че не обичам затворени пространства през лятото, но и през зимата съм си чист клаустрофоб... )) Съдба...

            И - както обикновено се случва с всеки - винаги попадам на онова, от което бягам - в случая - на затворени пространства... ))

            Е, нищо, де - не само в затворените изби съществува мерлото... Наздраве!

            Благодаря за пожеланията - повече от седмица се очертава да е прекрасна, близо два месеца... От своя страна пожелавам приятни дни, седмици и месеци! )) Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Добра вечер и от мен..., въпреки че слънцето ще залезе след повече от 4 часа...

              Та, зачетох се в "неволите"-момински на дамите от 30+ и се сетих за една препоръка, която още не съм изпитал... Значи - казват /неангажиращо/, че витамин D се синтезирал дори от... мерлото. Остава да опитаме: затворени в тъмна изба, с бутилки мерло, после гледаме цвета на кожата - може пък да е истина?

              Ето ни и малко мерло за виртуална проба:
              Не обичам затворени пространства, пък били и изби с Мерло ...особено през слънчево лято
              Наздраве и прекрасна седмица ))

              Коментар


              • Добра вечер и от мен..., въпреки че слънцето ще залезе след повече от 4 часа...

                Та, зачетох се в "неволите"-момински на дамите от 30+ и се сетих за една препоръка, която още не съм изпитал... Значи - казват /неангажиращо/, че витамин D се синтезирал дори от... мерлото. Остава да опитаме: затворени в тъмна изба, с бутилки мерло, после гледаме цвета на кожата - може пък да е истина?

                Ето ни и малко мерло за виртуална проба:

                Коментар


                • Чичо, в грешка си ....с понятията )) Дивото не амортизира, само зарежда! ) Но, ако си ежедневно на "високооктанови катализатори" ... може да те хваща после кислородна треска - хем ти се иска, хем не ти стиска ))

                  Леля, добро утро с голямо свежо κафе )) https://www.youtube.com/watch?v=qeve-pJUEZg
                  Last edited by съни(тя); 17.07.2017, 02:41.

                  Коментар


                  • Добро утро, Кръчмата и хубава слънчева седмица ) Лято еее ))

                    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ползвам медицинска козметика, 50 + фактор. От години при мен се наблюдават резки разногласия с природното светило. Подходът му към мен изключително некоректен, чумата да го тръшне.
                    Наздраве!
                    След 3-4 години с 50+ защити на уж, най-космополитните брандове ... и един куп пропуснати, по-скоро, допуснати "лекенца" от тях ...се предадох и се върнах назад към природата - кокосово масло, сусамово, морковено, карите ... извлек от невен ....все с естествени съставки за защита от UV ....засега, май се справям....само не знам как ....като че ли и от Луната започнах да придобивам тен )))

                    btw...туй, 50+ малко кофти... пречи на кожата да синтезира и вит.Д от Слънчицето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Алилуя!!!
                      Благодаря за похвалата, ама то при мен това си е ежедневие.
                      наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Аз се прибрах от Дивото тотално амортизиран....Снощи поработих до 12.....Тая сутрин се събуждам към 6 без нещо от необичаен за последния месец хлад, мрак и мъглив дъжд.( направо ме втресе ), Косих 15 мин и се окъпах в росата кът Тянка на Еньовден ...Беше ми ладно да се разсъблеча като самодив и затова се прибрах, завих се с китеника и му дремнах още 1 час....
                        Дано да не излезне нещо спешно тая седмица, за да си пусна малко отпуска и да поработя на спокойствие...

                        Наивник, с колите е така..Уж има много а като започнеш да търсиш се отчайваш....Иска си време и късмет....
                        Последните ми 2 коли са японски и смятам да продължа с пробването на марките им......
                        Аз давам само един съвет - колата да е голяма.....Хем се учи по трудния начин, хем е по- безопасно за начинаеш.....

                        Връщам се от вилата и на пътя двойна колана ...Аз карам с 110 ( повече след счупената полуоска не вдигам...) До мен турците се изнизват с около 120 - 130....Наш драгомански бабаит изпреварва в насрещното с незнам колко км/ч.....Пълен идиот.....

                        Чета, че пиенето на 40 гр твърд алкохол на ден и секс два пъти на седмица увеличават живота средно с 4г ....
                        Дали ако пием по 80 гр на ден ефекта ще е същия...?

                        Наздраве !
                        Това, зодия Уфтсъ сте големи ентусиасти. Човек ви връчва некое оръжие на труда, па си посядва кротко на страни, та да ви гледа сеира.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Аз се прибрах от Дивото тотално амортизиран....Снощи поработих до 12.....Тая сутрин се събуждам към 6 без нещо от необичаен за последния месец хлад, мрак и мъглив дъжд.( направо ме втресе ), Косих 15 мин и се окъпах в росата кът Тянка на Еньовден ...Беше ми ладно да се разсъблеча като самодив и затова се прибрах, завих се с китеника и му дремнах още 1 час....
                          Дано да не излезне нещо спешно тая седмица, за да си пусна малко отпуска и да поработя на спокойствие...

                          Наивник, с колите е така..Уж има много а като започнеш да търсиш се отчайваш....Иска си време и късмет....
                          Последните ми 2 коли са японски и смятам да продължа с пробването на марките им......
                          Аз давам само един съвет - колата да е голяма.....Хем се учи по трудния начин, хем е по- безопасно за начинаеш.....

                          Връщам се от вилата и на пътя двойна колана ...Аз карам с 110 ( повече след счупената полуоска не вдигам...) До мен турците се изнизват с около 120 - 130....Наш драгомански бабаит изпреварва в насрещното с незнам колко км/ч.....Пълен идиот.....

                          Чета, че пиенето на 40 гр твърд алкохол на ден и секс два пъти на седмица увеличават живота средно с 4г ....
                          Дали ако пием по 80 гр на ден ефекта ще е същия...?

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                            Сутринта една отлепих. След вече две кафета /изключително рядко ми се случва/, отново клоня към хоризонтиране.
                            Наздраве!
                            Алилуя!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Кой отишъл на наше море - отишъл. Останалите ще се къпете в локвите. Дори в Греция. А слънчице по целите Балкани нема. Наздраве за лошото време!

                              Сутринта една отлепих. След вече две кафета /изключително рядко ми се случва/, отново клоня към хоризонтиране.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=GsrIZ1mnOvU

                                С кафе и от мен.

                                И требе да се излюпвам, че сме ергени със синковеца и ако не се изнеса, аз ще трябва да чистя.

                                Коментар

                                Working...
                                X