IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Ако си пусна дълга коса, брада и засукан мустак....баш шъ ти оправя любознателността....
    Щъ може ли по-конкретно с таз евентуалност?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Като корсар - превзема на абордаж и плячкосва скъпоценности
      Наздраве ,tnm с един Капитан
      Напомня ми на някого.
      Наздраве, Lelq!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тоз Капитан като как точно изглежда- некво описание дай, че ме погна една такава женска любознателност.
        Наздраве!
        Ако си пусна дълга коса, брада и засукан мустак....баш шъ ти оправя любознателността....

        Коментар


        • На мен баш този капитан грам не ми е любим, но ме кефи как налагат бранда седин такъв позитивен емосион, както биха казали в Куба на развален български. И все пак ром, ако не е кубинки, хич да не ми се хвали, макар че тук колеги са изказвали ласкави мнения и за други карибски течности, дето са пробвали по време на странстванията им

          Наивник, относно таралясниците и мъдрите съвети, които са дали колегите, да ти споделя личен опит. Вече 9 години съм с Тойота Аурис, взета като нова в далечната 2008 - честно казано, когато реша да я сменям, ще си купя или друг Аурис, или в Мазда СХ-3, щото ѝ се кефя на дизайна Тойотата е супер кола - до момента не съм сменял абсолютно нищо, не ми е правила никакви проблеми, а харчи малко (с лудото каране на жена ми - 6/100 дизел при 180 км/ч между Варна и Шумен с пуснат климатик - това лично съм го засичал за пръв и последен път, че не съм много фен на тези андрешковщини ). Е, вярно, сипвал съм само от премиум дизела на ОМВ, което сигурно оказва влияние. Има и минуси, разбира се, вози доста твърдо, особено ако я сравниш с някоя от френските коли или мерцедес, а и държи цена - 10 годишните си вървят по 8-10К, което, поне за мен, си е много за подобен таралясник, но всеки си знае. Та успех с колите.

          Айде, наздраве, че много се разписах, а и огладнях - в този студ най-добре е дебело мезе, нарязано на тънко
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тоз Капитан като как точно изглежда- некво описание дай, че ме погна една такава женска любознателност.
            Наздраве!
            Като корсар - превзема на абордаж и плячкосва скъпоценности
            Наздраве ,tnm с един Капитан
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Сънувах кошмар! Жадна съм за Капитана! Влизам , виждам го , опитвам да си поръчам , посочвам , говоря , ръкомахам, скачам , крещя... и отсреща ме гледат неразбиращо и бездушно ми предлагат кафе !?
              Успешна седмица Кръчма , без кошмари наяве или сън , а пълна с летни усмивки в дългите дни.!
              Тоз Капитан като как точно изглежда- некво описание дай, че ме погна една такава женска любознателност.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Добро утро, Кръчмата и хубава слънчева седмица ) Лято еее ))



                След 3-4 години с 50+ защити на уж, най-космополитните брандове ... и един куп пропуснати, по-скоро, допуснати "лекенца" от тях ...се предадох и се върнах назад към природата - кокосово масло, сусамово, морковено, карите ... извлек от невен ....все с естествени съставки за защита от UV ....засега, май се справям....само не знам как ....като че ли и от Луната започнах да придобивам тен )))

                btw...туй, 50+ малко кофти... пречи на кожата да синтезира и вит.Д от Слънчицето
                Язе съм горещ привърженик на природните козметични средства и сама правя най-различни кремове и извлеци. Ама подозирам, че ще потопя в дълбока печал дерматолога си, ако спра да използвам предписаните от него. Пък и той като ми пусне диагностика на компа, веднага ми изфаща издънките. Много напреднаха технологиите, да му се не види.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Чичо, в грешка си ....с понятията )) Дивото не амортизира, само зарежда! ) Но, ако си ежедневно на "високооктанови катализатори" ... може да те хваща после кислородна треска - хем ти се иска, хем не ти стиска ))

                  Леля, добро утро с голямо свежо κафе )) https://www.youtube.com/watch?v=qeve-pJUEZg
                  Добро утро съни Аз по късно ще черпя, че сега съм малко заета.
                  Хубави са природните с това, че не пречат на Слънчицето (а в твоят случай и Луната) да гали, а само пазят от ноктите му.
                  Готина , морска седмица

                  Коментар


                  • Сънувах кошмар! Жадна съм за Капитана! Влизам , виждам го , опитвам да си поръчам , посочвам , говоря , ръкомахам, скачам , крещя... и отсреща ме гледат неразбиращо и бездушно ми предлагат кафе !?
                    Успешна седмица Кръчма , без кошмари наяве или сън , а пълна с летни усмивки в дългите дни.!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      Не обичам затворени пространства, пък били и изби с Мерло ...особено през слънчево лято
                      Наздраве и прекрасна седмица ))


                      Виж ти - съмишленик... , щях да кажа - сподвижник,... Значи, аз не само, че не обичам затворени пространства през лятото, но и през зимата съм си чист клаустрофоб... )) Съдба...

                      И - както обикновено се случва с всеки - винаги попадам на онова, от което бягам - в случая - на затворени пространства... ))

                      Е, нищо, де - не само в затворените изби съществува мерлото... Наздраве!

                      Благодаря за пожеланията - повече от седмица се очертава да е прекрасна, близо два месеца... От своя страна пожелавам приятни дни, седмици и месеци! )) Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Добра вечер и от мен..., въпреки че слънцето ще залезе след повече от 4 часа...

                        Та, зачетох се в "неволите"-момински на дамите от 30+ и се сетих за една препоръка, която още не съм изпитал... Значи - казват /неангажиращо/, че витамин D се синтезирал дори от... мерлото. Остава да опитаме: затворени в тъмна изба, с бутилки мерло, после гледаме цвета на кожата - може пък да е истина?

                        Ето ни и малко мерло за виртуална проба:
                        Не обичам затворени пространства, пък били и изби с Мерло ...особено през слънчево лято
                        Наздраве и прекрасна седмица ))

                        Коментар


                        • Добра вечер и от мен..., въпреки че слънцето ще залезе след повече от 4 часа...

                          Та, зачетох се в "неволите"-момински на дамите от 30+ и се сетих за една препоръка, която още не съм изпитал... Значи - казват /неангажиращо/, че витамин D се синтезирал дори от... мерлото. Остава да опитаме: затворени в тъмна изба, с бутилки мерло, после гледаме цвета на кожата - може пък да е истина?

                          Ето ни и малко мерло за виртуална проба:

                          Коментар


                          • Чичо, в грешка си ....с понятията )) Дивото не амортизира, само зарежда! ) Но, ако си ежедневно на "високооктанови катализатори" ... може да те хваща после кислородна треска - хем ти се иска, хем не ти стиска ))

                            Леля, добро утро с голямо свежо κафе )) https://www.youtube.com/watch?v=qeve-pJUEZg
                            Last edited by съни(тя); 17.07.2017, 03:41.

                            Коментар


                            • Добро утро, Кръчмата и хубава слънчева седмица ) Лято еее ))

                              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ползвам медицинска козметика, 50 + фактор. От години при мен се наблюдават резки разногласия с природното светило. Подходът му към мен изключително некоректен, чумата да го тръшне.
                              Наздраве!
                              След 3-4 години с 50+ защити на уж, най-космополитните брандове ... и един куп пропуснати, по-скоро, допуснати "лекенца" от тях ...се предадох и се върнах назад към природата - кокосово масло, сусамово, морковено, карите ... извлек от невен ....все с естествени съставки за защита от UV ....засега, май се справям....само не знам как ....като че ли и от Луната започнах да придобивам тен )))

                              btw...туй, 50+ малко кофти... пречи на кожата да синтезира и вит.Д от Слънчицето

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Алилуя!!!
                                Благодаря за похвалата, ама то при мен това си е ежедневие.
                                наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X