IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Грую, начи си караш една пневмонийка на крак и се лекуваш с квалитетни питиета...!!!!
    Браво бре...!
    Ся, възкачи се на един стол, разкрий космати гърди, тупни се кът горила - водач в тях ...и викни - БУЛГАР, БУЛГАР...!!!

    пп Как не те е срам от прекрасните ти дами....
    Тъ....р !!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Ашхолсун Груйо,Наздраве
      Сборих една Стралджанска с некво пиле по дижонски и една салата, така че май не съм толкова зле
      Наздраве
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Ашхолсун Груйо,Наздраве
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • И макар да ме мъчи май неква пневмония, която карам на крак - наздраве

          В цял свят алкохолизмът е признат за болест. Само при нас питат:
          - Защо не пиеш? Да не си болен?!

          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Чакай да позная - ти не си дама. И без друго се бях досетила, ама коментара ти съвсем затвърди подозренията ми.
            Наздраве!

            П.П. Хареса ми композицията, издържана основно в топли цветове.
            Па сал дама не съм бил, ма иначе съм кръвна група АБ, та имам някакво заложено женско начало, което явно е довело до появате на 2 женски чавета като потекло Иначе кумът и кумата му са деви, ако това помага за графата "дама", а и дама-та ми беше сред любимите игри като малък.

            А иначе хем съм водолей и требе да съм артистична натура, ама не се бЕх замислил за цветовата коНпозиция, аз повече наблягам на манджалъка в подобни случаи. Та така, наздраве - ще ходя до тъпия мол, пък там нищо читаво за храна няма - живот ли бе да го опишеш...

            П.С. Фчера с благоверната навъртехме 5000 дни откак сме заедно, па понеже такива годишнини (алтернативни) само аз си ги знам, та я оставих да си квичи цяла вечер каква съм мърда, как гледам ГоТ и ям КФЦ от миналата седмица, щото само това имаше в хладилника, нищо че се бях подготвил с френски сирена и гъши дроб, ма ми секна настроението да ѝ направя вечеря. Та как да е, понеже не бях оправил и елглото, та съвсем се разбуча, а аз там и бях скрил подаръка - скромно ифонче в актуален розЯв цвят - уф, то не беше рев, то не беше дандания после, не успях да си догледам сериала на спокойствие от нея
            Та искам да кажа, че не всичко е точно такова, каквото изглежда на повърхността
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              tnm, Ти се бъгна нещо, честно!?!?
              какви са тези овесени ядки, протеинови барчета и прочие гадна храна още сутринта рано??? Баси, това кръчма ли е, или гладолечението на д-р Емилова - мани, мани

              Няма да забравя, отиваме в Прага с жената преди 6-7 години, а закуската - страхотия - меса, меса и пак меса (ама супер качество), плюс малко хрянче за разядка. Напълних аз две чинии догоре с пражка шунка като същинский бай Ганьо из Аврупата и гледам аз две опашки с бая народ на тях. А тъй като българинът най-много се притеснява да не го минат или да не се мине, викам да се наредя, че да видя дали не се прецаках. И какво да видя - на една опашка се наредили за некви мюсли, а на другата - за омлети. Баси хората, при толкова мръвки (никъде не съм ял такава вкусотия като в Прага), те да ми се редят за мюсли и омлети - акъла ми не го побра.
              хайде малко инглизка закуска - дядо всеки ден ядеше такава, ма така и не разбра, че била ингилизка
              Чакай да позная - ти не си дама. И без друго се бях досетила, ама коментара ти съвсем затвърди подозренията ми.
              Наздраве!

              П.П. Хареса ми композицията, издържана основно в топли цветове.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • tnm, Ти се бъгна нещо, честно!?!?
                какви са тези овесени ядки, протеинови барчета и прочие гадна храна още сутринта рано??? Баси, това кръчма ли е, или гладолечението на д-р Емилова - мани, мани
                Няма да забравя, отиваме в Прага с жената преди 6-7 години, а закуската - страхотия - меса, меса и пак меса (ама супер качество), плюс малко хрянче за разядка. Напълних аз две чинии догоре с пражка шунка като същинский бай Ганьо из Аврупата и гледам аз две опашки с бая народ на тях. А тъй като българинът най-много се притеснява да не го минат или да не се мине, викам да се наредя, че да видя дали не се прецаках. И какво да видя - на една опашка се наредили за некви мюсли, а на другата - за омлети. Баси хората, при толкова мръвки (никъде не съм ял такава вкусотия като в Прага), те да ми се редят за мюсли и омлети - акъла ми не го побра.
                хайде малко инглизка закуска - дядо всеки ден ядеше такава, ма така и не разбра, че била ингилизка
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро. Кафе.
                  Усмихнат ден
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добро утро. Кафе.
                    Усмихнат ден

                    Коментар


                    • Не стигам вефа да натисна копчето. Някой няма ли да го пусне или ще си пием в тишина?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Да си призная - никак не знам. Беше написано тук във форума през годината 2007, мисля че през есента или в края ... когато се избуши индекса)))) Това са 10 г. оттогава (кога минаха!?!?) не знам кое е било по-първото, дали не е възможно автора да е писал или адаптирал текста за няокя чалга?!?! (с чалгата нямам трайни знания също и спомени, но да, помня че имаше "камъните падат" или бруталнте тъпизми на годжи като "пари нема действайте", но по никакъв начин не помня коя чалга по кое време е била актуална ) човек не може да е идеален, в един момент рябва да признае че няма квалификацита и без бой да се предаде ))))
                        И аз не съм наясно, за това питах. Наздраве!

                        Коментар


                        • Еми ударих му две,как си обещах,идеално дойде
                          Начи не требе повече
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Това с капачката не беше ли от някаква чалга ?
                            Да си призная - никак не знам. Беше написано тук във форума през годината 2007, мисля че през есента или в края ... когато се избуши индекса)))) Това са 10 г. оттогава (кога минаха!?!?) не знам кое е било по-първото, дали не е възможно автора да е писал или адаптирал текста за няокя чалга?!?! (с чалгата нямам трайни знания също и спомени, но да, помня че имаше "камъните падат" или бруталнте тъпизми на годжи като "пари нема действайте", но по никакъв начин не помня коя чалга по кое време е била актуална ) човек не може да е идеален, в един момент рябва да признае че няма квалификацита и без бой да се предаде ))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm
                              Нивгаш! Баш с човека дет споделяме увлечение към едно и също питие - това няма как да стане. Наздраве, с какво си си наляла!
                              (понеже се сетих и за колчо - за да спазим субординацията) - та както казваше колчо - "намерих в склада" някаква профанска гръцка ракия (някои я харесват през лятото, а аз не ги харесвам гърците но това имаше в наличност) в случая все е някакъв алкохолен градус, а както казваше някой - "то комай всичко го синтезират от бъчвите на "цар" киро - сиреч спиртния завод край пловдив" та с една дума - да не капризничим излишно, нали резултата ще е еднакъв))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Щом не е Бен - добре, не мисля, че е влязъл в конфликт той е много свястно човече, по тази категория е може би в челните места от форума, а за капита на - да за него страшно няма, дори да си призная той в случая е символ, не го притеснявам, не и от него, защото не беше планиран, малко "каруцарска" идилия се получи при мен, - каквото има в къщи))) Спомних си за един участник във форума в едни от най-щастливите времена, когато пишеха и аналгина и слънчев вятър, и мечката и дори и циника мартингейл... имаше един съфорумец, пишеше поезия, мисля че му се отдаваше, имаше интерсни попадения - още помня това - "...мъката си ще удавя във капачка от ракия..." ))))
                                Това с капачката не беше ли от някаква чалга ?

                                Коментар

                                Working...
                                X