IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мъка, мъкаааа. Шъ бягам и няма да се обръщам.
    Наздраве!

    П.П. От два часа се любувам на светкавиците. Красива гледка е припламването им върху нощното небе.
    Ний пък се любувахме на репортажи с градушка в Габрово. Много яко! Да не те е заварила на терасата при мушкатата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Добро утро с шкембе
      Ма, и ти ли шкембе направи? Не си ли млад? Така е кога човек не ходи на плаж да гони русалките.

      Коментар


      • Добро утро с шкембе
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Добро утро с кафе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Е, го е овчерина, та ще си паднала с надежда и ще мижиш премрежено, ама он си вземе ягнето и щей те остави в доочакване.

            П.п. Светият Илия май на теб се разсърдил?
            Мъка, мъкаааа. Шъ бягам и няма да се обръщам.
            Наздраве!

            П.П. От два часа се любувам на светкавиците. Красива гледка е припламването им върху нощното небе.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Наздраве, Lelq! Все така да ти случват нещата!

              П.П В хабитата - голям дъжд. Ситуацията доста напрегната. Булсата се замота нейде из мрачните облаци, нищо че една камара пари наринаха за ноф сателит.
              Благата на сателита ги чакайте след август,сега текат настройки.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ти вземи, та дай някво по-обстойно описание на овчаря, че да знам да бягам ли или да се спъна, па да падна.
                Наздраве!
                Е, го е овчерина, та ще си паднала с надежда и ще мижиш премрежено, ама он си вземе ягнето и щей те остави в доочакване.

                П.п. Светият Илия май на теб се разсърдил?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  tnm, нещо от теб ме прихвана. От известно време , каквото време си пожелая , такова ми се случва и без да паля казана . Наздраве !
                  Наздраве, Lelq! Все така да ти случват нещата!

                  П.П В хабитата - голям дъжд. Ситуацията доста напрегната. Булсата се замота нейде из мрачните облаци, нищо че една камара пари наринаха за ноф сателит.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Глей, на теб се не разсърди некой овчерин кога му отмъкваш ягнето, те подгони с гегата. Наздраве за угощенията с хайдушки адреналин!
                    Ти вземи, та дай някво по-обстойно описание на овчаря, че да знам да бягам ли или да се спъна, па да падна.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • tnm, нещо от теб ме прихвана. От известно време , каквото време си пожелая , такова ми се случва и без да паля казана . Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Разсърди ти Св. Илия. Сега като нищо ще ти издрънчи това една мълния.
                        Наздраве!
                        Глей, на теб се не разсърди некой овчерин кога му отмъкваш ягнето, те подгони с гегата. Наздраве за угощенията с хайдушки адреналин!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Мина градушка. Сега чакам гръмотевична буря. Наздраве за природните спектакли!
                          Разсърди ти Св. Илия. Сега като нищо ще ти издрънчи това една мълния.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Мина градушка. Сега чакам гръмотевична буря. Наздраве за природните спектакли!

                            Коментар


                            • Добро утро ! Да ви е усмихнат и напоителен денят ! Наздраве , Кръчма !

                              Коментар


                              • Добра вечер и наздраве и от мен!
                                https://m.youtube.com/watch?v=r4pI-k85uro

                                Коментар

                                Working...
                                X