IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Морген
    Каве
    Бърже ако може.
    Ти да не се завърна, че си толкова минорен? И не те уапа нищо!? Ни комар, ни крокодил от Женевското езеро. Направо ме разочарова. Толкова харчлък и никъв подвиг за спомен. От пиене на биричка спомен не остая. Поне с женевското Неси да се беше сборил.

    Коментар


    • Къде ги кръшкачите, бе? Лелей, тая анонимка много бързо задействала. Та БорИзневор размахал боздугана, тоест големата точилка и опраскал тиквите на изневеравачете. Пък кака с широк размах продуцира точилка след точилка, щото сега е момента. Време е се въведе промискуитетът. Да пием за свободната любов! Наздраве за хипарите!

      Коментар


      • Морген
        Каве
        Бърже ако може.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          Вай, вай ... Употребата на точилки от благоверните съпруги на пиянките от Кръчмата рязко ще се увеличи. Чудя се дали да не накарам по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието да се зафане с изработката им.
          При проявен интерес от леля и жената на Грую, моля да ми пишат на Лични!
          Наздраве!
          К(в)аке, почваѝте струговате точилките. Пуснах анонимки по антикорупционния закон за забежките на двамата субекта. В БорКор нема ги вземат предвид щото са анонимки, но благоверните са по-мнителни и решителни. Точилките по-дебели, дълги и здрави, че главите им корави. Ще видят те Филипините и Сръбский оператор, ама през звездички по пладне. Наздраве за солидарността с мамените съпруги! Филипинките си падат по неженени.
          П.п. Навремето предлагах да внасяме филипинки оправяме демографията. Сръбски държавен функционер, явно заимствал идеята, я изръси на всеослушание. Сръбкините щеха го изядат с все ръкавелите и перодръжката. То и аз се укривам, да сте не разбрали, че ви готва конкуренция, ако много се запъвате ка магарици на въжен мост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Не мога да се съглася с всичко,което казваш,но ще го приема.
            Италия и испания са.... ,няма да коментирам,аз по обичам в Азия как си живеят,но ние сме тръгнали към Аврупата и. ...
            Иначе няма нужда да си мерим ръчкането по света,че аз в това инвестирам основно.
            Радвам се че има и други такива хора.
            Наздраве.
            Уф, деева, що пък реши, че си ги мерим, заеви Ми нищо подобно, само казавм къде, според скоромното ми мнение, е истиснки животът, а не бач до откат. За Азия нямам особено мнение - малко източна и дубай, това ми е, нямам големи разходки в югоизточната част, ама от снимки и преживявания ми стои примитивно и не особено хигиенично. Що е време, пред нас е, та и до там следва да идем
            Затова и се кефя на Южна Италия, макар те да са хипер мърди - просто всичко е мега лежерно, до степен, че дори мангалите ги позаобиклват така, щото няма евтино папо Иначе съм замислил Исландия след година - интересно дали ще издържа на този кучи студ, за да видя северното сияние. Пък благоверната хептен ще се мръщи сигурно, та ще видим дали ще идва или ще и обявя, че сме мъжка компания за там, както съм и обявил за Филипините (което пък още по не е ясно кога ще се случи).

            Айде, разписах се, та ми се допи - хайде за дамите тук, че да не ме дънят много пред благоверната, а тя пък с точилката
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Бе не съм много съгласен за швейците - не е като да не съм ходил там и да не съм видял. Да не говорим, че такъв добитък като швеец няма, ами са дойчове, талиани и франсета, та си носят съответните пороци и плюсове на нацията си Бежанци нямат, но си имат достатъчно гмеж, особено балканска, а мизантропията и лицемерието им са на доста високо ниво.
              За другото няма да спорим, не му е мястото в Кръчмата, приемам критиката и си мълча, ама за шоколада и йеването - йаде, немя нужда - моята жена рупа по минимум кило на седмица (хем все линдт, да не речеш, че е някаква шльокавица), при 55 кила живо тегло на 170 санта, ама не съм забелязал нещо хипер велико да се е случило, иначе при една друга и без шоколад са се случвали чудеса Толкоз, иди в Южна Италия, че да видиш истински живот. Може и по долината на Лоара във Франция, Андалусия или околностите на Лисабон - живот си живеят хората, ако и да са бедмички, особено на фона на швейците
              Не мога да се съглася с всичко,което казваш,но ще го приема.
              Италия и испания са.... ,няма да коментирам,аз по обичам в Азия как си живеят,но ние сме тръгнали към Аврупата и. ...
              Иначе няма нужда да си мерим ръчкането по света,че аз в това инвестирам основно.
              Радвам се че има и други такива хора.
              Наздраве.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                Вай, вай ... Употребата на точилки от благоверните съпруги на пиянките от Кръчмата рязко ще се увеличи. Чудя се дали да не накарам по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието да се зафане с изработката им.
                При проявен интерес от леля и жената на Грую, моля да ми пишат на Лични!
                Наздраве!
                хубавото е, че жената тук не гледа - има ми доверие, а там, където гледа, аз си го трия превантивно, за да създавам илизията за благоверност (айде, вече и чиния сигурно полетя към мен, след точилаката). Но както се казва, за да е довлна една жена, трябва да те замеря с прашки, а не с чинии Наздраве
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Моят нихилизъм е градивен Груйо,а разликата между западна европа и Швейцария е толкова голяма колкото не можеш да си представиш!
                  Та за това говоря така,там няма разюздани мангали по улиците(бежанци)
                  А хората са от едно друго тесто.
                  Опитвам се да внасям всичко добро от света,което видя в милата ни кочинка,така,че не ме брой нихилист,ако бях нямаше да издържа,и щях да си бия камшика.
                  По повод на политическите ти закачки,няма да давам коментар,не защото нямам мнение,а защото не искам да ангажирам хорицата в кръчмата с политически щуротии.
                  Ако въобще си мислиш,че има политици и политика в България де

                  Шоколадът им е уникален,ядът го с килограми.
                  П.С. Водят ги първи по най-често практикуващи секс в Европа
                  Бе не съм много съгласен за швейците - не е като да не съм ходил там и да не съм видял. Да не говорим, че такъв добитък като швеец няма, ами са дойчове, талиани и франсета, та си носят съответните пороци и плюсове на нацията си Бежанци нямат, но си имат достатъчно гмеж, особено балканска, а мизантропията и лицемерието им са на доста високо ниво.
                  За другото няма да спорим, не му е мястото в Кръчмата, приемам критиката и си мълча, ама за шоколада и йеването - йаде, немя нужда - моята жена рупа по минимум кило на седмица (хем все линдт, да не речеш, че е някаква шльокавица), при 55 кила живо тегло на 170 санта, ама не съм забелязал нещо хипер велико да се е случило, иначе при една друга и без шоколад са се случвали чудеса Толкоз, иди в Южна Италия, че да видиш истински живот. Може и по долината на Лоара във Франция, Андалусия или околностите на Лисабон - живот си живеят хората, ако и да са бедмички, особено на фона на швейците
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Снощи по жегата седнах в една кръчма - една бира за Леля, една за Тянка и сега искам кафе....

                    Наздраве !
                    Тянка използва бирата, че да опече в къщи един бройлер. Не може артикулите на Кръчмата да отиват зян.
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Наздраве Лелче !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Снощи по жегата седнах в една кръчма - една бира за Леля, една за Тянка и сега искам кафе....

                        Наздраве !
                        Късно видях и вече не е за кафе , а пак бирено време . Наздраве !
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          уф, чиче, верно е, напоследък съм все в преразход, дейш . Да не говорим, че с 28 годишна не съм бил от 4 години (пу да не чуе жената, че колкото и да не може да смята, ще се усети ), ама от вискито не се отказвам и това си - държа да е пълнолетно. Га ида у Жапон (надявам се да е скоро, ама с децата е тегава работа откъм време), ша ви зачерпя с такова, пък ако и да е дърто вече

                          Вай, вай ... Употребата на точилки от благоверните съпруги на пиянките от Кръчмата рязко ще се увеличи. Чудя се дали да не накарам по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието да се зафане с изработката им.
                          При проявен интерес от леля и жената на Грую, моля да ми пишат на Лични!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ша ма простиш, Емиле, ама тоа Запад не е баш оня Запад, дека ни беше лелеян, хеле пък Швейцария - убаво, поддържано, подредено, ама пълно с всекаква балканска измет - като почнеш от шиптъри и свършиш с шумадийците. Та не ми я хвали чак толко много, че да има кОлтурен шоГ и ужаЗ, като слезеш у нас. Е, не мирише като при наближаването на Бургас по магистралата (дружеска закачка), ама се ядва и у нас.

                            И изобщо айде да се поспрем малко с този нихилизъм, че определено ми идва възнанагорно. Имаме си супер територия, от нас зависи дали ще стане дъжава, или ще остане протекторат! И как все никой не гласува за сегашните, пък те все печелят - хеле пък в БургаЗ и околията, видно място на псевдопатриоти (не е лично към теб).

                            П.С. Иначе местният ми шоколад, дето е ширпотреба (не говоря за хубавото качство, а стандартен от супера), не е с нищо по-добър от Своги или Кума Лиса, ама пусто реклама. А скъпотията им вече минава всякакви граници - даже на мен ми идва байгън
                            Моят нихилизъм е градивен Груйо,а разликата между западна европа и Швейцария е толкова голяма колкото не можеш да си представиш!
                            Та за това говоря така,там няма разюздани мангали по улиците(бежанци)
                            А хората са от едно друго тесто.
                            Опитвам се да внасям всичко добро от света,което видя в милата ни кочинка,така,че не ме брой нихилист,ако бях нямаше да издържа,и щях да си бия камшика.
                            По повод на политическите ти закачки,няма да давам коментар,не защото нямам мнение,а защото не искам да ангажирам хорицата в кръчмата с политически щуротии.
                            Ако въобще си мислиш,че има политици и политика в България де

                            Шоколадът им е уникален,ядът го с килограми.
                            П.С. Водят ги първи по най-често практикуващи секс в Европа
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Нека да помогнем! http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...81%D0%BA%D0%B0
                              Благодарим Ви!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                КРИЗА, ИДЕ КРИЗА...!!!
                                Щом Грую почна да се жалва от разходите си, става страшно......( дет се вика от 18 г уиски ще мине на 15 г и от 22 ггодишна ще се прежали с 28годишна... )

                                Наздраве за ценителите !
                                уф, чиче, верно е, напоследък съм все в преразход, дейш . Да не говорим, че с 28 годишна не съм бил от 4 години (пу да не чуе жената, че колкото и да не може да смята, ще се усети ), ама от вискито не се отказвам и това си - държа да е пълнолетно. Га ида у Жапон (надявам се да е скоро, ама с децата е тегава работа откъм време), ша ви зачерпя с такова, пък ако и да е дърто вече

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X