IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бах тоз нерв, кога ще мине бре не мога да спя
    Че и не дават упойка да си взема
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ще ти дам разяснение за нас възрастните....
      Между прешлените хрущяла е размазан и прави "топчета" в гръбначния стълб, където минават снопове с нерви. Притиска ги и от там идва отвратната болка, парези по краката, позиви за тоалетна без ефект и т.н. Отделно прешлените се трият един в друг и пак дразнят нервните окончания. Ако мине време без лечение задължително в легнало положение, разтягане и отпускане на нервите, те се повреждат, нервните импулси не могат да стигнат до края на влакното и нерва може да загине ..Тогава временната пареза преминава в съкатлък. Тук е мястото на Нивалина - единственото лекарство, което възстановява предаването на нервните импулси.....

      И идва обяснението за нас възрастните.....Просто с течение на времето на мястото на износената смазка се появяват шипове - своеобразни стълбове между прешлените - държат ги на разстояние един от друг, но нарушават гъвкавостта и подвижността им...
      Затова ние възрастните си лежим по груб и чакаме други да свършат работата ....

      Наздраве !
      Палавникът той ...

      П.П. И на не чак толкова възрастните им се появяват шипове, следствие на безхаберие при разни травми.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


        Ти си бил по-обстоен в препоръките. И най-вече - казваш му ги от "първа ръка".
        Аз имам наблюдения върху страданията на майка ми. Направи ми впечатление обаче, че с възрастта при нея кризите отшумяха.
        Наздраве!
        Ще ти дам разяснение за нас възрастните....
        Между прешлените хрущяла е размазан и прави "топчета" в гръбначния стълб, където минават снопове с нерви. Притиска ги и от там идва отвратната болка, парези по краката, позиви за тоалетна без ефект и т.н. Отделно прешлените се трият един в друг и пак дразнят нервните окончания. Ако мине време без лечение задължително в легнало положение, разтягане и отпускане на нервите, те се повреждат, нервните импулси не могат да стигнат до края на влакното и нерва може да загине ..Тогава временната пареза преминава в съкатлък. Тук е мястото на Нивалина - единственото лекарство, което възстановява предаването на нервните импулси.....

        И идва обяснението за нас възрастните.....Просто с течение на времето на мястото на износената смазка се появяват шипове - своеобразни стълбове между прешлените - държат ги на разстояние един от друг, но нарушават гъвкавостта и подвижността им...
        Затова ние възрастните си лежим по груб и чакаме други да свършат работата ....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Да,извиках,биха ми две инжекции,минаха 25-30 мин. И нищо,не мога да се помръдна
          Ми може би трябваше веднага да ги викнеш, а не да чакаш. Ще се оправиш , споко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Не ходи никъде , извикай си линейка! Как ще ходиш , като не можеш и до кенефа да стигнеш !
            Да,извиках,биха ми две инжекции,минаха 25-30 мин. И нищо,не мога да се помръдна
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Благодаря за съветите.
              Това не ми е за първи път,ама този път е страшно,не мога да се помръдна.
              Тази инжекция каква е ,в спешното ли да ходя?
              Не ходи никъде , извикай си линейка! Как ще ходиш , като не можеш и до кенефа да стигнеш !
              Last edited by Lelq; 14.09.2017, 21:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Имам двойна дискова - с две отвратни кризи ( по месец...!!!) Много съм страдал и съм стигал до депресия за бъдещето си....
                Затова мога да дам съветите си :
                1. Диклак на хапчета( по време на хранене) или свещички.
                2. Инжекция ( лекарите знаят каква ) без отлагане.....
                3. Каквото имаш за мазане и масаж по гръбнака...Продължително и с увеличаваща се сила..,,
                4. Има упражнения за отпускане....
                - в легнало положение по гръб, разперваш ръцете на кръст и не ги местиш. Главата на ляво, краката на дясно - бавно и леко и обратно- 10 пъти...
                След това свиваш краката и пак - главата на ляво, краката свити надясно....Може и малко помощ от жената - леко да натиска краката . Ръцете не ги мърдаш ....Има още едно положение, но като те отпусне малко болката.....

                Съчувствам ти ( вил съм като куче от болка...) - два пъти съм бил в болница за операция .....Бягам и не ме интересува ...
                За 10 бона от здравната каса, могат да те инвалидизират до гроб....

                Аз се оправих само с масаж и акупунктура !!!!!

                пп Задължително в бъдеще трябва да свалиш кила и да ти е стегнат корема....
                Като стягаш коремните мускули местиш гръбнака в правилно положение ....

                Късмет !
                Благодаря за съветите.
                Това не ми е за първи път,ама този път е страшно,не мога да се помръдна.
                Тази инжекция каква е ,в спешното ли да ходя?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Имам двойна дискова - с две отвратни кризи ( по месец...!!!) Много съм страдал и съм стигал до депресия за бъдещето си....
                  Затова мога да дам съветите си :
                  1. Диклак на хапчета( по време на хранене) или свещички.
                  2. Инжекция ( лекарите знаят каква ) без отлагане.....
                  3. Каквото имаш за мазане и масаж по гръбнака...Продължително и с увеличаваща се сила..,,
                  4. Има упражнения за отпускане....
                  - в легнало положение по гръб, разперваш ръцете на кръст и не ги местиш. Главата на ляво, краката на дясно - бавно и леко и обратно- 10 пъти...
                  След това свиваш краката и пак - главата на ляво, краката свити надясно....Може и малко помощ от жената - леко да натиска краката . Ръцете не ги мърдаш ....Има още едно положение, но като те отпусне малко болката.....

                  Съчувствам ти ( вил съм като куче от болка...) - два пъти съм бил в болница за операция .....Бягам и не ме интересува ...
                  За 10 бона от здравната каса, могат да те инвалидизират до гроб....

                  Аз се оправих само с масаж и акупунктура !!!!!

                  пп Задължително в бъдеще трябва да свалиш кила и да ти е стегнат корема....
                  Като стягаш коремните мускули местиш гръбнака в правилно положение ....

                  Късмет !

                  Ти си бил по-обстоен в препоръките. И най-вече - казваш му ги от "първа ръка".
                  Аз имам наблюдения върху страданията на майка ми. Направи ми впечатление обаче, че с възрастта при нея кризите отшумяха.
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Помагайте хорица,вцепених се,сецнах се не мога да помръдна от леглото
                    Вземам болкоуспокояващо,не действа,мажат ме с някви мазила,не действа,до тоалетна не мога да отида
                    Баси,наведох се и край.....
                    Болница, инжекция и като те отпусне - гимнастика.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Помагайте хорица,вцепених се,сецнах се не мога да помръдна от леглото
                      Вземам болкоуспокояващо,не действа,мажат ме с някви мазила,не действа,до тоалетна не мога да отида
                      Баси,наведох се и край.....
                      Имам двойна дискова - с две отвратни кризи ( по месец...!!!) Много съм страдал и съм стигал до депресия за бъдещето си....
                      Затова мога да дам съветите си :
                      1. Диклак на хапчета( по време на хранене) или свещички.
                      2. Инжекция ( лекарите знаят каква ) без отлагане.....
                      3. Каквото имаш за мазане и масаж по гръбнака...Продължително и с увеличаваща се сила..,,
                      4. Има упражнения за отпускане....
                      - в легнало положение по гръб, разперваш ръцете на кръст и не ги местиш. Главата на ляво, краката на дясно - бавно и леко и обратно- 10 пъти...
                      След това свиваш краката и пак - главата на ляво, краката свити надясно....Може и малко помощ от жената - леко да натиска краката . Ръцете не ги мърдаш ....Има още едно положение, но като те отпусне малко болката.....

                      Съчувствам ти ( вил съм като куче от болка...) - два пъти съм бил в болница за операция .....Бягам и не ме интересува ...
                      За 10 бона от здравната каса, могат да те инвалидизират до гроб....

                      Аз се оправих само с масаж и акупунктура !!!!!

                      пп Задължително в бъдеще трябва да свалиш кила и да ти е стегнат корема....
                      Като стягаш коремните мускули местиш гръбнака в правилно положение ....

                      Късмет !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Децата не са оправдание!
                        Аз имам две.
                        Каката като беше на 5 съм я водил на другия край на земното кълбо на 10 часа разлика с България.
                        Малкия разбоник на месеци го ръчках из цялата северен рейн вестфалия-дортмунд,ессен,дуизбург,кьолн и т.н.
                        На година и 4 месеца в Лондон му разказах играта,от сутрин до вечер обиколки из цял Лондон.
                        Та както казах :децата са ръчна спирачка,само ако си с такава нагласа.
                        Бравос, кефя ти се, но от друга страна си мисля какво ли им причиняваш на тези дребни душици - ей ся са в Сандански, уж на чист въздух с баба си, ама мен ме гложди едно такова отвътре, че трявба да ги карам до София, пък те ще мрънкат в колата и ще им създам дискомфорт. Същата работа беше и с морето - уж трябваше да спят, но от Пловдив до Елените беше сериозен рев, а не са ревливи по принцип. Ми не знам, аз по света няма да ги водя докато не навършат поне 7 - нагледал съм се на малки бебенца по самолетите, ама айде да не го обръщам на бг-мама.
                        Сега събирам левчета и двулевки и като напълня 3 кутии от капсули на нескафе, ще идем с жената до Малдивите или Бали, а дотогава - мечтииии

                        П.С. И внимавай с разните там навехвания и разтягания - аз редовно разтягам, щото се пресилвам за нещо, а сила имам, но гъвкавостта вече поизчезна. Пий едно хубаво уиски - ако няма полза, няма да има и вреда
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • По скоро извикай линейка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Помагайте хорица,вцепених се,сецнах се не мога да помръдна от леглото
                            Вземам болкоуспокояващо,не действа,мажат ме с някви мазила,не действа,до тоалетна не мога да отида
                            Баси,наведох се и край.....
                            Спешно търси чакръкчия. Вашият там се бил споминал.

                            Коментар


                            • Помагайте хорица,вцепених се,сецнах се не мога да помръдна от леглото
                              Вземам болкоуспокояващо,не действа,мажат ме с някви мазила,не действа,до тоалетна не мога да отида
                              Баси,наведох се и край.....
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Tи младееш, нали затова ходи до Алпите, че да те поддържат вечно млад с ЦЕРН-а
                                Пък аз с тези чавета съм си за никъде вече - то човек си живее живота, докато няма деца, после или живее техния живот, или живее собствения си през тях, което е горе-долу едно и също. Та така, дърт съм вече, щом и откакто се родиха децата не съм ходил по чуждо - явно не съм вече най-по, както обичаше да се изразява като превъзходна степен сестрата на баба ми, Бог да я прости.
                                Уф, наздраве - ханпнах един врат, ама не го полчх с нищо
                                Децата не са оправдание!
                                Аз имам две.
                                Каката като беше на 5 съм я водил на другия край на земното кълбо на 10 часа разлика с България.
                                Малкия разбоник на месеци го ръчках из цялата северен рейн вестфалия-дортмунд,ессен,дуизбург,кьолн и т.н.
                                На година и 4 месеца в Лондон му разказах играта,от сутрин до вечер обиколки из цял Лондон.
                                Та както казах :децата са ръчна спирачка,само ако си с такава нагласа.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X