IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio;n3239519[B
    ]Тая оскруша е храна за диабетици бре хора [/B]
    Нали няма да отупвате куйрука още
    А отварата от кората й за хора с кариера за инертни материали
    Много ценно дърво, ама от години не съм го срещала в "диво " състояние из горите и синорите.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Тая оскруша е храна за диабетици бре хора
      Нали няма да отупвате куйрука още
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

        Е за тва - коте

        Да ти е жив и здрав студентина. Моят нещо много взе да говори за оставане в БГ. Не знам.... Ако така реши, ще го подкрепя, ама нещо не съм много навит. Засега нехае, щото има цели 5-6 месеца да го мисли. Ще го натиря пак другия месец да гледа университети в Холандия. Англия е отказана официално.
        Моят още преди две години ми рече, че няма да ходи да учи в странство. Мислех, че ще му дойдат други помисли в мозъчето, ама - не.
        Та сега и аз съм на фаза "подкрепяне", пък да видим как ще се развият нещата в бъдеще.
        Наздраве!

        П.П. С котките не моем да влезем в унисон. Имам приятелка с персийски котарак, като ме види и се завира за дивана. Хем не съм го ритала повече от един, два пъти ...
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Тайфата, у пещерата започва да става весело. По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието стяга багажа за Голямото село и се чуди кой от мен и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ще изтегли късата клечка и ще поеме отговорността за дебелото псе.
          Аз му казвам да го земе със себе си, та да може добитъка да усети академичната атмосфера, де кипи у Студентски град. Забелязвам обаче времена загуба на слух у студента. Дано не оглушее и баща му, че тогаз на зле ще отиде работа, хеле па с тез ранни разходки, кога утрото е напоено с мрак.
          Наздраве!
          Е за тва - коте

          Да ти е жив и здрав студентина. Моят нещо много взе да говори за оставане в БГ. Не знам.... Ако така реши, ще го подкрепя, ама нещо не съм много навит. Засега нехае, щото има цели 5-6 месеца да го мисли. Ще го натиря пак другия месец да гледа университети в Холандия. Англия е отказана официално.
          Last edited by Наивник; 17.09.2017, 23:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            От известно време започнах да си мразя работата.....
            Хората отмарят, на почивки ходят, за дестинации по чужбина говорят, за пиене и убави девойки мислят, а на мен само проблеми ми в главата ....

            Започнах да се настройвам, ставам сутрин и си казвам - още малко и си подавам оставката ...

            Наздраве !

            пп В таз жега - джин с тоник и резенче лимон !


            Има нещо гадно в цялата работа. Толкова години бачкане, аз съм пеел и работел. Ще станат вече 3 години, нещо не ми е никак кеф. А и се случи нещо отвратително в началото на годината. Накратко - добре че всички сме живи. Но нищо не остана от бизнеса. Хабя страшно много нерви в спасяването на чужди пари. Ще бъдат спасени, но не знам какво ще е моето физическо и психическо състояние на финала. А не съм вече на 20 нито на 30. Имам алтелнатива, но не мога да се откъсна по никакъв начин, като обсебен съм. Уж съм свободен човек и във всеки момент съм готов да заеба, а не мога...... Нещо всичките тези години, не ми позволяват да се спася сам. Ще има и повече от добро възнаграждение когато всичко се оправи и се надявам да мога да си го харча, но понякога, просто не издържам.

            Наздраве!

            Коментар


            • Тайфата, у пещерата започва да става весело. По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието стяга багажа за Голямото село и се чуди кой от мен и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ще изтегли късата клечка и ще поеме отговорността за дебелото псе.
              Аз му казвам да го земе със себе си, та да може добитъка да усети академичната атмосфера, де кипи у Студентски град. Забелязвам обаче времена загуба на слух у студента. Дано не оглушее и баща му, че тогаз на зле ще отиде работа, хеле па с тез ранни разходки, кога утрото е напоено с мрак.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                И аз това разправях, трябва да позагние, ама кой ще я чака. Тя току порасла до езерото с лилиите, а в него плуваха некви патици. Играеше ми окото да видя поне една в тавата. Като лебедите във филма Лондон. То нали съм си мургавичък, трябва следвам мургавите модели на прехрана. Но си останах на скоруши.
                П.п. Благодара за оценката, че съм 39-годишен. По-млад съм по душа, но от теб само толкоз признание мож се откъсна. Ще те черпа със скорушова, кога скорушата ми роди богато. Къде средата на века. Да сме живи и здрави до тогази. Наздрави!
                Дай боже ....
                Два бидона по 80 л с плод да напълниш и толкова да изядеш.....
                50 л ракия да направиш и на помена за чичо ( месечния, а не 25г), с нея да почерпиш....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Добрутро на кръчмата!
                  Сипете некво коктейлче. Ще си мисля, че съм ходил на море Баси филма в който съм влязъл тази година. 30 години назад все съм намирал време

                  Наздраве!
                  От известно време започнах да си мразя работата.....
                  Хората отмарят, на почивки ходят, за дестинации по чужбина говорят, за пиене и убави девойки мислят, а на мен само проблеми ми в главата ....

                  Започнах да се настройвам, ставам сутрин и си казвам - още малко и си подавам оставката ...

                  Наздраве !

                  пп В таз жега - джин с тоник и резенче лимон !



                  Коментар


                  • Май забравихме да поздравим Верчето, Надето, Любка и Софка? Както и изтерзания столичен град. Честит празник!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !

                      Еййй, на 39 г ( х 2 )стана и не ти дойде акъла.....

                      Ще я оставиш скорушата да позагние 4-5 дни и тогава се яде...Много е полезна за разбити от алкохол, жени и цигари сърца......

                      Наздраве !

                      пп Знам, че си циция, но след 15 - 20 г да почерпиш 2-3 кила от това чудо на подмладяването.....
                      И аз това разправях, трябва да позагние, ама кой ще я чака. Тя току порасла до езерото с лилиите, а в него плуваха некви патици. Играеше ми окото да видя поне една в тавата. Като лебедите във филма Лондон. То нали съм си мургавичък, трябва следвам мургавите модели на прехрана. Но си останах на скоруши.
                      П.п. Благодара за оценката, че съм 39-годишен. По-млад съм по душа, но от теб само толкоз признание мож се откъсна. Ще те черпа със скорушова, кога скорушата ми роди богато. Къде средата на века. Да сме живи и здрави до тогази. Наздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Вчера почетох бодра полустолетничка и днес за опресняване се разходихме из парк-двореца Врана с разни трезвеняци без такса. И сега свежарка, щото още се усещам като четвъртинкостолетник, а не като Чиче. И Емилио с неговите болежки. В тая жега, добре че слънцето падна и не напича баш. А в парка нападнахме една скоруша. Плодовете сладкокисяляк. То и аз съм посадил, ама ще почне да ражда след поне 10-15 години.
                        Добро утро !

                        Еййй, на 39 г ( х 2 )стана и не ти дойде акъла.....

                        Ще я оставиш скорушата да позагние 4-5 дни и тогава се яде...Много е полезна за разбити от алкохол, жени и цигари сърца......

                        Наздраве !

                        пп Знам, че си циция, но след 15 - 20 г да почерпиш 2-3 кила от това чудо на подмладяването.....

                        Коментар


                        • Вчера почетох бодра полустолетничка и днес за опресняване се разходихме из парк-двореца Врана с разни трезвеняци без такса. И сега свежарка, щото още се усещам като четвъртинкостолетник, а не като Чиче. И Емилио с неговите болежки. В тая жега, добре че слънцето падна и не напича баш. А в парка нападнахме една скоруша. Плодовете сладкокисяляк. То и аз съм посадил, ама ще почне да ражда след поне 10-15 години.
                          Last edited by Trakatrak'; 17.09.2017, 17:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Маниий, понеже имаше надежда за тази седмица зяпах Кипър и Родос. Сега като се изпари зяпам Египет и Дубай вече. Няма време за надалеч с банане....
                            Е пак правилно си се ориентирал . Ще те огрее и тази година .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Спокойно , годината не е свършила. Като дойде зимата , може да отлетиш някъде на топло с море и банани
                              Маниий, понеже имаше надежда за тази седмица зяпах Кипър и Родос. Сега като се изпари зяпам Египет и Дубай вече. Няма време за надалеч с банане....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Добрутро на кръчмата!
                                Сипете некво коктейлче. Ще си мисля, че съм ходил на море Баси филма в който съм влязъл тази година. 30 години назад все съм намирал време

                                Наздраве!
                                Спокойно , годината не е свършила. Като дойде зимата , може да отлетиш някъде на топло с море и банани

                                Коментар

                                Working...
                                X