IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Просто одеало е достатъчно
    Н'дей така, сега Чичин цела нощ ще сънува как те завива-отвива с меко мохерно одеяло. Три пъти ще се препоти в това неустойчиво време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Я,размърдал са народа.
      Ха наздраве!
      Наздраве!

      Коментар


      • Я,размърдал са народа.
        Ха наздраве!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Що? Китеникът е прекрасна родна творба, която винаги много съм ценял! Уникални са родните китеници, губери, халища черги - страхотна работа. Наздраве и само Левски!
          Красиви и уникални са за гледане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Лелчето за меча кожа си мечтае. От бела мечка. И да си лежи голичка на нея пред камината. Ааааа, ясно, такива филми е гледала явно. Наздраве за кинообразците на лек, охолен, разпуснат живот!

            Ето я и изпосталялата кожа:
            Просто одеало е достатъчно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Ми то дойде зимата Камина може, китеник - не. Много прашно и мърляво ми звучи
              Що? Китеникът е прекрасна родна творба, която винаги много съм ценял! Уникални са родните китеници, губери, халища черги - страхотна работа. Наздраве и само Левски!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Ай ся...претенции.....

                Шъ съ обичате, без да се събличате.....

                Наздраве !
                Лелчето за меча кожа си мечтае. От бела мечка. И да си лежи голичка на нея пред камината. Ааааа, ясно, такива филми е гледала явно. Наздраве за кинообразците на лек, охолен, разпуснат живот!

                Ето я и изпосталялата кожа:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ми то дойде зимата Камина може, китеник - не. Много прашно и мърляво ми звучи
                  Ай ся...претенции.....

                  Шъ съ обичате, без да се събличате.....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Стига де....!
                    Още малко и пламтяща камина с китеник пред нея ще си поръчаш....

                    Наздраве !
                    Ми то дойде зимата Камина може, китеник - не. Много прашно и мърляво ми звучи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добро утро! Едно червено вино с прасешка пържолка! Наздраве!
                      Стига де....!
                      Още малко и пламтяща камина с китеник пред нея ще си поръчаш....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добро утро! Едно червено вино с прасешка пържолка! Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Mи ако ми дойде Меланията дома, ще и сваля веднага ризката и... я пускам да си ходи при чиче На мен ризката от 1380 долара ми стига - колко каки са това, не е истина
                          Добро утро !
                          Мии, тя МеланИ и на мен за това ми стига - да се разходи с таз ризка и тез дънки по градината.....

                          пп Имам известни мераци и само по ръкавички да бъде, но да не прекалявам ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Точно така си е - вчера тъкмо отворих на децата да се проветри и по едно време като засмърдя на изгоряло, та реших, че нещо се е прецакало по ел инсталацията, а то - комшиите пак запушили с лайната, дето ги горят. А точно до тях е детска градина и децата си играят в задния двор, досами комина. Отвратителна история. Добре че има Джеймисънче за успокоение на нервата, а и прозорец в съседната стая, от другата страна, че да отворя и там и да се разкара тази мизерия. Уф, та така - затова не я харесвам есента, като падне и мъглата - хептен.
                            не съм много по бирата, ама ейла не е съвсем лоша работа. Наздраве
                            Наздраве с малък поздрав, в който вместо Ленчето го пиши "съседчето, де ме одими".
                            https://www.youtube.com/watch?v=1hpovj3aBzg


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Теб златната рибка ка ти попадне в мрежата ще си поискаш златна люспа. Кво ли друго ти требва? Освен Джейми и лимонки за съседния комин.
                              Точно така си е - вчера тъкмо отворих на децата да се проветри и по едно време като засмърдя на изгоряло, та реших, че нещо се е прецакало по ел инсталацията, а то - комшиите пак запушили с лайната, дето ги горят. А точно до тях е детска градина и децата си играят в задния двор, досами комина. Отвратителна история. Добре че има Джеймисънче за успокоение на нервата, а и прозорец в съседната стая, от другата страна, че да отворя и там и да се разкара тази мизерия. Уф, та така - затова не я харесвам есента, като падне и мъглата - хептен.
                              не съм много по бирата, ама ейла не е съвсем лоша работа. Наздраве
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Mи ако ми дойде Меланията дома, ще и сваля веднага ризката и... я пускам да си ходи при чиче На мен ризката от 1380 долара ми стига - колко каки са това, не е истина
                                Теб златната рибка ка ти попадне в мрежата ще си поискаш златна люспа. Кво ли друго ти требва? Освен Джейми и лимонки за съседния комин.

                                Коментар

                                Working...
                                X