IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Lelq, настана време да преминем от лимонов кварц на рубин.
    Наздраве!

    П.П. Тати заложи 1000 кила мерло за направа на разни еликсири, обаче температурите рязко паднаха и благородния биохимичен процес наречен алкохолна ферментация, не ще да започне. Ся ма тормози по телефона с въпроси от най-различно естество, де са по в сферата на познания на свата.
    Процеса е биотехнологичен ....Ако му е студено на гроздето има два начина ...Първо едно младо 40 + г се топва в кацата или кацата се завива с топли одежди, докато температурата на въздуха мине 20 градуса....
    Малийй, с 1000 л що черпене ще пада...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро и от мен!
      Lelq, настана време да преминем от лимонов кварц на рубин.
      Наздраве!

      П.П. Тати заложи 1000 кила мерло за направа на разни еликсири, обаче температурите рязко паднаха и благородния биохимичен процес наречен алкохолна ферментация, не ще да започне. Ся ма тормози по телефона с въпроси от най-различно естество, де са по в сферата на познания на свата.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Щях да му направя таз забележка, но щеше да ме обвини в расова сегрегация.....(на родата)

        Наздраве !
        А бе, знам аз, че му щадиш ти чувствата ...
        Ама аз като отворих вратата на Кръчмата и като видях кви музики и танци се чуват и виждат из Кръчмата, не издържах. В повече ми идват тез ритми.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро и от мен!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            УжасТ! Напълнил си Кръчмата с представители на маалата. Братчед до брадчет, щъкат кат хлебарки из храма. Дей Колито да въведе ред и порядък!?
            Наздраве!
            Добро утро !

            Щях да му направя таз забележка, но щеше да ме обвини в расова сегрегация.....(на родата)

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Това ми е по-сладко, но отмина:
              https://www.youtube.com/watch?v=Od8nHVhnMvA
              УжасТ! Напълнил си Кръчмата с представители на маалата. Братчед до брадчет, щъкат кат хлебарки из храма. Дей Колито да въведе ред и порядък!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Да почетем пионера:
                http://www.investor.bg/novini/346/a/...godini-247432/
                Той направи кръчмата на живота по-ласкава. Колко ли зайчета го чакат горе? Голям купон ще падне!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Замирисва на зима
                  Става ми все по-сладко на софрата
                  Това ми е по-сладко, но отмина:
                  https://www.youtube.com/watch?v=Od8nHVhnMvA

                  Коментар


                  • Замирисва на зима
                    Става ми все по-сладко на софрата
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Масата ви чака:


                      Кючека и той:


                      Ала за капак задължително ще приключим с хорце:

                      Коментар


                      • Добро утро и наздраве, Кръчма!
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Много дискриминационно ми прозвуча горното...

                          Представих си, че някоя дама сега се натиска... /да почерпи, де/ - и ти направо я игнорираш! Не е хубаво това...


                          По другият въпрос: разните болежки, с които тук търсят помощ или поне съчувствие, бих препоръчал да вникнете в следната подсказка - и веднага ще се ухилите доволно... Все пак сте победили милиони други! ))





                          Наздраве за най-добрия от най-добрите! ))

                          В тази тема Кой с главно "к" е този, който черпава, макар виртуално, а не някой готов да те завлече или преметне в Криминалната република на безродието и деградацията.
                          Dave Brubeck - Take Five ( Original Video)
                          https://www.youtube.com/watch?v=PHdU5sHigYQ
                          Dave Brubeck - Take Five
                          https://www.youtube.com/watch?v=vmDDOFXSgAs
                          Last edited by Trakatrak'; 27.09.2017, 08:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            В дъждовната вечер Кой ще почерпи? Ще се почерпи ли и Кой?

                            Много дискриминационно ми прозвуча горното...

                            Представих си, че някоя дама сега се натиска... /да почерпи, де/ - и ти направо я игнорираш! Не е хубаво това...


                            По другият въпрос: разните болежки, с които тук търсят помощ или поне съчувствие, бих препоръчал да вникнете в следната подсказка - и веднага ще се ухилите доволно... Все пак сте победили милиони други! ))





                            Наздраве за най-добрия от най-добрите! ))


                            Коментар


                            • До всички с чаши i без.

                              Заявление:
                              - погрижил съм се за пчелите,
                              - сложил съм гроздето - обещаващо,
                              - телето чака още малко,
                              - ракията е сварена още предишни години, там недостиг не се очертава с темпа на консумация. Има като за една прилична кръчма.
                              - програмата на Адамс за непосредствено бъдеще горе долу ясна....

                              Извод (TODO) :
                              - да взема да зазимя акциите до към 15ти декември примерно, пък вие ще се справите и без мен, а? или 15и януари?

                              Коментар


                              • В дъждовната вечер Кой ще почерпи? Ще се почерпи ли и Кой?

                                Коментар

                                Working...
                                X