IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Аааа, аз съм си градски, щото да се видя със стари другари и другарки и да продължа тегави ремонти. Чак към уикенда ще бера гроздето. А ти щом си наоколо, все ще има кого да взема на бъзик. Требва се развеселяваме сред баналната повседневност на рутината. Ама, хората загубиха чувство за хумор. Ех, къде са Варлаам Копринарката и Ванчо Селямсъза. Наш Ванчо малко на тях наподобява. С особено усещане към хумора.
    Тая година я приключвам без ремонти. Обаче вече съм извадила виза за строеж и в момента сбирам документи за разрешително. Търся му занимавка на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Решила съм една бяла спретната къщурка да го накарам да ми направи, че тези дето ги имаме, малко са ми.
    Наздраве!

    П.П. С годините се научих да ценя хората с чувство за хумор. Погледът им към околния свят и обитателите му е друг, спрямо този на сириозните люде.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Това е то ... Да те тресне скуката и насреща да няма никого, с когото да се заядеш.
      Кво стана на село - разтури ли градината?
      Наздраве!
      Аааа, аз съм си градски, щото да се видя със стари другари и другарки и да продължа тегави ремонти. Чак към уикенда ще бера гроздето. А ти щом си наоколо, все ще има кого да взема на бъзик. Требва се развеселяваме сред баналната повседневност на рутината. Ама, хората загубиха чувство за хумор. Ех, къде са Варлаам Копринарката и Ванчо Селямсъза. Наш Ванчо малко на тях наподобява. С особено усещане към хумора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Зайчеяйчена диета за вас, че много се оядохте със салатки на растежа и се овълчихте като спекуланти зайци, та сринахте борсата. Да ви е за поука, че без белтъчини и мазнини нема растеж.
        Това е то ... Да те тресне скуката и насреща да няма никого, с когото да се заядеш.
        Кво стана на село - разтури ли градината?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Зайчеяйчена диета за вас, че много се оядохте със салатки на растежа и се овълчихте като спекуланти зайци, та сринахте борсата. Да ви е за поука, че без белтъчини и мазнини нема растеж.

          Коментар


          • Нещо много кротко. Всички са отишли на купон до сутринта. А кръчмата зее празна. Само певецът зяе "Отиваме на купон! Ще се кълчим до сутринта."
            https://www.youtube.com/watch?v=lybZvhkZ-nI

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Брееейй тоз Безимен как хубаво можел да пее. И глас има
              Почерпете го нещо бе, че нямам дребни


              Това ми прилича на лозунгът от време оно: "Другари, дайте да дадем!"

              Та - това, че нямаш дребни /за почерпка/ - нека това да ти е проблемът! Наистина, то и почерпката ти би била такава - щом се бъркаш за дребни..., ама нейсе...

              Не се притеснявай - аз съм инцидентно тук. Включвам се от време на време - САМО, за да оправя някоя бакия или да помогна с нещо, което съм научил през мнооооогото години, които съм живял на тоя свят. Ама - колко много са - "многото", ли? Достатъчно, за да мога да използвам онова клише: "/Аз/ Зная, че нищо не зная!"...

              В интерес на истината, във форума има хора, които знаят за мен повече от самият... мен...

              п.п. Това не беше песен, а мисли на автора, подредени от същият в стихотворна форма, с римувани куплети. Ако си добър композитор - можеш да направиш мелодия и да запееш. Значи - не се кОси за почерпката /от другите/ - не е имало необходимост да се бъркаш за дребни...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Опалянка ... ти по съседките ли се заглеждаш!? Палавникът той

                П.П. Имаш едно реално черпене от мен. Тати е приел присърце твоя съвет и в момента мерлото шушука у бидоните.
                Облизах се с надежда. Уви! Пак ще ми пробуташ некое киселинно възбудително. А ти глей да не се пропиеш с толкова мерло.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Като каже някой диета, се сещам за обръч. Нещо като онзи виц дето един всичко асоциирам с ц'ци.
                  А за обръча са две. Възклицанието "не разваляйте хубавата жена" и от друга страна констатацията че обръчът ти е по мярка обикновено се свързва с порив към диетите....
                  Като каже някой "обръч" и се сещам какъв тормоз беше на тренировките когато бях дете. И в по-зряла възраст го ползвах за стягане и кръшна талия, но напоследък ми стана тесен.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Как коя? - Съседката. Те съседките винаги ти се струва, че пазят диети. Освен некои безнадеждни случаи.
                    Опалянка ... ти по съседките ли се заглеждаш!? Палавникът той

                    П.П. Имаш едно реално черпене от мен. Тати е приел присърце твоя съвет и в момента мерлото шушука у бидоните.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Като каже някой диета, се сещам за обръч. Нещо като онзи виц дето един всичко асоциирам с ц'ци.
                      А за обръча са две. Възклицанието "не разваляйте хубавата жена" и от друга страна констатацията че обръчът ти е по мярка обикновено се свързва с порив към диетите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Коя е тая лудата, дето пази диета!? Да си разваля кръшната снага. УжасТ!!!

                        П.П. В теа ти две изречения, чини ми се ..., га че има известна доза еротика. Не знам дали ще достатъчна за изискванията на VNM, ама без червена точка - толкуз.
                        Как коя? - Съседката. Те съседките винаги ти се струва, че пазят диети. Освен некои безнадеждни случаи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                          Брееейй тоз Безимен как хубаво можел да пее. И глас има
                          Почерпете го нещо бе, че нямам дребни
                          Да пусне демозапис и тогава. Така на гола вяра кой черпава?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Хиииитра си тииииии! Като цяло стадо невестулки си хитра. Кафе ще ми пробутва, пхъ! Аз така на една габърчанка, де пази диета, ще подаря торта с банани и после заедно ще я консумираме. Тя с очи, аз с уста.
                            Коя е тая лудата, дето пази диета!? Да си разваля кръшната снага. УжасТ!!!

                            П.П. В теа ти две изречения, чини ми се ..., га че има известна доза еротика. Не знам дали ще достатъчна за изискванията на VNM, ама без червена точка - толкуз.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Брееейй тоз Безимен как хубаво можел да пее. И глас има
                              Почерпете го нещо бе, че нямам дребни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Няма да се оплакваш!!!


                                Влачи сега едно кафе за "Добро утро"
                                Хиииитра си тииииии! Като цяло стадо невестулки си хитра. Кафе ще ми пробутва, пхъ! Аз така на една габърчанка, де пази диета, ще подаря торта с банани и после заедно ще я консумираме. Тя с очи, аз с уста.

                                Коментар

                                Working...
                                X