IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра вечер.
    Налейте нещо,ако имате на сърце...
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Пак сложни думички. Рет-и-арий!? Верно фонитиката ти сбъркана, ама ликсиката съвсем. Много кратко пишеш нещо? Мъчи те некво затруднение, а? Наздраве за изпитанията!

      Да не се намеся в диалога ви неканен... /често го правя/, ама мисля, че правилното изписване на думата "рет" е с "д" накрая /"д" - потъмнява/, ама и с "Д"-то като че ли нищо не се получава, или по-скоро /Космо би го определил/ като дефекационни варианти...

      ВЕрно, де се изгуби тоА "Космонавт"? Щеше да направи точен семантичен анализ на използваната чуждица /дума/... ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мъчи ме, я! Добре, че е дебелото псе да ми търси буквите из клавиатурата. Инак съвсем телеграфен щеше да ми стане стила.
        Наздраве!
        Умно куче! Умно куче! Заслужава бифтек.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Пак сложни думички. Рет-и-арий!? Верно фонитиката ти сбъркана, ама ликсиката съвсем. Много кратко пишеш нещо? Мъчи те некво затруднение, а? Наздраве за изпитанията!
          Мъчи ме, я! Добре, че е дебелото псе да ми търси буквите из клавиатурата. Инак съвсем телеграфен щеше да ми стане стила.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Това с мрежата направо ме втрещи. Малей, ти си бил досущ ретиарий същ.
            Пак сложни думички. Рет-и-арий!? Верно фонитиката ти сбъркана, ама ликсиката съвсем. Много кратко пишеш нещо? Мъчи те некво затруднение, а? Наздраве за изпитанията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Мозе, мозе, посещение на добра воля с бутилка в едната ръка и кошничка с мезета в другата. Почти като Червената шапчица. И ще ме питаш, дядо, защо ти е толкова голям носа. За да подуша опасността, Шапчице, тъй като под пелерината носиш карабина, ще отговоря аз и ще хвърля отгоре ти мрежа те омотая. После..., после ще седна да пренапиша приказката. Чиче тук ще рече, че съм будала и изпускам авантата, но аз съм писател, а не читател на чужди приказки. Графоман!
              Това с мрежата направо ме втрещи. Малей, ти си бил досущ ретиарий същ.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                хммм, ако пръстът ѝ е върху спусъка - не зная кой ще бъде по-бРъз... ))
                Ееее, ти пък сега подробности. В моите приказки събитията се развиват глобално, алогично, абсурдно. Не си ли чел "Под игото". Първият роман на абсурда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Мозе, мозе, посещение на добра воля с бутилка в едната ръка и кошничка с мезета в другата. Почти като Червената шапчица. И ще ме питаш, дядо, защо ти е толкова голям носа. За да подуша опасността, Шапчице, тъй като под пелерината носиш карабина, ще отговоря аз и ще хвърля отгоре ти мрежа те омотая. После..., после ще седна да пренапиша приказката. Чиче тук ще рече, че съм будала и изпускам авантата, но аз съм писател, а не читател на чужди приказки. Графоман!

                  хммм, ако пръстът ѝ е върху спусъка - не зная кой ще бъде по-бРъз... ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Друго ще зачуруликаш, кога ти направя посещение на добра воля!
                    Хмм, да. Наздраве!
                    Мозе, мозе, посещение на добра воля с бутилка в едната ръка и кошничка с мезета в другата. Почти като Червената шапчица. И ще ме питаш, дядо, защо ти е толкова голям носа. За да подуша опасността, Шапчице, тъй като под пелерината носиш карабина, ще отговоря аз и ще хвърля отгоре ти мрежа те омотая. После..., после ще седна да пренапиша приказката. Чиче тук ще рече, че съм будала и изпускам авантата, но аз съм писател, а не читател на чужди приказки. Графоман!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Не щЪ да описвам усещането, щото ще се задейства Големата гума ....
                      Няма да обяснявам усещането, но ще кажа, че наскоро имаше коментар за това, дали съвременният човек бил самотен...

                      Психолози и разни други "...лози".... са установили, след обработване на резултатите от изследване на голяма група, която била представителна извадка, че съвременният човек, дори без реално съществуващи приятели или връзки - е достатъчно ангажиран емоционално, за да не се чувства самотен - и то - САМО от участието си в дискусии в нета...

                      А, дали "тоя форум станА карикатура повсеместно и фундаментално..." - мен - такъв смЕх ме напушва като чета някои теми, че наистина се разтоварвам - и това е почти ежедневно... ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Фонитиката ти много вързана. Кеф, кеф, кеф! И не се надевай много на дофторите. Нови вируси налитат.
                        Друго ще зачуруликаш, кога ти направя посещение на добра воля!
                        Хмм, да. Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ще видиш ти един кеф, като си дойде лаФтопа от дофтур, че сега ме гняф
                          ​​​​​ да пиша на фонитика.
                          Фонитиката ти много вързана. Кеф, кеф, кеф! И не се надевай много на дофторите. Нови вируси налитат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            А който не обича и моркови, може да пие гроздов сок /ферментирал/, че му време вече.
                            За теб задължително, че да ти се премрежва погледа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Баш такова не пия, но щом е за почерпка - може - на харизан кон зъбите не се гледат
                              Аа, искаш по-висок градус и сатанинско опияняване. Ето 68 гр.


                              Само глей и теб те не нарисуват така:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Който не обича пъпеш, ще пие моркови. Наздраве!
                                А който не обича и моркови, може да пие гроздов сок /ферментирал/, че му време вече.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X