IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Аз най-любя, тача и милея за 13-то число, а заедно с него и 2, 3, 19, 24 и 29 - абе стана си втори тото шанс отвсякъде
    Айде наздраве, че засега съм на чай с шоколад
    Може да пусна тото Ако спечеля ще разделя

    Коментар


    • Аз най-любя, тача и милея за 13-то число, а заедно с него и 2, 3, 19, 24 и 29 - абе стана си втори тото шанс отвсякъде
      Айде наздраве, че засега съм на чай с шоколад
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Искаш да кажеш фатално добро Грее слънце има кафе, петък е, днес ще е страхотен ден Наздраве на пиещите!
        Анджак! За уважаващите фатума ще е добро. Астероида ни подмина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Не е добро, Леля, а фатално. Кръчмата се е притаила в страхопочитание.
          Искаш да кажеш фатално добро Грее слънце има кафе, петък е, днес ще е страхотен ден Наздраве на пиещите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро, Кръчма!
            Не е добро, Леля, а фатално. Кръчмата се е притаила в страхопочитание.
            http://nicolettatul.it/puer-cake-una...-fata-taoista/










            Last edited by Trakatrak'; 13.10.2017, 11:21.

            Коментар


            • Добро утро, Кръчма!
              Attached Files

              Коментар


              • Честит Петък, 13-и! Патронен ден на фаталистите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Свато, той физически мое и да млад, ама психически при наличието на тез тасманийски дяволи - едва ли. Баш към зряла възраст почва да клони ендевида.
                  Наздраве!
                  Ами зряла, зряла, колко да е зряла - както казваше един приятел - тези с косите без бял косъм могат, но не знаят, тези с белите косите знаят, но не могат, но тези с прошарените хем знаят, хем още могат За плешиеите нищо не каза, но аз май съм уцелил ген да не оплешивявам засега.
                  Наздраве, днес се видях с един приятел, та се върнах в едни спомени, тези ми размътиха главата...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Шта помоля да са преместиш леко в ляво, че ябълките и крушите ми пречат на видимостта. Дан си хабя мунициите напразно.
                    Наздраве!

                    П.П. Лафтопа готов излекуван.
                    Каке, гръмна ли вече? Лежа си под масата и дишам прахта. Оглеждам краката на клиентките и сервитьорките. Ала не смея се навдигна. Пуста старост, не чувам вече, може да си изгърмяла фишеците и да не съм разбрал. Тез фишеци не стават за карабина, май? Като съм прост и некомпетентен в тежките въоръжения и не знам. Затова трябва се образова човек във всякакви сфери!
                    Хайде, дай амнистия. Пък аз ште черпа едно малко ромче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Кака,ендевид с две отрочета,може по стечение на обстоятелствата,като близниш,и избързаш,още на 20 да добиеш,тъй че...
                      Свато, той физически мое и да млад, ама психически при наличието на тез тасманийски дяволи - едва ли. Баш към зряла възраст почва да клони ендевида.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ей, PR на 4i40! Ти знаеш ли колко грижи натрупа на главата му с писаниците си!?
                        Наздраве!
                        Пак ли са го тепали с точилката? Емии, пуснах една, две анонимки, ама бързо са фанали дикиш. От личен опит имам опит с анонимките и одумките. Цел живот ме клеветят и калтачат. Има един, да сам си пише анонимни заплахи се прави на велик и да го разнасят по медиите. Та той само колко ги е пускал по мой адрес, не мога ги преброя, че твърде прикрити и затулени. Та Чиче на него да благодари, че ме учил. Ама, слаб ученик съм. И все на майтап пиша анонимки на жена му, та тя съвсем се обърква. Наздраве за самородните таланти в калтаченето!
                        https://www.dailymotion.com/video/x8gtsg
                        https://www.youtube.com/watch?v=Z4FsmEvT4hY
                        https://aig-humanus.blogspot.bg/2017...g-post_45.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хубаво. Тогаз вас със свата ви редуваме с останалата представителна извадка на Кръчмата за разнообразие
                          Наздраве!

                          П.П. Ама то колко ли млад може да е един ендевид с две отрочета!?
                          Кака,ендевид с две отрочета,може по стечение на обстоятелствата,като близниш,и избързаш,още на 20 да добиеш,тъй че...
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Чичин е готов да го разглобите. Знам го аз. Само не му сипвайте много, че после не може се сглоби и ще се тюхка "Толкоз много жени наеднъж, а аз тъпакът да се нашморкам и нищо да не помня." Не му го причинявайте.
                            Ей, PR на 4i40! Ти знаеш ли колко грижи натрупа на главата му с писаниците си!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз съм млад, аз съм млад - или поне така си мисля. Даже шкембак още не съм успял да отгледам - ръста минус 100 си го спазвам от доста време Айде наздраве, че днес много задачи и ми писна на гърбината, та довечера ще се виждам с един приятел да похортуваме на чашка
                              Хубаво. Тогаз вас със свата ви редуваме с останалата представителна извадка на Кръчмата за разнообразие
                              Наздраве!

                              П.П. Ама то колко ли млад може да е един ендевид с две отрочета!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тц! Пиенето от Колето, а мацките ви редуваме, че вече сте вече мъже на възраст. Повредите, де ще ви нанесем, може да са трудно поправими.
                                Аз съм млад, аз съм млад - или поне така си мисля. Даже шкембак още не съм успял да отгледам - ръста минус 100 си го спазвам от доста време Айде наздраве, че днес много задачи и ми писна на гърбината, та довечера ще се виждам с един приятел да похортуваме на чашка
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X