IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Не бре, не съм таз зодия....Тез много нерешителни..Единият пита другия, после наобратно.....Докато се начудят какво да правят и труповете на враговете им вече плуват по течението....

    За натурите си прав....Друго си е с овца да се бориш, от ноктите на лъв да страдаш, жилото на скорпиона да вадиш...Някакси по интересно е...и мазохистично....

    Наздраве !

    пп Благородно ти завиждам за есенното слънце, дето ти радва тялото и душата....Аз имам много проблеми в работата и съм 7/24 ангаже....

    С пожелание за едно 44 г " Слънчице " да върши същата работа и през тъмната фаза на денонощието !
    Много скромно пожелание - 44 г. Ай пиши го теб 24 г. видим, че си Чиче Арабие. Наздраве за прекомерните изисквания!
    Last edited by Trakatrak'; 15.10.2017, 22:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!
      Trakatrak', умно момче си и културно при това...

      що допускаш излишни прилагателни, като това "решителни" за моми.
      Доказано е отдавна, че жените са по-решителни от мъжете, бе човек.... азбучна истина, аксиома си е направо това...
      Само който си е нямал вземане-даване с моми, и метаморфозите им през всичките стадии, през които тези чудни същества преминават, си няма и понятие колко решителни наистина са те.

      Айде наздраве и от мен по повод повода
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!
        Не бре, не съм таз зодия....Тез много нерешителни..Единият пита другия, после наобратно.....Докато се начудят какво да правят и труповете на враговете им вече плуват по течението....

        За натурите си прав....Друго си е с овца да се бориш, от ноктите на лъв да страдаш, жилото на скорпиона да вадиш...Някакси по интересно е...и мазохистично....

        Наздраве !

        пп Благородно ти завиждам за есенното слънце, дето ти радва тялото и душата....Аз имам много проблеми в работата и съм 7/24 ангаже....

        С пожелание за едно 44 г " Слънчице " да върши същата работа и през тъмната фаза на денонощието !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Моя лафтоп отказва да се сбори със сайта тот коментара ти, щот бил несигурен. А той нали ходи скоро на доктор и сега фнимателен го раздава.
          Наздраве!
          Шъ ти го разкажа с едно изречение...
          Руса полицайка хваща 2,5м див питон и го прибира с финес и усмивка в един сак....

          Мечта за всеки един мъж....

          Наздраве !

          пп Тропни му по клавиатурата на тоз лафчо и му кажи да си гледа битовете....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
            Убави времена, убави моми и момци....

            На мен друга ми е на сърце от 5мин....
            https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

            Наздраве !
            Моя лафтоп отказва да се сбори със сайта тот коментара ти, щот бил несигурен. А той нали ходи скоро на доктор и сега фнимателен го раздава.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Че кой е от Боженци? Твоята рода ли? Чудех се откъде дърводелството така отръки ти иде (Чиче с две-три изречения хубаво го одялкваш)? А то от резбарския еснафлък си била дошла. Как ти беше името? Пинокиоела? Чудех се що ти расте носа отвреме-навреме. Наздраве за трайно дългите носове! Като моя.
              Родът на Вера Мутафчиева е от Боженци. Членували са в една гилдия с моята рода - тази на мутафчиите, т.е занаятчиите, които са тъкали чували от козя вълна за пренасяне на жито, царевица, ръж и просо. Сигурно и други такива разни. Моите предци са се преориентирали в тая насока, кога им резнали клона с опазването на прохода. Те не са от Боженци, а от центъра на хабитата.
              Наздраве!

              П.П. Ся, последно Пинокела ли съм или Малвина!?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
                Убави времена, убави моми и момци....

                На мен друга ми е на сърце от 5мин....
                https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

                Наздраве !
                На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!

                Коментар


                • Добро утро !
                  Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
                  Убави времена, убави моми и момци....

                  На мен друга ми е на сърце от 5мин....
                  https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Боженците никогаш не е било колибарско село. Те винаги са били аристократите на района. Заможни и макар да се живеели в дън горите Телилейски, са били доста напредничави, щото са ходили из няколко империи да търгуват. Повечето дами са имали сребърни сокаи, за разлика от другите села, където този накит бил бронзов. Само "змийчетата" били сребърни.
                    Колибарите са били диви хора и като цяло, доста бедни. Захвърлени в Балкана в средата на нищото, занимавали се с животновъдство, грънчарство, дърводелство ... и прочие занаяти. Събира ли се два пъти в годината в Габрово. През пролетта - за да си търсят работа. През есента - да си търсят съпруг или съпруга.
                    Баба ми разказваше, че като малка нейната майка я водела на площада при Турския часовник Било е на някакъв голям есенен празник, но и да ми е казала баба, аз съм забравила. Най-вероятно е било на Димитровден.
                    Момичетата били пременени с най-хубавите си дрехи, начервени и белосани. Косите им били сплетени на 6 плитки. Момчета също били нагласени, обръснати и подстригани.
                    Момичетата стояли на едно място, а момчета обикаляли и си търсели булка. Ако харесали някое момиче, започвало надлъгването за зестрата.
                    Момичетата, които не си намирали съпруг на другата пролет излизали отново на този площад, но вече да си търсят работа в богаташките къщи.
                    Наздраве!
                    Че кой е от Боженци? Твоята рода ли? Чудех се откъде дърводелството така отръки ти иде (Чиче с две-три изречения хубаво го одялкваш)? А то от резбарския еснафлък си била дошла. Как ти беше името? Пинокиоела? Чудех се що ти расте носа отвреме-навреме. Наздраве за трайно дългите носове! Като моя.

                    Коментар


                    • Бравус Кака,жив етнографски музей
                      Наздраве за запазването на Българщината и традициите.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Явно редко се престрашават, щото не е толкоз разпространено това "колибари". Чувал съм, че Вера Мутафчиева така я принизявал, не помня кой, че е колибарка. Нооооо чукарлъци, дето го измислих сутринта, по ми харесва. Бая закани ще изконсумирам покрай него. Ехххх, веселба!
                        Колкото до канибалите, добра метафора!
                        Каке, как така не си на софийския маратон? Изпуснал съм вчера ти пратя нарочна покана-призив "Бегайте, за да не ви фанат!"
                        Боженците никогаш не е било колибарско село. Те винаги са били аристократите на района. Заможни и макар да се живеели в дън горите Телилейски, са били доста напредничави, щото са ходили из няколко империи да търгуват. Повечето дами са имали сребърни сокаи, за разлика от другите села, където този накит бил бронзов. Само "змийчетата" били сребърни.
                        Колибарите са били диви хора и като цяло, доста бедни. Захвърлени в Балкана в средата на нищото, занимавали се с животновъдство, грънчарство, дърводелство ... и прочие занаяти. Събирали се два пъти в годината в Габрово. През пролетта - за да си търсят работа. През есента - да си търсят съпруг или съпруга.
                        Баба ми разказваше, че като малка нейната майка я водела на площада при Турския часовник Било е на някакъв голям есенен празник, но и да ми е казала баба, аз съм забравила. Най-вероятно е било на Димитровден.
                        Момичетата били пременени с най-хубавите си дрехи, начервени и белосани. Косите им били сплетени на 6 плитки. Момчета също били нагласени, обръснати и подстригани.
                        Момичетата стояли на едно място, а момчета обикаляли и си търсели булка. Ако харесали някое момиче, започвало надлъгването за зестрата.
                        Момичетата, които не си намирали съпруг на другата пролет излизали отново на този площад, но вече да си търсят работа в богаташките къщи.
                        Наздраве!



                        Last edited by tnm; 15.10.2017, 19:07.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Малиии,сладката тема
                          Мислех си,че имам доста опит в яденето на шоколад,докато не отидох в Швейцария....

                          Пичове,без да преувеличавам тука ядем кума лиса и байкалчета....
                          Навремето, някъде около 1970 г. родата донесе две кашона швейцарски шоколад. Единият с големи триъгълни по хоризонтала шоколади, май с лешници, а другият с големи правоъгълни, май млечни. За детския ми вкус бе абсолютно тържество, макар тогава да имаше българска Голяма крава на съвсем прилично равнище. После слабо ми се услаждаха нашенските. Затова не бива много се фърляш по делкатесите, що след тях всичко безвкусно.
                          Страхотен октомври се очертава. Отивам навън, та ахмака да се олюля на хамака, а не да си олюлявам калпака от мастики без салата. Наздраве с мента без мента щото в това е ментата!

                          Коментар


                          • Малиии,сладката тема
                            Мислех си,че имам доста опит в яденето на шоколад,докато не отидох в Швейцария....

                            Пичове,без да преувеличавам тука ядем кума лиса и байкалчета....
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Мани ги теа канибали. Като отидеш на празника и в цялото меню /предястие, основно ястие и накрая десерт/ гъмжи от тиква.
                              Наздраве!

                              П.П. Ний кога обиждаме хората от равнините им викаме "полендаци", па те кога се престрашат да ни говорят на обидно ни отвръщат с "колибари".
                              Явно редко се престрашават, щото не е толкоз разпространено това "колибари". Чувал съм, че Вера Мутафчиева така я принизявал, не помня кой, че е колибарка. Нооооо чукарлъци, дето го измислих сутринта, по ми харесва. Бая закани ще изконсумирам покрай него. Ехххх, веселба!
                              Колкото до канибалите, добра метафора!
                              Каке, как така не си на софийския маратон? Изпуснал съм вчера ти пратя нарочна покана-призив "Бегайте, за да не ви фанат!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Командироваме Нашта кака от Габроу до отсрещния Тиквен град на юбилейния 13-ти фестивал на тиквата. Хем да напълни празното канче, от което шоколадчето се изпари в неясна посока, хем да направи некоя пакост на комшиите-полендаци, за да не се възгордяват, че са нещо повече и по-високо от баирджиите и чукарляците. Пожелаваме й да им смачка тиквите и да излапа най-сладките парчета.

                                Мани ги теа канибали. Като отидеш на празника и в цялото меню /предястие, основно ястие и накрая десерт/ гъмжи от тиква.
                                Наздраве!

                                П.П. Ний кога обиждаме хората от равнините им викаме "полендаци", па те кога се престрашат да ни говорят на обидно ни отвръщат с "колибари".

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X