IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    А бе, Lelq! Пусни малко музика, че много тихо у Кръчмата. На заспиване ме подкарва текущата пиянска атмосфера.
    Едно танго да изденсим сшоколадчето, пък той после ако има сили да пие, ще му сипим и едно питие.
    Наздраве!
    А, не, вчера препих, та ще останем само на тангото, след което ще си гроги простряна на фотьойла, задъхана, оплезена, с премрежен поглед и люлееща се глава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тцъ!!! Аз дан съм няква портаджийка. Всъшност мога деликатно да й намекна, изпращайки й нещо от моето спортно минало - лентата, например. Да му направи една джуфка на вратлето.
      Не била портаджийка, па веднага се нави. Така е като седи по планинските порти (проходи) навик й става порти. Кралю-порталю отвори порти.... ще гониш ти.
      Last edited by Trakatrak'; 13.11.2017, 20:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Наздраве! Ама ти ли си толко стиснат или аз съм толко пияна, че едвам виждам, някаква миниатюра?! Това толко ню - ню, че и 4i40 свикнал на подобни мерки, ще трябва да вади авторитета (очилата)
        А бе, Lelq! Пусни малко музика, че много тихо у Кръчмата. На заспиване ме подкарва текущата пиянска атмосфера.
        Едно танго да изденсим с шоколадчето, пък той после ако има сили да пие, ще му сипим и едно питие.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 13.11.2017, 21:10.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Явно много се е задавил. Нещо не се обажда. Другия път пиши на лелята за хойканията му, че да има кой го потупва отзад.
          Тцъ!!! Аз дан съм няква портаджийка. Всъшност мога деликатно да й намекна, изпращайки й нещо от моето спортно минало - лентата, например. Да му направи една джуфка на вратлето.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

            а знаеш ли как боли глава от тоз зехтин?
            Дали знам... Свърши отдавна... Глава не ме е боляла... Ама като я сипах..., един приятел... ме пита...: А бе, откъде го извади това? И докато ме пита... свърши за приятелите... )))))))

            п.п. Ако има захар..., ще боли и главата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Знаеш ли как се точи... 50 годишна...? Точно... като зехтин.
              Еле па, ако я извадиш от хладилника ...
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                Това прилича на зехтин
                Казва ли ти някой?! Пък и смееш ли попиташ?! Пиеш кво ти поднесе Колчо и твърдиш, че зехтина е ракия като зехтин, а оцетя е отлежало вино. Дълготрайно отпушено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Можех, ама друго си 4i40 да се задави още с първата глътка и да остане повече от дюлевата за мен и теб.
                  Наздраве!
                  Явно много се е задавил. Нещо не се обажда. Другия път пиши на лелята за хойканията му, че да има кой го потупва отзад.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Знаеш ли как се точи... 50 годишна...? Точно... като зехтин.
                    а знаеш ли как боли глава от тоз зехтин?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                      Това прилича на зехтин
                      Знаеш ли как се точи... 50 годишна...? Точно... като зехтин.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Току-що по К1, новините, чух, че "дюлевата най-хубава, може да ожени всеки". Чудех се аз, що Чиче през ден, през два тръгва се жени. И що ме не черпи с дюлева. Явно иска дъй многоженец рекордьор. Викайте Гинес. Ама не пивоварите.

                        Това прилича на зехтин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Не можа ли кажеш, че и двете ми ръце леви, ми затрудняваш Чичи и форума със сложни термини? Гуглето блокира зарад теб. Наздраве за равните възможности и способности!
                          Можех, ама друго си 4i40 да се задави още с първата глътка и да остане повече от дюлевата за мен и теб.
                          Наздраве!

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Начиии....
                            Къто почнеш да ме затормозяваш тълкователно, ич не ми харесва....

                            Наздраве с две чаши в двете кунки !
                            По 25 грама, нали!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Не съм стиснат ма тоа инвестор нещо мноо малки снимки качва... Тракащия трЕбва да ми подскаже... )))))))))
                              Требвало да преформатираш. Кака ще те научи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Пък ако е амбидекстър, мое и на двете да има /от другата работа, де думаш/
                                Наздраве!
                                Не можа ли кажеш, че и двете ми ръце леви, ми затрудняваш Чичи и форума със сложни термини? Гуглето блокира зарад теб. Наздраве за равните възможности и способности!

                                Коментар

                                Working...
                                X