IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    [/B]

    Туканка нещо си се объркАл....
    Аз кога греша, пак съм прав и не се отказвам от думите и делата си !!!
    Ни пари, ни власт, ни постове, нито млади ( опппа...тук май има тема за размисъл ..) мацки ( 40-50-г ), могат да ме изкушат, за да си променя мнението....

    пп Но писано от историк, дето гледа от своята висока камбанария, издигната от пачки и плочки, всичко изглежда нормално и морално....
    Гледам "Историята" по десетина минути и все ми иде да счупя телевизора....Как може четири историка едно събитие, станало преди 100-200, 1000 г да го тълкуват по 4 различни начина.....
    Сталин е трябвало не шофьори и радисти да разстрелва, а историци

    Наздраве за живите такива !!!

    Да ги има дълго време, за да има кого да черпим ....

    Че той Сталин най-много на историците се кефил. А ти си признай на колко дела на Тянка за обирджийство и бракониерство си готов да лъжесвидетелстваш, само и само да я затворят.......... на твоята вила таз мома убава и младолика.......... на попрището жизнено в средата де е ут неколко десетилетия. Феномен! Наздраве за уникумите на конвейр!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Не ме разбра. Историята е такава, каквато я описваме. Кой тук е историка? Кой държи на историята шлифера? А твоите спомени ще ги класифицираме като фалшиви безпаметни свидетелства. Много си се била нахвъргала тогава. Е, Чиче е готов да свидетелства. Ако не знаеш, родата му е от село Кошарево. Родата по сватовство. Щото той при толко сватби, все на една се е набол на кошаревка.
      Държиш ти ... Аде да не ти казвам какво, щот нали съм дама и не ходи да използвам определени изрази
      Наздраве!
      П.П. По болярско на свидетелите с въображение им викат "мусински". Нашият 4i40 може и там да има рода /тихо, да не чуе леля/
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Не ме разбра. Историята е такава, каквато я описваме. Кой тук е историка? Кой държи на историята шлифера? А твоите спомени ще ги класифицираме като фалшиви безпаметни свидетелства. Много си се била нахвъргала тогава. Е, Чиче е готов да свидетелства. Ако не знаеш, родата му е от село Кошарево. Родата по сватовство. Щото той при толко сватби, все на една се е набол на кошаревка.


        Туканка нещо си се объркАл....
        Аз кога греша, пак съм прав и не се отказвам от думите и делата си !!!
        Ни пари, ни власт, ни постове, нито млади ( опппа...тук май има тема за размисъл ..) мацки ( 40-50-г ), могат да ме изкушат, за да си променя мнението....

        пп Но писано от историк, дето гледа от своята висока камбанария, издигната от пачки и плочки, всичко изглежда нормално и морално....
        Гледам "Историята" по десетина минути и все ми иде да счупя телевизора....Как може четири историка едно събитие, станало преди 100-200, 1000 г да го тълкуват по 4 различни начина.....
        Сталин е трябвало не шофьори и радисти да разстрелва, а историци

        Наздраве за живите такива !!!

        Да ги има дълго време, за да има кого да черпим ....


        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Самагончики такива - кажете наздраве
          Кой е самагончик, а? Тук сме все изпечени казанджии. Я, чети кви ги пише Хемил. Наздраве, все пак! Да се не отървеш от здраве, което ще рече, че или ще поркаш всеки ден по навик и без кеф, или ще си проклета клета трезвеничка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Гинко билоба, пък ако те мързи да си правиш отвара - пирамен от най-близката аптека.
            Язък, че ти се е изгладила и последната гънка на мозъка. /радост за душата ми, всъшност/.
            Наздраве!
            Не ме разбра. Историята е такава, каквато я описваме. Кой тук е историка? Кой държи на историята шлифера? А твоите спомени ще ги класифицираме като фалшиви безпаметни свидетелства. Много си се била нахвъргала тогава. Е, Чиче е готов да свидетелства. Ако не знаеш, родата му е от село Кошарево. Родата по сватовство. Щото той при толко сватби, все на една се е набол на кошаревка.

            Коментар


            • Самагончики такива - кажете наздраве
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ментиш тука нещо. Щом неам спомен, начи не е било. Хама как се нареди само сред лапачите, а нас праща при абдалите. Трудово превъзпитание трябва за паразитите, тунеядците и гювечаджиите.
                Гинко билоба, пък ако те мързи да си правиш отвара - пирамен от най-близката аптека.
                Язък, че ти се е изгладила и последната гънка на мозъка. /радост за душата ми, всъшност/.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ми, не помниш, щот не ти изнася. Беше в края на 2015 или началото на 2016 година. Банкет щяхме да правим и на теб се падна честа да подпотвиш дърва за скарата. Ние със Съкровището щяхме да изядем и изпием сичкото, дето другите го приготвиха и щяхме да изтанцуваме един танц на музика, дето я пускаше Lelq.
                  Наздраве!
                  Ментиш тука нещо. Щом неам спомен, начи не е било. Хама как се нареди само сред лапачите, а нас праща при абдалите. Трудово превъзпитание трябва за паразитите, тунеядците и гювечаджиите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Хмммъ, и злопаметна съм ..., че и отмъстителна
                    Наздраве!
                    Колко си строга! И начумерена! Мехлем за моята душа,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хмммъ, и злопаметна съм ..., че и отмъстителна
                      Наздраве!
                      Хааааааа, пак го погнаха Чичето! Само землетръс да не правят га се гонят. Наздраве с хемиловата почерпушка с кабаре от чичини неволи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Много работа днес,ама има защо
                        ша черпя,наливайте.
                        мерси за кайвето кака,пих го против бръчки днес .

                        паяк,таквиз малки инсталациики въобще не мож ма трогна,аз с какви колони се занимавам по 50 метра
                        тва абсорбция,десорбция, ректификация....
                        туй ми е работата пич

                        На един казан като бях,само при работата с оросяването като си поиграх и казаха,тва не е истина,нашия казан не е вадил толкоз ракия

                        ама като им пофилософствах по инженерно му преди това,взеха да ме гледат накриво,че реших и да покажа на практика,понеже само казанджията имал право да пипа охлаждането,викам му пич дай аз да пипна,и те така.....

                        после им подарих алко и захаромери от али баба,и от тогава големи дружки
                        Като си такъв спец що не зареждаш кръчмето, ми ни пързулваш с кафето? Я се стегни!

                        Коментар


                        • Много работа днес,ама има защо
                          ша черпя,наливайте.
                          мерси за кайвето кака,пих го против бръчки днес .

                          паяк,таквиз малки инсталациики въобще не мож ма трогна,аз с какви колони се занимавам по 50 метра
                          тва абсорбция,десорбция, ректификация....
                          туй ми е работата пич

                          На един казан като бях,само при работата с оросяването като си поиграх и казаха,тва не е истина,нашия казан не е вадил толкоз ракия

                          ама като им пофилософствах по инженерно му преди това,взеха да ме гледат накриво,че реших и да покажа на практика,понеже само казанджията имал право да пипа охлаждането,викам му пич дай аз да пипна,и те така.....

                          после им подарих алко и захаромери от али баба,и от тогава големи дружки
                          Last edited by hemilio; 16.11.2017, 16:54.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !

                            Добре, че си паметлива, щот ако беше злопаметна...... !

                            Наздраве !
                            Хмммъ, и злопаметна съм ..., че и отмъстителна
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ми, не помниш, щот не ти изнася. Беше в края на 2015 или началото на 2016 година. Банкет щяхме да правим и на теб се падна честа да подпотвиш дърва за скарата. Ние със Съкровището щяхме да изядем и изпием сичкото, дето другите го приготвиха и щяхме да изтанцуваме един танц на музика, дето я пускаше Lelq.
                              Наздраве!
                              Добро утро !

                              Добре, че си паметлива, щот ако беше злопаметна...... !

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Чеса се по главата. Такъв спомен неам. При такова условие отивам в съседната кръчма. Заедно с дебелия пес с кървясали очи, що Тянка и него би накарала да й нацепи зимнината.
                                Ми, не помниш, щот не ти изнася. Беше в края на 2015 или началото на 2016 година. Банкет щяхме да правим и на теб се падна честа да подпотвиш дърва за скарата. Ние със Съкровището щяхме да изядем и изпием сичкото, дето другите го приготвиха и щяхме да изтанцуваме един танц на музика, дето я пускаше Lelq.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X