IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Ахаа..КОНСУЛТАНТ....

    По- убаво да ти плащат за услугите, че с това ядене и пиене ще разориш хорицата.....

    пп Тянка затова отива на лов в горите, кога посещаваш Балканя, че се притеснява за гаража, мазето и двете тераси отрупани с благинки...
    Нееее, фаща горите да ми налови елитен дивеч, ама й слаб прицела и докато улучи барем една яребица, съм си тръгнал от хабитата гладен откъм диви меса. Иначе даваш идея, кога още ловува, да прибера суджука от балконя. Но пък аз не стигам чак до Габроу, та ще трябва се проведе нарочна експедиция "Суджук и окай-сиева". Ти я убеди обаче, щото ракията също се суши на терасата, та да влезе слънцето в нейните коси. При добър добив от балконя шта черпа 50 гр. кайсиева и 2 (две) резенчета суджук. Гаранция Франция!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Не е при мен тази камина. Съседи си правят приземната кухня на механичка, та докато давам съвети изядам от главата и вътрешностите на едно биче от БФБ. Пък вий се чудите шо падал Софокуса или Софикус да беше. На камината приложена специална техника на измазвване и после боядисана веселко. Както се изказах, стил фюжън от Карибите. Че да върви веселбата. Да направиш една такава на ранчото, па да си греяш ракията на ней.

      П.п. Дърпа отлично и не пуши.
      Ахаа..КОНСУЛТАНТ....

      По- убаво да ти плащат за услугите, че с това ядене и пиене ще разориш хорицата.....

      пп Тянка затова отива на лов в горите, кога посещаваш Балканя, че се притеснява за гаража, мазето и двете тераси отрупани с благинки...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Честито !
        Добре изглежда.
        Само тези чупки и тръби да не затормозят тегленето на дима....Вярно, че отвора малък, но е убаво да сложиш на комина една въртележка за да помага на тегленето.... Много телета при теб бре...

        пп Не може ли първо да налея 50 гр, пък после да я уважавам.....( да разясниш като доста по - възрастен и изпълнен с опит...)

        Наздраве !
        Не е при мен тази камина. Съседи си правят приземната кухня на механичка, та докато давам съвети изядам от главата и вътрешностите на едно биче от БФБ. Пък вий се чудите шо падал Софокуса или Софикус да беше. На камината приложена специална техника на измазвване и после боядисана веселко. Както се изказах, стил фюжън от Карибите. Че да върви веселбата. Да направиш една такава на ранчото, па да си греяш ракията на ней.

        П.п. Дърпа отлично и не пуши.
        Last edited by Trakatrak'; 02.12.2017, 11:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Тамън поляхме таз камина хубавица с 2х25х8. Щото възможностите ни осемкратно по-високи от чичините. Помагаха кървавица от бичи дреболии, глава бича дробена и суджук смес сушен на вентилатор. А вентилаторът издуха на Чичин претенциите за познавач на женската душа. Защото жената иска първо уважение, а после да й налееш дюлева. - 50 гр. Хмъ....
          Честито !
          Добре изглежда.
          Само тези чупки и тръби да не затормозят тегленето на дима....Вярно, че отвора малък, но е убаво да сложиш на комина една въртележка за да помага на тегленето.... Много телета при теб бре...

          пп Не може ли първо да налея 50 гр, пък после да я уважавам.....( да разясниш като доста по - възрастен и изпълнен с опит...)

          Наздраве !

          Коментар


          • Трезвите ли? Нема лошо. Трезвеността не е престъпление. Тя е само една голяма грешка. Сентенцията е по Талейран.
            Giuseppe Torelli Concertos, Simon Standage
            https://www.youtube.com/watch?v=4MqVc2PjtXY

            Коментар


            • Тамън поляхме таз камина хубавица с 2х25х8. Щото възможностите ни осемкратно по-високи от чичините. Помагаха кървавица от бичи дреболии, глава бича дробена и суджук смес сушен на вентилатор. А вентилаторът издуха на Чичин претенциите за познавач на женската душа. Защото жената иска първо уважение, а после да й налееш дюлева. - 50 гр. Хмъ....

              Коментар


              • Добра вечер банда, Да са живи и здрави и чичо и леля, здравето най-важно, затова и наздраве. И да звучат маршовете на победата.! Той чичо ги бие вирусите с 25 гр., индришета, а и леля се справя отлично И все така до победата
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Като ще черпиш, снимай по- отдалеч......
                  Имам леки добавки за тирамисуто....
                  Може бишкотите да са по плътно напоени с кафе...И може да са на втория пласт, а първия за плътност да е блат.....
                  Може крема да не е толкова пухкав...Маскарпонето е гъсто, мазничко, вкусно и придава оня лепкав божествен кафеен вкус върху езика, дето те кара да повториш....( чекай, за какво пишех..)

                  Наздраве !

                  пп Бях ужасно уморен и пийнах 2х25 гр...Ще се опъна за малко ( 2-3 часа )

                  Приятна петъчна вечер.. За всекиму според потребностите, а на Тракащия според възможностите.....
                  И аз ги обичам плътно напоени... ама шА разпадне... КъФ е тоя блат у тирамису..., освен бишкоти... и то определен вид... ???
                  Не е само маскарпонето...

                  Днес бе тежък ден и съм на твърдо... с вода и другото състояние на водата...

                  Наздраве!


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    За Леля спИциално, едно... тирамису...

                    Като ще черпиш, снимай по- отдалеч......
                    Имам леки добавки за тирамисуто....
                    Може бишкотите да са по плътно напоени с кафе...И може да са на втория пласт, а първия за плътност да е блат.....
                    Може крема да не е толкова пухкав...Маскарпонето е гъсто, мазничко, вкусно и придава оня лепкав божествен кафеен вкус върху езика, дето те кара да повториш....( чекай, за какво пишех..)

                    Наздраве !

                    пп Бях ужасно уморен и пийнах 2х25 гр...Ще се опъна за малко ( 2-3 часа )

                    Приятна петъчна вечер.. За всекиму според потребностите, а на Тракащия според възможностите.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добро утро ! Нещо силно, качествено и в голямо количетво ми трябва днес
                      МММдааа...
                      Кът се замисля май само аз и Роналдо отговаряме на тез изисквания...Еее оня търчитопковец бе добавил млад, краси и богат, но ся кът за кръчма и толкуз стига....( стар, дебел, глупав и вечно сърдит)

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Отвориха при нас Никулденските къщички.
                        Отивам при хората,и те да видят мен и да пия червено вино с гореща наденица
                        айде наздраве!
                        А зелената салата и сок от кисело зеле кога, а... кога....??

                        Коментар


                        • Отвориха при нас Никулденските къщички.
                          Отивам при хората,и те да видят мен и да пия червено вино с гореща наденица
                          айде наздраве!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Мъка, мъка, дъжд вали, салатата расте. Дано я дадат на телетата и прасетата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добро утро
                              Затлачих се от месо
                              кафенце,и саладки днес, за разтоварване,максимум някоя чорба
                              хубав ден
                              Самичък ли го изяда? Е га ти ламята!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро ! Нещо силно, качествено и в голямо количетво ми трябва днес
                                Вий вчера вечерта сте преяли с кремчета и пастички, допълнили сте паласките, нощес сте се въртяли в леглото от преяждане и препиване, та сега бегом под дъжда да праите физкулт-ура и физкулт-ууу, щото да може къде събота вечер да си позволите по едно малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X