IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

    така.
    Паек,
    Сметай, че съм наизвадил МНОГО от СКЛАДА.
    Всекой да напрегне коремът си, защото се НАЛАГА ...
    Честита празник на имениците, бАнкерите, мореплавателите и служителите на подводните сили.
    Кредитиране в заведението има само под формата на овърдрафт във вид на кебапче, кърначе или порция и половина туршия (вкупом с мастиката и еряна) ...
    дА !
    Благодарско! Ядем, мълчим и ушите ми плющят. Дано ги не чуят другите лами и лапачи. Айде, весел ден, че почва и реалния празник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Честито на именяците, рибарите, банкерите и Бургас. Чакаме Колчо и Хемил да наизвадят, сложат и налеят. От Банка Антинари ще ги кредитират. Наздраве за общонародните празници!
      така.
      Паек,
      Сметай, че съм наизвадил МНОГО от СКЛАДА.
      Всекой да напрегне коремът си, защото се НАЛАГА ...
      Честита празник на имениците, бАнкерите, мореплавателите и служителите на подводните сили.
      Кредитиране в заведението има само под формата на овърдрафт във вид на кебапче, кърначе или порция и половина туршия (вкупом с мастиката и еряна) ...
      дА !
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Честито на имениците! Да носят със здраве името си. Рибарите, банкерите и тез от хабитат на свата, също да намерят време за почерпка.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 06.12.2017, 13:03.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Честито на именяците, рибарите, банкерите и Бургас. Чакаме Колчо и Хемил да наизвадят, сложат и налеят. От Банка Антинари ще ги кредитират. Наздраве за общонародните празници!

          Коментар


          • Дей Колето,да ни е жив и здрав!
            да вади рибата и пийнето.
            Наздраве,радост и късмет на всички именяци.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • https://m.youtube.com/watch?v=88Asvo9DH8A

              Коментар


              • Взел съм риба,утре ще я правя,за всички ще има,внимавайте с кокалите
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Баси, що пиячка и сладко сте наизвадили, а аз постя
                  НЕма се косиш... утре ше има рибка.. )

                  Коментар


                  • Баси, що пиячка и сладко сте наизвадили, а аз постя

                    Коментар


                    • Такаааа..., загряхме с ромче...

                      Сега Узо със салатка...!

                      Наздраве!






                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Нъл знаиш, че жените се делим на две породи. Таквиз каквито ви докарваме главоболие и тазвиз дето ви предизвикваме световъртеж. Язе съм фторите
                        За да предизвикваш световъртеж трябва имаш резерв. Подходящ за всякви вкусове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Пак си изкрънка. Аман от претенциозни жени!
                          Нъл знаиш, че жените се делим на две породи. Таквиз каквито ви докарваме главоболие и тазвиз дето ви предизвикваме световъртеж. Язе съм фторите
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                            Чак пък 'сички....
                            Само колан на кръста, бинт на разширената вена и стяга на лакътя....

                            пп Кът се знам себе си, тебе жаля....
                            Всичките ти болежки идат от малкото пиене. Увеличи дозата и ще видиш как ще фърлиш всички помощни средства.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Чак пък 'сички....
                              Само колан на кръста, бинт на разширената вена и стяга на лакътя....

                              пп Кът се знам себе си, тебе жаля....
                              Водя те с оглавник. За навън и за спане, демек като нощна шапчица. Наздраве за предпазните средства!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това става, ама когато ме заведеш на сладкарница. Сипи ми сега едно голямо питие от бутилката на maverik. С чужда пита, помен да направиш.
                                Наздраве!
                                Пак си изкрънка. Аман от претенциозни жени!
                                Last edited by Trakatrak'; 05.12.2017, 20:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X