IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Суджукът ми стан(изсъхна)

    имам и домашно вино....

    и ми е много гот...

    съжалявам ако звучи хвълипръцковско,ама нямам фейсбук
    На мен ми звучи поканително. Пътувам с трена в източна посока и се облизвам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Моят мозък явно има някъв дефект. Идея си нямаш кви глупости помня, и то от най-ранно детство. Пък да не ти казвам, че още помня телефонните номера на някои по-засукани момъци от квартала, ама явно в момента не са актуални. То и момъците веч не са момъци, де.
      Наздраве!
      Злопаметна кака! Помни как й отмъкнах суджука. Та го дадох на Хемил да го легализираме. Та сега свата я кани на нейния суджук. Помни тя, ама не довижда от много взиране

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Суджукът ми стан(изсъхна)

        имам и домашно вино....

        и ми е много гот...

        съжалявам ако звучи хвълипръцковско,ама нямам фейсбук
        Аз имам. Наследство ми е от една групичка колеги. Освен у фейса имах профил и в други актуални социални мрежи кат Импулс, Романс, Аха и каквото там ти дойде на ум като сайт за запознанства. Запазих си само фейса, че да виждам снимките на родата, де живее в странство.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Стига сте се дърляли бре..!

          Човешкия мозък помни 20-25 г дребни житейски факти....Отдавна сте минали този срок на годност....

          Хеле пък Тракащия....

          Наздраве !
          Моят мозък явно има някъв дефект. Идея си нямаш кви глупости помня, и то от най-ранно детство. Пък да не ти казвам, че още помня телефонните номера на някои по-засукани момъци от квартала, ама явно в момента не са актуални. То и момъците веч не са момъци, де.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Суджукът ми стан(изсъхна)

            имам и домашно вино....

            и ми е много гот...

            съжалявам ако звучи хвълипръцковско,ама нямам фейсбук
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Стига сте се дърляли бре..!

              Човешкия мозък помни 20-25 г дребни житейски факти....Отдавна сте минали този срок на годност....

              Хеле пък Тракащия....

              Наздраве !
              Щастлив е този, де е с къса памет. Щото се не бои пак да се изложи. Кеффф!!!

              Коментар


              • Стига сте се дърляли бре..!

                Човешкия мозък помни 20-25 г дребни житейски факти....Отдавна сте минали този срок на годност....

                Хеле пък Тракащия....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Инсект, чети ми старателно, щот няма да се повтарям!
                  ​​​​​​Пак си разбрал, недоразбрал. Не шестица, ами тройки ми написаха. Че с тез двойки нямаше да завърша прогимназия.
                  Наздраве!
                  Знам, знам, тройки са ти писали кога 90-те при новия режим си повтаряла следването като весела пенсионерка, що комунягите като видели, че съвсем двойкаджийка само с шестичка за пръкване на престолонаследника, решили, че си човек на монархофашизъма и те пратили да береш билки и бодили, дано си оправиш главата, поведението и учението. Явно успели щом още празниш 8 декември. Наздраве за ученето цял живот!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Какво й е хитрото? И без това знаем,че при раждането на Симеончо са й писали единствената шестица в живота. По височайша милост. Виж Чичо е хитрец. Изнамерил материал, де го оправдава, че пие 2х25. Наздраве за жизнеутвърждаващите статии!

                    G.P. Telemann Trumpet Concertos 1/4
                    https://www.youtube.com/watch?v=zwucraB-8ew
                    Инсект, чети ми старателно, щот няма да се повтарям!
                    ​​​​​​Пак си разбрал, недоразбрал. Не шестица, ами тройки ми написаха. Че с тез двойки нямаше да завърша прогимназия.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      https://www.youtube.com/watch?v=ZUZYoVw7moc

                      Добро утро !
                      Ето нещо свежо като пресен сняг, с гърди като пухкава преспа, с дебит като вчерашна вихрушка ....
                      Истинска духалка !

                      Наздраве !
                      Много те е духало снощи. Сръбският оператор. Некоя Кошава.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ZUZYoVw7moc

                        Добро утро !
                        Ето нещо свежо като пресен сняг, с гърди като пухкава преспа, с дебит като вчерашна вихрушка ....
                        Истинска духалка !

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Хитра Кака
                          ай ,дай кафенце тогаз
                          Какво й е хитрото? И без това знаем,че при раждането на Симеончо са й писали единствената шестица в живота. По височайша милост. Виж Чичо е хитрец. Изнамерил материал, де го оправдава, че пие 2х25. Наздраве за жизнеутвърждаващите статии!

                          G.P. Telemann Trumpet Concertos 1/4
                          https://www.youtube.com/watch?v=zwucraB-8ew

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            https://www.blitz.bg/zdrave/priznani...ews563334.html

                            Добро утро !

                            След като бях издухан в Дивото от гадничък вятър, имам нужда от 25 гр елексир и масаж ....

                            Тц.... ще го карам на 2х25 гр.....

                            Наздраве !

                            .

                            Я не рискувай с тея масажи ... удари две по 100 и ше почнеш ти да масажираш !

                            Коментар


                            • https://www.blitz.bg/zdrave/priznani...ews563334.html

                              Добро утро !

                              След като бях издухан в Дивото от гадничък вятър, имам нужда от 25 гр елексир и масаж ....

                              Тц.... ще го карам на 2х25 гр.....

                              Наздраве !

                              ПП Тия учЕни, най после си заработиха заплатите....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това е подвеждащ въпрос, затова смятам да се въздържа от отговор.
                                Наздраве!
                                Хитра Кака
                                ай ,дай кафенце тогаз
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X