IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Постила си той, постила си...
    Тъй, тъй...

    Щот съм рецитирал " Девойката, която ми постла легло "

    пп Лелче ще трупам кърпи, пък знае ли човек....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Знаем те теб, все гледаш да й стъпиш на Кака на малкото пръстче.
      Така и так скалпа ми ще виси кът див фазан на колана, поне да клъвна тук - там ....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Наздраве 4i40

        пп Те кърпите толко много станаха, че вече застрашително заприличаха на чаршафи
        Постила си той, постила си...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



          Чи кво е живота без фантазии и мечти !

          Наздраве за Тракчо, дето е готов винаги да бъде кожа на бяла мечка !
          Отдоле, отгоре, малко ще е киртосана таа бела мечка, но в природата е така. Космите на белата мечка били прозрачни и кат се добави кир, слъце и сняг се получава чудно убав бел цвят. Та и белото вино не могат го докарат толкова бело и се налага го прекръстат на светло бежаво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Наздраве !
            Лелче на теб ще ти пратя сладки !
            Щот пишеше за " бутилка с празни чаши за гости ..."

            пп Но кът се замисля - Тракащия с язва, аз не мога да пия червено вино, че получавам аритмия......
            МЪКА и бели кърпи по тепиха ...


            Наздраве 4i40

            пп Те кърпите толко много станаха, че вече застрашително заприличаха на чаршафи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Барем разясни на каква меча кожа си полегнала пред камината. Ако си смугличка, ше трябва от бела мечка да е. Если си беличка, може и на наш кафяв мечок да са въргалаш. Това информация за Чиче, да пофантазира, че кво друго му остана. Пазете и уважавайте застарелите екземпляри. Наздраве за това!


              Чи кво е живота без фантазии и мечти !

              Наздраве за Тракчо, дето е готов винаги да бъде кожа на бяла мечка !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                Барем разясни на каква меча кожа си полегнала пред камината. Ако си смугличка, ше трябва от бела мечка да е. Если си беличка, може и на наш кафяв мечок да са въргалаш. Това информация за Чиче, да пофантазира, че кво друго му остана. Пазете и уважавайте застарелите екземпляри. Наздраве за това!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                  Наздраве !
                  Лелче на теб ще ти пратя сладки !
                  Щот пишеше за " бутилка с празни чаши за гости ..."

                  пп Но кът се замисля - Тракащия с язва, аз не мога да пия червено вино, че получавам аритмия......
                  МЪКА и бели кърпи по тепиха ...



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

                    Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

                    На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

                    Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

                    Наздраве !
                    Знаем те теб, все гледаш да й стъпиш на Кака на малкото пръстче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Нека, нека се получи. Чичева мърша ше стигне за всички лешояди в околовръст 200 км. Що най-наблизо са на 300 км у Родопите! Да скалпираме Чичи!!! Това е повикът на епохата или поне на деня. Пардон, на вечерта. Наздраве за сдруженото дело! Ще се прегръщаме с Кака и с един дълг нож ше кълцаме... суджука й.
                      И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

                      Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

                      На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

                      Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Вий с Инсекта сте като скачени съдове. Не ходи да взема само неговия скалп, пък твоят да го оставя. Нарушение на всемирния баланс ще се получи.
                          Наздраве!
                          Нека, нека се получи. Чичева мърша ше стигне за всички лешояди в околовръст 200 км. Що най-наблизо са на 300 км у Родопите! Да скалпираме Чичи!!! Това е повикът на епохата или поне на деня. Пардон, на вечерта. Наздраве за сдруженото дело! Ще се прегръщаме с Кака и с един дълг нож ше кълцаме... суджука й.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            ???111??? ( да се чете sos )

                            Чекай сега...Какво пак съм направил ?

                            Пак Тракащия е забъркал някакво тесто от сплетни, инсинуации и дърти лъжи.....( еййй, Дърто ще ме зяносаш за нищото....)

                            пп Тянче,с таз обиколка на пояса има място за много хора...Доста трябва да се поизмъчиш, пардон - да се насладиш, на действието на меча.....


                            Тцъ, тцъ, тцъ, как пък се досети, че те подвеждам с теб да почнат и да свършат, че си твърде дърт, жилав, клисав и уморителен. Наздраве за жертвения коч!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Вдишай дълбоко и спокойно издишай! Не възнамерявам да посещавам Голямо село тея дни.
                              Наздраве!
                              Амнистиииияяяя!!! Черпа целата кръчма! Опала, а с какво?



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Че аз още слушам музика на компактдиск, на грамофон, дори на вилата на касетофон. Грамофонът дава супер звук. Особено по-стари, пукащи плочи. Наздраве за "Убавото си е убаво"!

                                П.п. Не става въпрос за Чичи.... а за нашта хубава кака. Пу пу, дано се е върнала в Габроу. И не възнемерява пак да пътува накъде столичния град.
                                Вдишай дълбоко и спокойно издишай! Не възнамерявам да посещавам Голямо село тея дни.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X