IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
    Барем разясни на каква меча кожа си полегнала пред камината. Ако си смугличка, ше трябва от бела мечка да е. Если си беличка, може и на наш кафяв мечок да са въргалаш. Това информация за Чиче, да пофантазира, че кво друго му остана. Пазете и уважавайте застарелите екземпляри. Наздраве за това!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
      Наздраве !
      Лелче на теб ще ти пратя сладки !
      Щот пишеше за " бутилка с празни чаши за гости ..."

      пп Но кът се замисля - Тракащия с язва, аз не мога да пия червено вино, че получавам аритмия......
      МЪКА и бели кърпи по тепиха ...



      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

        Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

        На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

        Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

        Наздраве !
        Знаем те теб, все гледаш да й стъпиш на Кака на малкото пръстче.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Нека, нека се получи. Чичева мърша ше стигне за всички лешояди в околовръст 200 км. Що най-наблизо са на 300 км у Родопите! Да скалпираме Чичи!!! Това е повикът на епохата или поне на деня. Пардон, на вечерта. Наздраве за сдруженото дело! Ще се прегръщаме с Кака и с един дълг нож ше кълцаме... суджука й.
          И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

          Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

          На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

          Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

          Наздраве !

          Коментар


          • Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Вий с Инсекта сте като скачени съдове. Не ходи да взема само неговия скалп, пък твоят да го оставя. Нарушение на всемирния баланс ще се получи.
              Наздраве!
              Нека, нека се получи. Чичева мърша ше стигне за всички лешояди в околовръст 200 км. Що най-наблизо са на 300 км у Родопите! Да скалпираме Чичи!!! Това е повикът на епохата или поне на деня. Пардон, на вечерта. Наздраве за сдруженото дело! Ще се прегръщаме с Кака и с един дълг нож ше кълцаме... суджука й.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                ???111??? ( да се чете sos )

                Чекай сега...Какво пак съм направил ?

                Пак Тракащия е забъркал някакво тесто от сплетни, инсинуации и дърти лъжи.....( еййй, Дърто ще ме зяносаш за нищото....)

                пп Тянче,с таз обиколка на пояса има място за много хора...Доста трябва да се поизмъчиш, пардон - да се насладиш, на действието на меча.....


                Тцъ, тцъ, тцъ, как пък се досети, че те подвеждам с теб да почнат и да свършат, че си твърде дърт, жилав, клисав и уморителен. Наздраве за жертвения коч!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Вдишай дълбоко и спокойно издишай! Не възнамерявам да посещавам Голямо село тея дни.
                  Наздраве!
                  Амнистиииияяяя!!! Черпа целата кръчма! Опала, а с какво?



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Че аз още слушам музика на компактдиск, на грамофон, дори на вилата на касетофон. Грамофонът дава супер звук. Особено по-стари, пукащи плочи. Наздраве за "Убавото си е убаво"!

                    П.п. Не става въпрос за Чичи.... а за нашта хубава кака. Пу пу, дано се е върнала в Габроу. И не възнемерява пак да пътува накъде столичния град.
                    Вдишай дълбоко и спокойно издишай! Не възнамерявам да посещавам Голямо село тея дни.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      ???111??? ( да се чете sos )

                      Чекай сега...Какво пак съм направил ?

                      Пак Тракащия е забъркал някакво тесто от сплетни, инсинуации и дърти лъжи.....( еййй, Дърто ще ме зяносаш за нищото....)

                      пп Тянче,с таз обиколка на пояса има място за много хора...Доста трябва да се поизмъчиш, пардон - да се насладиш, на действието на меча.....


                      Вий с Инсекта сте като скачени съдове. Не ходи да взема само неговия скалп, пък твоят да го оставя. Нарушение на всемирния баланс ще се получи.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Отляво на пояса съм сложила скалпа на асистентката и декана. От дясно има място за твоя и на 4i40.
                        Наздраве!

                        П.П. Ти се благодаряй, че извадих томахавката, ами не наточих катаната. Така като се замисля, прекрасно бундори щяхте да станете с другия хубостник.
                        ???111??? ( да се чете sos )

                        Чекай сега...Какво пак съм направил ?

                        Пак Тракащия е забъркал някакво тесто от сплетни, инсинуации и дърти лъжи.....( еййй, Дърто ще ме зяносаш за нищото....)

                        пп Тянче,с таз обиколка на пояса има място за много хора...Доста трябва да се поизмъчиш, пардон - да се насладиш, на действието на меча.....



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Че аз още слушам музика на компактдиск, на грамофон, дори на вилата на касетофон. Грамофонът дава супер звук. Особено по-стари, пукащи плочи. Наздраве за "Убавото си е убаво"!

                          П.п. ..... - става въпрос за Чичи.... а за нашта хубава кака. Пу пу, дано се е върнала в Габроу. И не възнемерява пак да пътува накъде столичния град.
                          Вярно пишеш...

                          Старото си е старо....В джакузи с младо маце да го спуснеш, пак ще успее да забегне.....

                          пп Не става въпрос за чичи, а за Тракчо.....

                          пп Малиййй, какъв сняг вали навън....Ще има за снежни човеци.....Кът видя да го праят навън лапетата, ще се сещам за мерките на убавата Кака.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Аз съм се занемарил. Пускам директно от тубата, а в колата mp3-ки.
                            Еее, в тубата е голямо разнообразие. Океан! Наздраве за Голямата вода!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Че аз още слушам музика на компактдиск, на грамофон, дори на вилата на касетофон. Грамофонът дава супер звук. Особено по-стари, пукащи плочи. Наздраве за "Убавото си е убаво"!
                              Аз съм се занемарил. Пускам директно от тубата, а в колата mp3-ки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Малииий, каква простотия ми дойде на акъла....
                                Трябва да намеря преди 10-тина години купих един страхотен комплект дискове.
                                На синковеца ще му ги сложа в колата. Аудиото му е страхотно, но разни mp3-ки и писани дискове - не ги ще.
                                Че утепа мацкЕте с тях
                                Че аз още слушам музика на компактдиск, на грамофон, дори на вилата на касетофон. Грамофонът дава супер звук. Особено по-стари, пукащи плочи. Наздраве за "Убавото си е убаво"!

                                П.п. Не става въпрос за Чичи.... а за нашта хубава кака. Пу пу, дано се е върнала в Габроу. И не възнемерява пак да пътува накъде столичния град.
                                Last edited by Trakatrak'; 17.12.2017, 10:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X