IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Лечението е сутрин като стане , първо трябва да седне да си почине !
    Нъцки! Най-мразим да съм седнал. Станеш ли и вече си ангажиран. Затова или не ставай или пак веднага полегни във ваната.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Да земеш да го смениш тоя ник..."прелъстеното" ше ти пасва повече !
      По-добре Преялото или Препилото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Еврика! Ако тичам гол из форума, то е защото направих важно откритие. Разкрих от какво страда Кака:
        Ергасиофобия

        Това е една от най-странните фобии, от които страда човекът.

        Ергасиофобия е страх, който е причинен от работа. Предизвиква тревожност и депресия.

        Наздраве за лечението от ергасифобията чрез работа!
        Лечението е сутрин като стане , първо трябва да седне да си почине !

        Коментар


        • Еврика! Ако тичам гол из форума, то е защото направих важно откритие. Разкрих от какво страда Кака:
          Ергасиофобия

          Това е една от най-странните фобии, от които страда човекът.

          Ергасиофобия е страх, който е причинен от работа. Предизвиква тревожност и депресия.

          Наздраве за лечението от ергасифобията чрез работа!

          Коментар


          • [quote=4i40]И ние сме едни инвеститори... Освен Мажо само двама да сме и да се прецакаме..... [quote] Не е така в нашия случай, чичо, добри сме, а досега не се е случвало да прецакам съинвеститор или съмажовец така да се каже за сметка на това пък се е случвало ние да се прецакаме Не съжалявай, и да се концентрираме към по-доброто
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Добра вечер Леля, и на-здраве да е! От коя почерпка, от чехите ли !? Неща от тяхната
              От тая на maverik

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Готин си, чичо, и добре че ми напомни, за онези неприятни чехи, неприятни като това което правят На салам, както казваше Импето Така, е, учим се от прецакването понякога, и от добринка, както си има приказка (наивност може би) А от тези измамници - нищо повече не искам да видя, ни да помириша Надявам се и ти и затова наздраве с боза, а може и индрише и да си жив и здрав !
                И ние сме едни инвеститори...

                Освен Мажо само двама да сме и да се прецакаме.....

                пп Аз поне отмъщавам по малко....Трябваше да купувам 20 бутилки и категорично отказах да са от техните....

                Отивай да се пазариш да ни изкупят акциите и да се свършва с мъката.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik
                  Нема си сменяш ника! Не го слушай майната... Пил е 2 ракии и та съблазнява. Наздраве!
                  Мерси и наздраве!
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Леля
                    Като се отказваш от почерпката, аз ще взема мохитото
                    Добра вечер Леля, и на-здраве да е! От коя почерпка, от чехите ли !? Неща от тяхната
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Като се отказваш от почерпката, аз ще взема мохитото
                      И аз ще си бутна сламката там...

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Готин си, чичо, и добре че ми напомни, за онези неприятни чехи, неприятни като това което правят На салам, както казваше Импето Така, е, учим се от прецакването понякога, и от добринка, както си има приказка (наивност може би) А от тези измамници - нищо повече не искам да видя, ни да помириша Надявам се и ти и затова наздраве с боза, а може и индрише и да си жив и здрав !
                        Като се отказваш от почерпката, аз ще взема мохитото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Тва съм го писал, но ще се повторя ( или потретя...)

                          По - добре прелъстенО и изоставенО, отколкото започнатО и недовършенО.....

                          Наздраве !
                          Ха тъй чиче ... обясни на младежта ...пробита пара на пътя не остава !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40
                            Тебе те знаем ... Даже заспиваш в колата от отвращение към питиетата !!! Лоста на скоростите малко те е притеснявалО, но си започналО да свикваш... пп Може да имаш алкохолна алергия - ако си инвестиралО в некое алкохолно предприятие и си прецаканО....Напълно е възможно.... Наздраве с боза !
                            Готин си, чичо, и добре че ми напомни, за онези неприятни чехи, неприятни като това което правят На салам, както казваше Импето Така, е, учим се от прецакването понякога, и от добринка, както си има приказка (наивност може би) А от тези измамници - нищо повече не искам да видя, ни да помириша Надявам се и ти и затова наздраве с боза, а може и индрише и да си жив и здрав !
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              То сините очи нали знаеш, може да са и опасни, а не толко честни може да са и кафяви или друг цвят, но добри и да е по-добре, нале !? А прелъстеното някак не ми допада, вързва се после с изоставеното, та както си хортувате на маса, може да направите и други предложения
                              Тва съм го писал, но ще се повторя ( или потретя...)

                              По - добре прелъстенО и изоставенО, отколкото започнатО и недовършенО.....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                То сините очи нали знаеш, може да са и опасни, а не толко честни може да са и кафяви или друг цвят, но добри и да е по-добре, нале !? А прелъстеното някак не ми допада, вързва се после с изоставеното, та както си хортувате на маса, може да направите и други предложения
                                Нема си сменяш ника! Не го слушай майната... Пил е 2 ракии и та съблазнява.

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X