IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    От Кака нищо никой не може да открадне!!!
    Наздраве!

    П.П. Волна душа си ти. Затова рекох, че и по характер го докарваш на братчедите.
    Е, как да не може се крадне? Кой ти завлече суджука? Май още не си разбрала?
    Без да имам желание да засягам цяла етническа група, според моето нагло мнение има значими разлики между моята волност и тази на групата, за която всички останали са "гадже" и могат да бъдат ощетявани, меко казано. Правозащитниците винаги трябва да вземат предвид и обратната дискриминация, както и самоизолацията на групата. Наздраве за различията между разните общности.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Каке, да не съм ти откраднал младостта, че чак пък и по характер. Наздраве за небрежното отношение към чуждото притеснение!
      От Кака нищо никой не може да открадне!!!
      Наздраве!

      П.П. Волна душа си ти. Затова рекох, че и по характер го докарваш на братчедите.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Г-жица Модка, заменила ци...ин с ром....Нищо трагично и лично !!!
        Само да споделя..
        При нас има десетина от етноса - чистачки и общи......Като се разправят помежду си все на ци...ин се обръщат...Викам им -" що се обиждате бре..."
        А те ..- " нее, ние сме си ци...ни, кво е тва ром....."

        пп Лелче, писах ако , а не че съм щипал....( Опази Боже...!!!)

        пп Като се замисли( замечтае човек ) все ром пиете и за ром си мислите......Ще ви кръстя ромки и ще ви пощипвам... за късмет !!! Виртуално ....
        Те се обиждат на измисленото. Замислих се, че спокойно някой, някъде може да реши, че българин е обидно и за да "ни защити и предпази " да ни измисли друго заглавие. Примерно - Ог. Кратко, лесно се помни, не е обидно (според загрижените) .... Въобще тогава най - сетне "шъ се оправим". Всичко е било заради обидното ни заглавие И така - векове... и никой да не се сети от къде идват проблемите ни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Е тъй де....
          Нали за това на него те оприличавам...
          Набора ти влиза през комина и направо в креватя на булките се мушка...Подаръци раздава.....

          Наздраве !
          Това го земам за новогодишно пожелание.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Ми, той Дедо Мраз, ако не знайш, вечно млад, с румени бузки от подмладяващи напитки.
            Е тъй де....
            Нали за това на него те оприличавам...
            Набора ти влиза през комина и направо в креватя на булките се мушка...Подаръци раздава.....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Да мъ извиняваш !!!

              Него мога само кът набора му ( Дядо Мраз ), да го щипна по червените бузки......

              Наздраве !
              Ми, той Дедо Мраз, ако не знайш, вечно млад, с румени бузки от подмладяващи напитки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Прескочи до Инсекта и щипни него. Той, ако не друго, поне на цвят го докарва /по неговите думи/ ... пък и по характер, съдейки по писаниците му.
                Наздраве!

                П.П. Днес май поздрава трябва да е "По мед и масло"!?
                Да мъ извиняваш !!!

                Него мога само кът набора му ( Дядо Мраз ), да го щипна по червените бузки......

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добър ден и година!
                  4i40, освен да щипеш по задника, какво още си споделил и е толко страшно, та има цензура в Кръчмата?
                  Г-жица Модка, заменила ци...ин с ром....Нищо трагично и лично !!!
                  Само да споделя..
                  При нас има десетина от етноса - чистачки и общи......Като се разправят помежду си все на ци...ин се обръщат...Викам им -" що се обиждате бре..."
                  А те ..- " нее, ние сме си ци...ни, кво е тва ром....."

                  пп Лелче, писах ако , а не че съм щипал....( Опази Боже...!!!)

                  пп Като се замисли( замечтае човек ) все ром пиете и за ром си мислите......Ще ви кръстя ромки и ще ви пощипвам... за късмет !!! Виртуално ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Прескочи до Инсекта и щипни него. Той, ако не друго, поне на цвят го докарва /по неговите думи/ ... пък и по характер, съдейки по писаниците му.
                    Наздраве!

                    П.П. Днес май поздрава трябва да е "По мед и масло"!?
                    Каке, да не съм ти откраднал младостта, че чак пък и по характер. Наздраве за небрежното отношение към чуждото притеснение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !

                      Дай Боже !

                      Днес за късмет трябвало да пипнеш ром ( ка ).....Гледам жената дето ми мие стаята...Ако я ощипя по задника, дали ще ме осъди или ще ми забърше един парцал по тиквата.....

                      Наздраве !
                      Да не дойде некое ромче след години ти вика "Тейко, дай паричка за геврече." Наздраве за полупорочното зачатие чрез пощипване!
                      Last edited by Trakatrak'; 20.12.2017, 11:23.

                      Коментар


                      • Добър ден и година!
                        4i40, освен да щипеш по задника, какво още си споделил и е толко страшно, та има цензура в Кръчмата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Добро утро !

                          Дай Боже !

                          Днес за късмет трябвало да пипнеш ром ( ка ).....Гледам жената дето ми мие стаята...Ако я ощипя по задника, дали ще ме осъди или ще ми забърше един парцал по тиквата.....

                          Наздраве !
                          Прескочи до Инсекта и щипни него. Той, ако не друго, поне на цвят го докарва /по неговите думи/ ... пък и по характер, съдейки по писаниците му.
                          Наздраве!

                          П.П. Днес май поздрава трябва да е "По мед и масло"!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • За празника да пусна нещо по така:
                            Pink Floyd ‎– Wish You Were Here Vinyl 360p

                            https://www.youtube.com/watch?v=4xonXm-_iBw



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Честит Игнажден! Пръв налазих темата днес и понеже съм весела пиянка, така да й върви на темата цела година.
                              Добро утро !

                              Дай Боже !

                              Днес за късмет трябвало да пипнеш ром ( ка ).....Гледам жената дето ми мие стаята...Ако я ощипя по задника, дали ще ме осъди или ще ми забърше един парцал по тиквата.....

                              Наздраве !
                              Last edited by mibova; 20.12.2017, 10:37. Причина: нищо лично...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Баш тъй! Дано на Кръчмата и клиентелата да й е весело чак до другия Полазник.
                                Наздраве!

                                П.П. Пък аз днес мисия тежка имам. Бая къщи трябва обиколя, бая народ от радост, че ме вижда, да разплача.
                                Така, така, на някои места като ме видят и веднага залостват. Но Колчо закъсня!

                                Коментар

                                Working...
                                X