IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
    Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
    G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
    https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw
    Дрънкало.
    Наздраве!

    П.П. Честит имен ден! Да име е живо и здраво името на именниците!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
      Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
      G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
      https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Тъй, тъй и тя маниерничи като теб. Да не припомням твоя случай, че си разсъдлив.
        Айде, утешителна награда.
        Ъъъъ, щъ съжаляваш.
        Наздраве!

        П.П. Ходи на очен лекар. Ръцете ти са окъсели поне с половин диоптър
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Въхххх....Миниерен синдром.....

          Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


          пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

          Старост - нерадост...

          Наздраве !


          Нищо ми не става от мост, надлез и подлез. Пък и да падна, няма да ми е нито за първи нито за последен път. За сега още не съм почнала са си троша кокалите.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



            Как ги навърза нещата....

            Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

            Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

            " Дай аз да я фатя бре каун "....
            Друго имах впредвид
            Тази седмица сме отличници
            Наздраве !
            А Гришо го споменах ,защото го гледах в момента и настроението ми беше приповдигнато.
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Въхххх....Миниерен синдром.....

              Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


              пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

              Старост - нерадост...

              Наздраве !


              Тъй, тъй и тя маниерничи като теб. Да не припомням твоя случай, че си разсъдлив.
              Айде, утешителна награда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Акар, ти върза ли си червен конец...?
                По мои сметки всички наричания към теб ще се насочат. Даже аз ти нарочих мощна тенисистка. Ще те схруска утра за закуска. Легни в хола сам на дивана, че лелята да не те хване. И не се свени, ами шампионката повдигни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Първата, втората или третата? За теб най-подходяща първата, оназ много силно мургавичката. Да пием за здравите бедра на тенесистките!
                  П.п. Да й паднеш, да видим кой кого ще мачка.
                  Акар, ти върза ли си червен конец...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    .........

                    П.П. Не се плаша от водата. Прилошава ми като гледам Янтра как тече, какво остава за Дунав. ......
                    .............
                    Въхххх....Миниерен синдром.....

                    Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


                    пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

                    Старост - нерадост...

                    Наздраве !



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      Как ги навърза нещата....

                      Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

                      Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

                      " Дай аз да я фатя бре каун "....
                      Първата, втората или третата? За теб най-подходяща първата, оназ много силно мургавичката. Да пием за здравите бедра на тенесистките!
                      П.п. Да й паднеш, да видим кой кого ще мачка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        Наздраве 4i40 !


                        Мачкай ....Гришо !
                        Браво на момчето,сега да отупа и оня туземец с гръцката фамилия и лайняната уста.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                          Наздраве 4i40 !


                          Мачкай ....Гришо !


                          Как ги навърза нещата....

                          Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

                          Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

                          " Дай аз да я фатя бре каун "....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                            Чувал съм от баба си,че на баба,баба й разправяла, че тия комари са превъплащение на Дракула.Дали е верно,не знам,но все пак на старите хора може да се вярва....

                            Всеки избира как да се забавлява - дали срещу евро-трицифрена нощувка в замъка на Кръвопиеца или трицифрена обиколка в леи по клоаката на Дунав!
                            По-скоро да кажем, че всеки се забавлява според това, какви интереси има, а не според това с какви средства разполага.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Пак, за да се не изложим пред чужденците, сме се изложили пред чужденците. Наздраве за чужденците!
                              В случая и ние, българите, бяхме чужденци. Румънците го раздаваха организатори. Опитаха се хората да ни впечатлят, ама нещо не им се получи.
                              Де викаш, тръстика и папур, нищо че е най-голямата площ покрита с такава растителност в Европа.
                              Мъжката част от присъстващите ходиха да ловят щука, дамите ходихме да гледаме лилиите... Човек трябва да трупа и хубави спомени.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                И да е вампирясал, на мен не ми пречи. Теб, ако те е страх, провеси си един гердан от чесън на врата.
                                Наздраве!

                                П.П. Не се плаша от водата. Прилошава ми като гледам Янтра как тече, какво остава за Дунав. Затова изрично попитах организаторите, а те - нямало да плаваме по реката, най-много да прескочим до едно островче.
                                Като се изсипахме се от автобуса, на кея гледам нещо като гемия. Рязко дадох назад и започнах да търся колегата румънец, щото в главата ми кънтят хиляди въпроси. И тъкмо да направя живота му красив,гледам още един автобус спира. От него слиза всякаква паплач от по-средната и южната част на Европа. Опалянка, явно сега не е момента да показвам балканския си темперамент.
                                Качихме се на коритото, гледам във водата и ми е зле. Слизам под палубата и ми става още по-зле. Испанецът и унгарецът се скъсаха да се смеят, представителите на другите нации благородно си мълчаха. Почнах да проклинам родата на организационния комитет до девето коляно, плюс испанеца и унгареца. Един предател, колега от Троян им превежда какви ги редя.
                                Като се стъмни комарите изядоха испанеца, а унгареца като си пийна, цяла вечер ми целува ръка /имат такъв израз/.
                                Пак, за да се не изложим пред чужденците, сме се изложили пред чужденците. Наздраве за чужденците!

                                Коментар

                                Working...
                                X