IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Наздраве 4i40 !


    Мачкай ....Гришо !
    Браво на момчето,сега да отупа и оня туземец с гръцката фамилия и лайняната уста.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Наздраве 4i40 !


      Мачкай ....Гришо !


      Как ги навърза нещата....

      Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

      Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

      " Дай аз да я фатя бре каун "....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        Чувал съм от баба си,че на баба,баба й разправяла, че тия комари са превъплащение на Дракула.Дали е верно,не знам,но все пак на старите хора може да се вярва....

        Всеки избира как да се забавлява - дали срещу евро-трицифрена нощувка в замъка на Кръвопиеца или трицифрена обиколка в леи по клоаката на Дунав!
        По-скоро да кажем, че всеки се забавлява според това, какви интереси има, а не според това с какви средства разполага.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Пак, за да се не изложим пред чужденците, сме се изложили пред чужденците. Наздраве за чужденците!
          В случая и ние, българите, бяхме чужденци. Румънците го раздаваха организатори. Опитаха се хората да ни впечатлят, ама нещо не им се получи.
          Де викаш, тръстика и папур, нищо че е най-голямата площ покрита с такава растителност в Европа.
          Мъжката част от присъстващите ходиха да ловят щука, дамите ходихме да гледаме лилиите... Човек трябва да трупа и хубави спомени.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И да е вампирясал, на мен не ми пречи. Теб, ако те е страх, провеси си един гердан от чесън на врата.
            Наздраве!

            П.П. Не се плаша от водата. Прилошава ми като гледам Янтра как тече, какво остава за Дунав. Затова изрично попитах организаторите, а те - нямало да плаваме по реката, най-много да прескочим до едно островче.
            Като се изсипахме се от автобуса, на кея гледам нещо като гемия. Рязко дадох назад и започнах да търся колегата румънец, щото в главата ми кънтят хиляди въпроси. И тъкмо да направя живота му красив,гледам още един автобус спира. От него слиза всякаква паплач от по-средната и южната част на Европа. Опалянка, явно сега не е момента да показвам балканския си темперамент.
            Качихме се на коритото, гледам във водата и ми е зле. Слизам под палубата и ми става още по-зле. Испанецът и унгарецът се скъсаха да се смеят, представителите на другите нации благородно си мълчаха. Почнах да проклинам родата на организационния комитет до девето коляно, плюс испанеца и унгареца. Един предател, колега от Троян им превежда какви ги редя.
            Като се стъмни комарите изядоха испанеца, а унгареца като си пийна, цяла вечер ми целува ръка /имат такъв израз/.
            Пак, за да се не изложим пред чужденците, сме се изложили пред чужденците. Наздраве за чужденците!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Провери ли да не е вампирясал? Щото през теб може се прехвърли във форума. Ти защо се пуашиш от водата? Дори корабче да потъне, ще се цъмбукаш като шамандура сред папура и тръстиката. Виж комарите са опасна работа. Особено тея от песничките на Леля. Наздраве за кръвопиещите!

              Не знаех, че в Крупник правят водка. Нещо Цар Киро, май?

              И да е вампирясал, на мен не ми пречи. Теб, ако те е страх, провеси си един гердан от чесън на врата.
              Наздраве!

              П.П. Не се плаша от водата. Прилошава ми като гледам Янтра как тече, какво остава за Дунав. Затова изрично попитах организаторите, а те - нямало да плаваме по реката, най-много да прескочим до едно островче.
              Като се изсипахме се от автобуса, на кея гледам нещо като гемия. Рязко дадох назад и започнах да търся колегата румънец, щото в главата ми кънтят хиляди въпроси. И тъкмо да направя живота му красив,гледам още един автобус спира. От него слиза всякаква паплач от по-средната и южната част на Европа. Опалянка, явно сега не е момента да показвам балканския си темперамент.
              Качихме се на коритото, гледам във водата и ми е зле. Слизам под палубата и ми става още по-зле. Испанецът и унгарецът се скъсаха да се смеят, представителите на другите нации благородно си мълчаха. Почнах да проклинам родата на организационния комитет до девето коляно, плюс испанеца и унгареца. Един предател, колега от Троян им превежда какви ги редя.
              Като се стъмни комарите изядоха испанеца, а унгареца като си пийна, цяла вечер ми целува ръка /имат такъв израз/.

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                После по островите ни нападнаха комари с размер на гладни врабчета ...
                Чувал съм от баба си,че на баба,баба й разправяла, че тия комари са превъплащение на Дракула.Дали е верно,не знам,но все пак на старите хора може да се вярва....

                Всеки избира как да се забавлява - дали срещу евро-трицифрена нощувка в замъка на Кръвопиеца или трицифрена обиколка в леи по клоаката на Дунав!

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не ти, бре! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието не ги хареса. Организацията на семинара /де вика 4i40/, не му допадна. Точно по Карпатите ходи - замъци, дворци, църкви, манастири ...
                  Аз ходих по делтата на Дунав. Първом щях да получа инфаркт като видях, че трябва да плавам с корабче. Щото не бях се настроила психически за приключение от такъв род. Макар че, с какво ли друго можеш да обикаляш делтата на Дунав, освен с воден транспорт!?
                  После по островите ни нападнаха комари с размер на гладни врабчета ..., за вечеря - мамалига и риба. УжасТ.
                  На сутринта обаче, колегата румънец ни закара с лодка до едно езеро, цялото покрито с разцъфнали водни лилии. Гледката беше радваща за окото, та и затова имам и приятни спомени.
                  Наздраве!
                  Провери ли да не е вампирясал? Щото през теб може се прехвърли във форума. Ти защо се пуашиш от водата? Дори корабче да потъне, ще се цъмбукаш като шамандура сред папура и тръстиката. Виж комарите са опасна работа. Особено тея от песничките на Леля. Наздраве за кръвопиещите!

                  Не знаех, че в Крупник правят водка. Нещо Цар Киро, май?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                    там ли ?
                    Там, да...къде там ..?
                    Или наоколо...!

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      ....

                      пп Споко, ще си вържа червен конец ....
                      там ли ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Наздраве Коле и готина година да имаш!
                        Леля !
                        Наздравечкааа !!!

                        Нек, всичко на всички Ви...
                        ... се подредИ.
                        НИЩО да не виси.
                        Според случая - мЪже и/или жени..
                        при нужда - спортни коли...
                        без нужда - крепко здраве и сметки сАс пъри ...
                        Котка, куче и фагри...
                        У небето ИЛЯДИ звезди !!!


                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добро утро, tnm и наздраве с кафе
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Наздраве 4i40 !


                            Мачкай ....Гришо !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              А, кога това, не съм бил аз. Че те оттатък почти нашенки, само де по-добре натренирани от друже Ч-еско. Наздраве за големия избор по тънката част!
                              Не ти, бре! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието не ги хареса. Организацията на семинара /де вика 4i40/, не му допадна. Точно по Карпатите ходи - замъци, дворци, църкви, манастири ...
                              Аз ходих по делтата на Дунав. Първом щях да получа инфаркт като видях, че трябва да плавам с корабче. Щото не бях се настроила психически за приключение от такъв род. Макар че, с какво ли друго можеш да обикаляш делтата на Дунав, освен с воден транспорт!?
                              После по островите ни нападнаха комари с размер на гладни врабчета ..., за вечеря - мамалига и риба. УжасТ.
                              На сутринта обаче, колегата румънец ни закара с лодка до едно езеро, цялото покрито с разцъфнали водни лилии. Гледката беше радваща за окото, та и затова имам и приятни спомени.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Да не се подтискаме излишно,но румънците винаги били няколко обиколки пред нас...Щом навремето екс-канцлера Г.Шрьодер с помощта на местните намери лобното място на баща си и подробности около смъртта му (войската попада в плановете за настъпление на Червената армия,а там по начало никой не остава жив).Наздраве за нашенските патриотични огризки!
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X