IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде се изпокриха Ивановците и Иванките? Няма ли един с това прочуто име, че да вземе да почерпи?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



      Чекай сега...
      Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

      Наздраве !
      Нищо не разбрах. Последно - къде ще те хване и кога ще те хване!?
      Наздраве!

      П.П. Ако знаеш какви ги реди в розовата тема... Вчера мислех да моля за субтитри към два от коментарите му.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



        Чекай сега...
        Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

        Наздраве !
        Наздраве , мераклии и мераклийки !

        https://www.youtube.com/watch?v=Hk0tHeotroA
        Last edited by majnata; 07.01.2018, 12:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
          Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
          G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
          https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw


          Чекай сега...
          Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

          Наздраве !

          Коментар


          • Честито на Именяците,наздраве!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
              Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
              G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
              https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw
              Дрънкало.
              Наздраве!

              П.П. Честит имен ден! Да име е живо и здраво името на именниците!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
                Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
                G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
                https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Тъй, тъй и тя маниерничи като теб. Да не припомням твоя случай, че си разсъдлив.
                  Айде, утешителна награда.
                  Ъъъъ, щъ съжаляваш.
                  Наздраве!

                  П.П. Ходи на очен лекар. Ръцете ти са окъсели поне с половин диоптър
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Въхххх....Миниерен синдром.....

                    Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


                    пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

                    Старост - нерадост...

                    Наздраве !


                    Нищо ми не става от мост, надлез и подлез. Пък и да падна, няма да ми е нито за първи нито за последен път. За сега още не съм почнала са си троша кокалите.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      Как ги навърза нещата....

                      Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

                      Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

                      " Дай аз да я фатя бре каун "....
                      Друго имах впредвид
                      Тази седмица сме отличници
                      Наздраве !
                      А Гришо го споменах ,защото го гледах в момента и настроението ми беше приповдигнато.
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Въхххх....Миниерен синдром.....

                        Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


                        пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

                        Старост - нерадост...

                        Наздраве !


                        Тъй, тъй и тя маниерничи като теб. Да не припомням твоя случай, че си разсъдлив.
                        Айде, утешителна награда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Акар, ти върза ли си червен конец...?
                          По мои сметки всички наричания към теб ще се насочат. Даже аз ти нарочих мощна тенисистка. Ще те схруска утра за закуска. Легни в хола сам на дивана, че лелята да не те хване. И не се свени, ами шампионката повдигни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Първата, втората или третата? За теб най-подходяща първата, оназ много силно мургавичката. Да пием за здравите бедра на тенесистките!
                            П.п. Да й паднеш, да видим кой кого ще мачка.
                            Акар, ти върза ли си червен конец...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              .........

                              П.П. Не се плаша от водата. Прилошава ми като гледам Янтра как тече, какво остава за Дунав. ......
                              .............
                              Въхххх....Миниерен синдром.....

                              Начии, кът си на мост, трябва да има некой до теб на когото да се подпреш, щот иначе може да станеш паднала жена.....


                              пп Аз се чувствам така, кога минава метрото покрай мен........

                              Старост - нерадост...

                              Наздраве !



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                                Как ги навърза нещата....

                                Оказа се, че жената е трета братовчедка на майката на Гришо....

                                Не че е нещо, защото според църния, всички в Бг са втори братчеди......Дет се вика, мога кът на братчед да му помагам в мачкането.....

                                " Дай аз да я фатя бре каун "....
                                Първата, втората или третата? За теб най-подходяща първата, оназ много силно мургавичката. Да пием за здравите бедра на тенесистките!
                                П.п. Да й паднеш, да видим кой кого ще мачка.

                                Коментар

                                Working...
                                X