IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Икар, ама с хеликоптер. Гледам ве отгоре и малки ми се чините. А онзи съвременен Дедал, Дърт Чичи, маха с ръка и вика "Размахвай крилата". Демек, иска да рече, че съм птица проклета. Ама аз в кабинката съм с бутилка ракийка оцъклена, въртя перките и правя кукиш на катаджиите. Наздраве за извисяването!
    Едва ли ... По-скоро си "Спокойствие и само спокойствие".
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро !

      Акарчо е на марихуана.....Фърчи в облаците кът пиперутка и се радва на живота.....

      Тянка от газене на ледена мълчана вода има колики и е малко кисела.....Шъ и мине...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мдъъъ. Забелязвам, на високо фърчиш. Колкото по на високо, толкова по-разреден става въздуха, тоест количеството на кислорода става по-малко.
        Ограниченото му количество възпрепятства нормалната дейност на мозъка ти... Инак нямам обяснение на изречението, което си написал.
        Наздраве!
        Икар, ама с хеликоптер. Гледам ве отгоре и малки ми се чините. А онзи съвременен Дедал, Дърт Чичи, маха с ръка и вика "Размахвай крилата". Демек, иска да рече, че съм птица проклета. Ама аз в кабинката съм с бутилка ракийка оцъклена, въртя перките и правя кукиш на катаджиите. Наздраве за извисяването!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Така е като не знаеш български. Наздраве за добрите познания на родния език!
          Мдъъъ. Забелязвам, на високо фърчиш. Колкото по на високо, толкова по-разреден става въздуха, тоест количеството на кислорода става по-малко.
          Ограниченото му количество възпрепятства нормалната дейност на мозъка ти... Инак нямам обяснение на изречението, което си написал.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Продавам сладка студена вода. Чаша вода - 3.59. Чашата е ракиена. Валутата е швейцфранк, че по-освежителен. На станалите рано сутрин изказвам моите съболезнования. Шепнешком, щот гърлото ми е пресъхнало.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Нищо не разбрах. Последно - къде ще те хване и кога ще те хване!?
              Наздраве!

              П.П. Ако знаеш какви ги реди в розовата тема... Вчера мислех да моля за субтитри към два от коментарите му.
              Така е като не знаеш български. Наздраве за добрите познания на родния език!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Чекай сега...
                Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

                Наздраве !
                Тя, тя е виновна! Нарекла ме у смълчаната вода да бъда многословен като некой други. Ако я хвана, в ответ ще я преобразя на жаба с голяма уста, де се подиграва на крокодила за това. Наздраве за лаконичността!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Къде се изпокриха Ивановците и Иванките? Няма ли един с това прочуто име, че да вземе да почерпи?
                  Наздраве!

                  Joan - вероятно също би трябвало да почерпи...

                  Тя пишеше тук преди десетина години и остави впечатления у мен като една високоинтелигентна дама, която - в доста сфери на битието ни - не се страхува да влезе в сериозни спорове с представителите на мъжката аудитория. Момичето има доста познания, но /за съжаление/ вече не пише.

                  Поздрави /ако четеш/ - и честит Имен ден, Joan! Здраве и щастие!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Има един Ivan 1915 , ама по добре да не те черпи ...
                    Що така!? Него специално нито веднъж не съм го храчила. Напротиф - висоентелегентен разговор за химна на Чужденеция проведохме.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 07.01.2018, 18:14.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Къде се изпокриха Ивановците и Иванките? Няма ли един с това прочуто име, че да вземе да почерпи?
                      Наздраве!
                      Има един Ivan 1915 , ама по добре да не те черпи ...

                      Коментар


                      • Къде се изпокриха Ивановците и Иванките? Няма ли един с това прочуто име, че да вземе да почерпи?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                          Чекай сега...
                          Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

                          Наздраве !
                          Нищо не разбрах. Последно - къде ще те хване и кога ще те хване!?
                          Наздраве!

                          П.П. Ако знаеш какви ги реди в розовата тема... Вчера мислех да моля за субтитри към два от коментарите му.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                            Чекай сега...
                            Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

                            Наздраве !
                            Наздраве , мераклии и мераклийки !

                            https://www.youtube.com/watch?v=Hk0tHeotroA
                            Last edited by majnata; 07.01.2018, 12:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Честит празник! Честито на именяците! Радостна вест дочух. Наш Чиче бил хванал кръста. Ще е здрав целата година. Опс... грешка. Бил се хванал за кръста. Е, да ни е жив и здрав цела година, макар с некоя болежка. Щото, ако след 50 се събудиш и нищо не те боли, значи се пазариш със Св. Петра къде да летуваш. Сигур Кака ме е нарекла нещо, че много рисково го почнах днес. Каке, и на теб много здраве, и на Леля, и на Хемил /макар ухапан/, и на Колето /ако и да се е гмурнал сред вината в избата/ и на всички останали редовни посетители въздържатели и недържатели.
                              Бреййй, много се е отворило това небе над Кака нощеска. Нарочила ме е за логорея и графомания.
                              G.P. Telemann Trumpet Concertos 4/4
                              https://www.youtube.com/watch?v=E536Pxhf1Mw


                              Чекай сега...
                              Ако смяташ таз година да ми хабиш очото с дългословие а тиквата с умозаключения, шъ ма хванеш за кръста, пардон - за пръста, пардон за.......

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Честито на Именяците,наздраве!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X