IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Така си е...Днес полу, утре цял ( неграмотник )...
    Кога си драскам задачите за деня без очилата, след това не мога да си разбера написаното....
    Така се ядосах на себе си преди време, че един доклад го написах ръкописно, за да видя дали съм забравил да пиша....
    На чичето му трябва една голяма сопа и една лоша жена, за да му намести кокалите и добави гънки в мозъка.....
    Днес отидох до Дивото, че малко бях изнервен от изминалата седмица.....Докато запаля печката и камината, времето се развали... Опитах се да пренеса малко шума и да орежа храсталаците на комшиите но задуха хладно....За нищо не става...Гадно...
    Тъкмо се разнесоха пушалъците и печката забумтя, навън заваля лека суграшица....Докато се огледам и стана пелена....За минути побеля...
    Едвам минах планината..Баси тръпката...
    Сега съм настинал, пия ракия, фервекс, мурсалски чай, аспирин и чакам жената да вземе точилката, та да ми намачка гърба......
    Наздраве !
    Полуграмотниците може да са по опасни от неграмотниците. Включая моята нескромна личност възхвалявана от Малък Иванчо. Не ме фалете, че се възгордявам.
    Кат ти трябва лоша жена, е, Тянка е насреща и е на разположение. Ама чак пък толкова лоша (!!!) не е за препоръка.
    Като си притиснат от задачи и не може да избираш кога да фанеш полето. А мен ме хвана съклето, но ще изчакам се оправи времето, що мога и в средата на седмицата да тръгна. Наздраве за запролетяването!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Вече мнооого рядко оставаме пред белия лист. Синята светлина ни преследва. Срам ме е когато пиша ръкописен текст пред някоя служителка. Буквите така скачат и се разкривяват, че сигурно ме вземат за полуграмотен. А то си е от припряност. Дори от алкохолът не е. Вече ползвам малки листчета за дребни сметки. Е, обещал съм на Чиче да пиша на лелята за удивителните му похождения и още по стряскащите му провали, но не мога се концентрирам едно донесение да напиша като хората. И Чиче остава безизвестен какъв Казанова е и още се разхожда ненасинен и без подутини по тарамбуката. Скука!
      Така си е...Днес полу, утре цял ( неграмотник )...
      Кога си драскам задачите за деня без очилата, след това не мога да си разбера написаното....
      Така се ядосах на себе си преди време, че един доклад го написах ръкописно, за да видя дали съм забравил да пиша....
      На чичето му трябва една голяма сопа и една лоша жена, за да му намести кокалите и добави гънки в мозъка.....
      Днес отидох до Дивото, че малко бях изнервен от изминалата седмица.....Докато запаля печката и камината, времето се развали... Опитах се да пренеса малко шума и да орежа храсталаците на комшиите но задуха хладно....За нищо не става...Гадно...
      Тъкмо се разнесоха пушалъците и печката забумтя, навън заваля лека суграшица....Докато се огледам и стана пелена....За минути побеля...
      Едвам минах планината..Баси тръпката...
      Сега съм настинал, пия ракия, фервекс, мурсалски чай, аспирин и чакам жената да вземе точилката, та да ми намачка гърба......
      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        Наздраве за Белия лист - най-добрия приятел на човека! Имаше сцена в Седемнайсет мига от пролетта как Щирлиц е насаме с Листа и решава казуси.След 4-тата минута:

        https://www.youtube.com/watch?v=ajpY3lmuUw8

        Има и далеч по-спокойни ситуации в които можем да дращим на спокойствие без времето да ни притиска:

        https://russian.rt.com/science/artic...i-tsar-rossiya

        Класика за финал - https://www.youtube.com/watch?v=F_rY7fpzNC0
        Във Франция не могат забравят големите щети от лениновите пакости. Ама ще пият по едно шампанско за утешение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

          Наздраве за Белия лист - най-добрия приятел на човека! Имаше сцена в Седемнайсет мига от пролетта как Щирлиц е насаме с Листа и решава казуси.След 4-тата минута:

          https://www.youtube.com/watch?v=ajpY3lmuUw8

          Има и далеч по-спокойни ситуации в които можем да дращим на спокойствие без времето да ни притиска:

          https://russian.rt.com/science/artic...i-tsar-rossiya

          Класика за финал - https://www.youtube.com/watch?v=F_rY7fpzNC0
          Вече мнооого рядко оставаме пред белия лист. Синята светлина ни преследва. Срам ме е когато пиша ръкописен текст пред някоя служителка. Буквите така скачат и се разкривяват, че сигурно ме вземат за полуграмотен. А то си е от припряност. Дори от алкохолът не е. Вече ползвам малки листчета за дребни сметки. Е, обещал съм на Чиче да пиша на лелята за удивителните му похождения и още по стряскащите му провали, но не мога се концентрирам едно донесение да напиша като хората. И Чиче остава безизвестен какъв Казанова е и още се разхожда ненасинен и без подутини по тарамбуката. Скука!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Ше требва запретвам ръкави над белия лист ази.
            Наздраве за Белия лист - най-добрия приятел на човека! Имаше сцена в Седемнайсет мига от пролетта как Щирлиц е насаме с Листа и решава казуси.След 4-тата минута:

            https://www.youtube.com/watch?v=ajpY3lmuUw8

            Има и далеч по-спокойни ситуации в които можем да дращим на спокойствие без времето да ни притиска:

            https://russian.rt.com/science/artic...i-tsar-rossiya

            Класика за финал - https://www.youtube.com/watch?v=F_rY7fpzNC0

            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Дубрутру.

              Нещо за допиване?
              Нощна смяна ли беше ...

              Коментар


              • Дубрутру.

                Нещо за допиване?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Арахна, от таз словесна еквилибристика ми се замая главата още преди да съм обърнала първото питие за деня.
                  Наздраве!
                  Така, така се свалят гаджета. Замаяш им главата и айде в бостана. Чиче за кво сади, ако нема кво да омая в градината. А лелята се не сеща какъв инструмент за свалка е дюлево-дренковия му парк. Залъгва я с черита, а кво е правил под техната сенка, те не могат й изкажат. Ше требва запретвам ръкави над белия лист ази.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Разбира се, компактността винаги е изящна, дори при излишество на обема и при разгул на въображението. В крайна сметка сфероидната форма е най-пестелива, докато издължената заоблена форма на кратуната указва нейната отклоненост, извратеност от естествената простота... на зелената тиква. Трябва пробвам тиквена ракийка става ли? Със захарчица.
                    Anonymous - Violin Concerto in D-major (c. 1730's?)
                    https://www.youtube.com/watch?v=efq1NHTLfXM
                    Арахна, от таз словесна еквилибристика ми се замая главата още преди да съм обърнала първото питие за деня.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Бе ако беше снаха у Тутракан още първата година щеше да си у правия път ...
                      Каква година, бре!? Личният чужденеций, де щях да го взема за верен другар у живота, още на първият месец нямаше да знае на кой свят
                      се намира, ти за магистрали ми говориш.
                      Наздраве!
                      Last edited by tnm; 20.01.2018, 12:51.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Шегаджия, че и майтапчия. Отива ми, естествено. Но се отличавам с вродено изяществото, деликатност и такт от полендашките кратуни.
                        Наздраве!
                        Разбира се, компактността винаги е изящна, дори при излишество на обема и при разгул на въображението. В крайна сметка сфероидната форма е най-пестелива, докато издължената заоблена форма на кратуната указва нейната отклоненост, извратеност от естествената простота... на зелената тиква. Трябва пробвам тиквена ракийка става ли? Със захарчица.
                        Anonymous - Violin Concerto in D-major (c. 1730's?)
                        https://www.youtube.com/watch?v=efq1NHTLfXM

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Шегаджия, че и майтапчия. Отива ми, естествено. Но се отличавам с вродено изяществото, деликатност и такт от полендашките кратуни.
                          Наздраве!
                          Бе ако беше снаха у Тутракан още първата година щеше да си у правия път ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Фнимавай, щото компактната форма, съчетана със сфероидна, може те изтъркаля към подлите полендаци от тиквените бостани. И току виж и теб за тиква взели. Не че не ти отива. Наздраве за “Всяка тиква да си знае колко й дълга опашката"!
                            Шегаджия, че и майтапчия. Отива ми, естествено. Но се отличавам с вродено изяществото, деликатност и такт от полендашките кратуни.
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 19.01.2018, 19:26.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Кога на човек не му се пие светът му изглежда плосък. Дойде ли му ищаха, нещата се окръглят. Наздраве за научното просветление!

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Тази сутрин ме развеселиха с един виц, който с известна интерпретация може да се нагласи в темата...

                                " Толкова го мързеше, че я взе бременна "

                                Наздраве за работливите ! ( дето пълнят чашите на мързеливите)

                                Коментар

                                Working...
                                X