IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Добър ден
    Кафе..

    Хубаво кафе моля

    И хубав ден!
    Свато, денят много хубав. Мъглъ, незнайно точно от къде се сипе пуфкаф сняг. Идилия.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро и успешна и напоителна седмица , банда! Без загуби, точилки и лошо настроение. Наздраве с ром с чай
      Наздраве, Lelq!
      Никви точилки, никво лошо настроение. Трябва да се грижим за добруването на мъжката част от клиентелата, щот има няма 5 мелиона години и щеле да се затрият, поради нестабилната си Y хромозома. Мъка.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добър ден
        Кафе..

        Хубаво кафе моля

        И хубав ден!
        От сервитьорката зависи много ... особено денят .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добър ден
          Кафе..

          Хубаво кафе моля

          И хубав ден!
          Таа па претенциа иска нещо по-така. Каве с масло пиеш ли? Последен писък на диетичното пиене. Може да се равни до водка със зехтин. Айде, мажи!

          Коментар


          • Добър ден
            Кафе..

            Хубаво кафе моля

            И хубав ден!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Бартер - ром и тортичка, за виното и мезетата
              Добре, де, давай рома и тортичката и седай при винцето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ще ли черпиш? Благородна леля! Ти си нашта леля от Америка!
                Бартер - ром и тортичка, за виното и мезетата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Тортичка?
                  Ще ли черпиш? Благородна леля! Ти си нашта леля от Америка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Ако правилно съм разбрал, за виното на масата ще ни черпиш с ром, та сама да си пиеш виното. За мезетата нищо не казваш.
                    Тортичка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Заменям ром за вино
                      Ако правилно съм разбрал, за виното на масата ще ни черпиш с ром, та сама да си пиеш виното. За мезетата нищо не казваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Тежко вино за тежък сняг. Моите ехидни поздравления за всички, де газят до прасци. Съчувствие за онези, де са до колене. И примирение за наваляните до уши. Сигурно са пияни.
                        Заменям ром за вино

                        Коментар


                        • Тежко вино за тежък сняг. Моите ехидни поздравления за всички, де газят до прасци. Съчувствие за онези, де са до колене. И примирение за наваляните до уши. Сигурно са пияни.

                          Коментар


                          • Добро утро и успешна и напоителна седмица , банда! Без загуби, точилки и лошо настроение. Наздраве с ром с чай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              .....
                              След това аз правя дегустация на последните му достижения, свързани с производството на саламурено сирене и кашкавал и си чукваме среща за следващия уикенд. През това време по-едрата 1/3-та пълноправен член стои в колата и фърля боб, че да разбере кога ще си тръгна.
                              Наздраве!

                              Не знаех, че гледането на стройни мацки по телефона се нарича "хвърляне на боб" в Габровско...

                              Ми, какво друго да прави труженикът, докато си чуквате срещата? Ще "хвърля боб", я - какво друго да хвърля?... Той, когато е хвърлял /и гърмял/ - другите очевидно са спали. Хак да им е: нека сега събират гилзите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Така си е...Днес полу, утре цял ( неграмотник )...
                                Кога си драскам задачите за деня без очилата, след това не мога да си разбера написаното....
                                Така се ядосах на себе си преди време, че един доклад го написах ръкописно, за да видя дали съм забравил да пиша....
                                На чичето му трябва една голяма сопа и една лоша жена, за да му намести кокалите и добави гънки в мозъка.....
                                Днес отидох до Дивото, че малко бях изнервен от изминалата седмица.....Докато запаля печката и камината, времето се развали... Опитах се да пренеса малко шума и да орежа храсталаците на комшиите но задуха хладно....За нищо не става...Гадно...
                                Тъкмо се разнесоха пушалъците и печката забумтя, навън заваля лека суграшица....Докато се огледам и стана пелена....За минути побеля...
                                Едвам минах планината..Баси тръпката...
                                Сега съм настинал, пия ракия, фервекс, мурсалски чай, аспирин и чакам жената да вземе точилката, та да ми намачка гърба......
                                Наздраве !
                                За високоентелегентните хайлази /като мен и Арахна/ съботата и неделята са ден за размотаване, но за представителите за зодия Уфтсъ /като теб и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието/ това не важи. Аферим, начи, машала на такива селскостопански труженици.
                                Та ... вчера хубав зимен ден. Обикновено в събота сутрин ходим до едно планинско селце, по-скоро дори махала, да си купуваме прясно мляко и яйца от един местен животновъд. Той и двамата му синове се грижат за 75 глави едър добитък, някоя друга кокошка, около 15 котки и едно куче.
                                Обичам да си говоря с бай ти Р. Помежду ни тече обмен на информация относно изкупните цени на млякото, телешкото, яйцата и пчелния мед. Също така редовно се правят справки и анализи на движението на цените на земеделските земи - у хабитата и у Чужденеция.
                                След това аз правя дегустация на последните му достижения, свързани с производството на саламурено сирене и кашкавал и си чукваме среща за следващия уикенд. През това време по-едрата 1/3-та пълноправен член стои в колата и фърля боб, че да разбере кога ще си тръгна.
                                Наздраве!

                                П.П. Тази събота премеждие ми се случи. Реших, че съм затрила връзката си с ключове. Ключовете не са проблем. Към тях имам закачен малък родопски чан, подарък от скъп приятел и така като се замисля това е нещото, с изключение на няколко книги, което съм получила от някого и съм запазила най-много години във времето. Много се изнервих а и пустата ми краткосрочна памет въобще не беше услужлива. Добре, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ме успокои с твърдението, че 99% е убеден, дето ключовете висят на бравата на врата. И праф се оказа.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X