IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Конякът ми къде е? А бадемите!? Да не говорим, че вече е време и за тортата ...
    Наздраве!

    П.П. Днес ходих в Трявна. Едно приятелче, на което съм държала ръката с молива и съм го учила на алфата и омегата в професията/ пък той за благодарност ме регистрира в една камара сайтове за запознанства/ имаше някакви трудности и ходих да му оказвам помощ.
    Не знам що, ама градчето ми се видя някак печално и запуснато, кално и разбито ... Ще трябва изглежда, да се чака пролетта.
    Тъйцък вервам да те устройва, че верно си беше заръчала, ама пусто се отплеснах днес

    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Конякът ми къде е? А бадемите!? Да не говорим, че вече е време и за тортата ...
      Наздраве!

      П.П. Днес ходих в Трявна. Едно приятелче, на което съм държала ръката с молива и съм го учила на алфата и омегата в професията/ пък той за благодарност ме регистрира в една камара сайтове за запознанства/ имаше някакви трудности и ходих да му оказвам помощ.
      Не знам що, ама градчето ми се видя някак печално и запуснато, кално и разбито ... Ще трябва изглежда, да се чака пролетта.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        https://m.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

        Жив и здрав, много обичан, заобиколен от вдъхновения и завинаги млад! Наздраве!
        Merci, Lelq,
        страхотен поздрав - ти си втората, която ме поздравява с песен днес, първата беше голямата ми любов.
        Чудесен избор, хайде едно капучино от моя страна, че не знам дали е кафеено време вече
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Наздравей Груйче,за тебе пия тука до една писта,ама нема мезе,тури нещо на масата
          Не каза какво пиеш, така че по мой избор.
          Наздраве - то и Хим-а излетя нагоре, егати деня
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Наздравей Груйче,за тебе пия тука до една писта,ама нема мезе,тури нещо на масата
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              https://m.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

              Жив и здрав, много обичан, заобиколен от вдъхновения и завинаги млад! Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Какво е ЖЗП, че нали съм проЗ и не ги разбирам съкращенията - и едно време не ги разбирах, като нарком (което требе да е наркоман?), и сега не ги разбирам, ама сигур ще е Желая Здраве и Пари (Пички, Просперитет)
                Иначе на този ден имат една много добра традиция в Карловско, ама аз така и не се престраших да ида
                Жив, здрав, прав!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Ай на гевреците!Тооопли генерация...
                  Честито на Грую - ЖЗП
                  Какво е ЖЗП, че нали съм проЗ и не ги разбирам съкращенията - и едно време не ги разбирах, като нарком (което требе да е наркоман?), и сега не ги разбирам, ама сигур ще е Желая Здраве и Пари (Пички, Просперитет)
                  Иначе на този ден имат една много добра традиция в Карловско, ама аз така и не се престраших да ида
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Ай на гевреците!Тооопли гевреци...
                    Честито на Грую - ЖЗП

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Блаженни невежите Груйо
                      Га си прав, прав си
                      Наздраве за почивката, дай, Боже, всекиму и по много
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Хемиле, ти пък баш у на сервитьорката Петя хотела ли ще се набиеш бря???? Сестра ми беше със сълзи на очите (и в прекия смисъл от хлорираната вода, и в преносния) от облсужването по нова година с 2 бона новогодишен пакет от 2 нощувки. УжасТ.
                        Пробвал ли си Лион - доста добре беше допреди 2 години, когато съм ходил последно. Малко е странично, но пък спа-то му е доста добро. Иначе Ястребец си е класика, но и там малко скъпичко, поне за моите стандарти, идва. Ама ти си знаеш де - аз на тая у хотелите никога няма да стъпя, да не разказвам какви неща знам, но от 2 години и Бургас 63 отказах....
                        Блаженни невежите Груйо
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Дубрутру.

                          искам от на Кольо почерпката,повечко

                          честит петльов ден ,да не се бърка с други "модерни" празници.


                          п.с. Груйо- Феста Чам Кория 4* е хотела.
                          Хемиле, ти пък баш у на сервитьорката Петя хотела ли ще се набиеш бря???? Сестра ми беше със сълзи на очите (и в прекия смисъл от хлорираната вода, и в преносния) от облсужването по нова година с 2 бона новогодишен пакет от 2 нощувки. УжасТ.
                          Пробвал ли си Лион - доста добре беше допреди 2 години, когато съм ходил последно. Малко е странично, но пък спа-то му е доста добро. Иначе Ястребец си е класика, но и там малко скъпичко, поне за моите стандарти, идва. Ама ти си знаеш де - аз на тая у хотелите никога няма да стъпя, да не разказвам какви неща знам, но от 2 години и Бургас 63 отказах....
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • А, благодаря, благодаря, от рано съм запразнил - един приятел от Испания прати смс по нощите, та събуди и булката, та стана тя каквато стана
                            На днешния ден се коли петел за мъжките рожби. Аз такива нямам, но майка ми и особено баба ми спазваха ритуала, пък и знае ли се какво ще ни предложи бъдещето
                            Та започваме с печения петел

                            а за хората на ракия от сутринта, слагаме тематична салатка

                            И за финал - закъде без алкохол - Наздраве и за много години. Колчо е извадил резервите за специалните поводи, за което благодаря
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Дубрутру.

                              искам от на Кольо почерпката,повечко

                              честит петльов ден ,да не се бърка с други "модерни" празници.


                              п.с. Груйо- Феста Чам Кория 4* е хотела.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • А ?
                                Груеца рожденник лее ???
                                Ммм ?
                                МНОГО здраве, късмет и любов.. !!!
                                Другото ш си го купи !!
                                КРЪЧМАТА ЧЕРПИ на коремът вИ !!!
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X